خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درسنامه عربی (قلم چی))

سلام دوستان.من برای عربی جزوه کامل و کافی نداشتم.فقط جزوه اول و دوم رو داشتم.کتاب آبی قلم چی رو دارم (چهار درس چهار کتاب).بعدش این کتاب طبق درسهای کتاب توضیح نداده یعنی فهرستش مثل فهرست کتاب نیست که نوشته باشه درس اول سال سوم /درس دوم /درس سوم .اومده طبق قواعد به 21 بخش تقسیمش کرده.یعنی مثلا درس اول عربی 3 رو میخونم نمیدونم در راستای اون باید کدوم درسنامه رو بخونم.به نظرتون این درسنامه (آبی قلمچی) کامله؟کفایت میکنه که دیگه قواید کتاب رو نخونم؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درس نامه آبی جزء ضعیف ترین درس نامه های عربیست که تا کنون دیدم . این کتاب فقط به درد تست زدن میخوره ... درسنامه آبی فقط 5،6 نکته اورده که قبل از خوندنش باید کل قواعد اون درسو فراگرفته باشی بعدش بری اون 5،6 نکته رو بخونی و تست بزنی . من هم همین اشتباه رو کردم و ابتدا به توصیه معلمم رفتم آبی قلمچی رو گرفتم ، سپس با پی بردن به عمق فاجعه رفتم و کتاب فوت و فن رو خریدم .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ون کتاب خودشم ادعا نکرده که کامله و با خوندنش میشه جواب تستا را داد اون برا یک دوره مختصر کافیه و باعث برگشتن اطلاعات از حافظه بلند مدت به کوتاه مدت میشه
      جدیدا بهش میگن درخت دانش خودشون
      میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      من میکرو میزنم.خیلی کامله.هم نکات خوبی داره هم خوب یاد میده...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      فوت و فن خیلی سبز رو توصیه میکنم.قواعد رو همراه با پیش نیاز هاشون آموزش داده و واسه کنکور کتاب فوق العاده خوبی هستش.

Live In The Moment

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن