خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تغیرات کتاب فیزیک 3 تجربی در سال 93-94 و مغایرت با گاج پایه

با سلام دوستان
      من کتاب گاج پایه سال 92-93 رو دارم ولی کتاب درسی در سال 93-94 تغییر کرده و حالا میبینم که در بعضی موارد از جمله سر فصل ها با هم فرق دارن میخوام بدونم تغیرات سطحیه و فقط در حفظیات انجام شده یا تغیرات اساسی هستن و گاج پایه چاپ جدید رو باید بخرم ؟؟؟( ممنون میشم جواب بدین و ما رو از تجربیات خودتون بی نصیب نکنین)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من حدود یک ماه پیش همین مشکلو داشتم و خیلی رفتم دنبالش کتاب گاج تغییرات زیادی نداشته و کاملا مطابق و حتی فراتر از کتاب هست فقط کافیه اقدام به خوندن این کتاب کنید تا متوجه بشید کجای کتاب درسی هست مثلا کتاب درسی الکتریسیه ساکن و خازن رو توی یه فصل گفته اما گاج اونو توی دو فصل گفته

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط قادر محمدخاتونی نمایش پست ها
      با سلام دوستان
      من کتاب گاج پایه سال 92-93 رو دارم ولی کتاب درسی در سال 93-94 تغییر کرده و حالا میبینم که در بعضی موارد از جمله سر فصل ها با هم فرق دارن میخوام بدونم تغیرات سطحیه و فقط در حفظیات انجام شده یا تغیرات اساسی هستن و گاج پایه چاپ جدید رو باید بخرم ؟؟؟( ممنون میشم جواب بدین و ما رو از تجربیات خودتون بی نصیب نکنین)
      منم تازه چاپ جدیدشو گرفتم سال 93 .. خواستی فردا میارمش خودت ببین و مقایسه کن تو مدرسه ... به قول نقالی برام : فقط عدد رو جلد از 93 میکنن 94 و سوالای کنکور و به آخرش اضافه میکنن بعد برچسب میزنن مطابق با آخرین تیررات کتاب درسی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون پارسا گیان

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط قادر محمدخاتونی نمایش پست ها
      ممنون پارسا گیان
      بیارم برات یا نه ؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      منم تازه چاپ جدیدشو گرفتم سال 93 .. خواستی فردا میارمش خودت ببین و مقایسه کن تو مدرسه ... به قول نقالی برام : فقط عدد رو جلد از 93 میکنن 94 و سوالای کنکور و به آخرش اضافه میکنن بعد برچسب میزنن مطابق با آخرین تیررات کتاب درسی
      شدیدا با این حرف موافقم مخصوصا انتشارات گاج که این روش رو داره پیش میگیره و تست هاش اپدیت نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک گاج 93-94 ک پارسال خریدم

احتیاج ب تعویض دارع؟
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      من کتاب فیزیک پایه گاج چاپ 94 را دو روز پیش خریدم.
      در کتاب چاپ جدید اولویت جدیدی برای تست های « یک قدم تا 100 » گذاشته اند که وقتی تستهای هر شاخه را می زنی بروی و تستهای انجا را هم حل کنی.
      در کتاب جدید عنوان شده که در دوسال اخیر از قسمت « یک قدم تا 100 » فیزیک پایه سوالات متعددی طرح شده اند که امسال مثلا یکی از سوالات فیزیک رشته ریاضی کنکور 94 دقیقا مشابه سوال تالیفی آن بود.
      کتاب فیزیک سال سوم دبیرستان تغییرات داشته اما زیاد نیست و فقط چارچوب کتاب تغییر کرده و تمرین و مثال های جدیدی آمده است.
      با همان کتاب فیزیک پایه ، شما می توانید کار خود را ادامه دهید .مشکلی ندارد.فقط دفترچه آزمون های کنکور های سراسری را که سوالاتشان در کتاب فیزیک پایه شما نیست تهیه کنید(دفترچه مهروماه) تا پس از حل سوالات کتاب پایه سوالات جدید کنکورهای بعدی را هم حل کنید.
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      من کتاب فیزیک پایه گاج چاپ 94 را دو روز پیش خریدم.
      در کتاب چاپ جدید اولویت جدیدی برای تست های « یک قدم تا 100 » گذاشته اند که وقتی تستهای هر شاخه را می زنی بروی و تستهای انجا را هم حل کنی.
      در کتاب جدید عنوان شده که در دوسال اخیر از قسمت « یک قدم تا 100 » فیزیک پایه سوالات متعددی طرح شده اند که امسال مثلا یکی از سوالات فیزیک رشته ریاضی کنکور 94 دقیقا مشابه سوال تالیفی آن بود.
      کتاب فیزیک سال سوم دبیرستان تغییرات داشته اما زیاد نیست و فقط چارچوب کتاب تغییر کرده و تمرین و مثال های جدیدی آمده است.
      با همان کتاب فیزیک پایه ، شما می توانید کار خود را ادامه دهید .مشکلی ندارد.فقط دفترچه آزمون های کنکور های سراسری را که سوالاتشان در کتاب فیزیک پایه شما نیست تهیه کنید(دفترچه مهروماه) تا پس از حل سوالات کتاب پایه سوالات جدید کنکورهای بعدی را هم حل کنید.
      موفق باشید
      ایا تست ها هم تغییر عمده ای داشتن (تو کل فیزیک پایش)

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      ایا تست ها هم تغییر عمده ای داشتن (تو کل فیزیک پایش)
      سلام
      دوست عزیز تست های کتاب تغییری نداشته و فقط تستهای جدید سازمان سنجش و سراسری ها به آن اضافه شده است.
      و همان طور که گفته ام در چاپ جدید سوالات را به چند شاخه تقسیم کرده اند و در ابتدای شاخه شماره سوالاتی مشخص شده است که این سوالات را به ترتیب اولویت بعد حل هر شاخه از قسمت « یک قدم تا 100» حل می کنید تا تسلط شما بر مفاهیم فیزیک بیشتر شود.
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن