خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات

سوال درمورد الویت بندی رشته ها

سلام دوستان من امسال با رتبه کل در سهمیه منطقه 2 -51164 و رتبه کشوری119210
      خواستم ببینم چه قدر احتمال داره که تو رشته روانشناسی پیام نور ارومیه قبول شم چون فقط بنا به دلایل شخصی فقط قادرم تو این رشته ادامه تحصیل کنم در ضمن کنکور تجربی دادم واهل ارومیه هستم خیلی برام مهمه که چه طور رشته های انتخابی تو برگه انتخاب رشته بچینم که تو این رشته قبول شم نمیدونم اولین انتخاب بعد از انتخاب های خوشبینانه بذارم یا کجا
      واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture.jpg  
      ویرایش توسط test : 10 مرداد 1394 در ساعت 15:50

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط test نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال با رتبه کل در سهمیه منطقه 2 -51164 و رتبه کشوری119210
      خواستم ببینم چه قدر احتمال داره که تو رشته روانشناسی پیام نور ارومیه قبول شم چون فقط بنا به دلایل شخصی فقط قادرم تو این رشته ادامه تحصیل کنم در ضمن کنکور تجربی دادم واهل ارومیه هستم خیلی برام مهمه که چه طور رشته های انتخابی تو برگه انتخاب رشته بچینم که تو این رشته قبول شم نمیدونم اولین انتخاب بعد از انتخاب های خوشبینانه بذارم یا کجا
      واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید
      هرجا که بذارید شانس قبولیتون تو این رشته تغییر نمیکنه فقط بر طبق علاقه اولویت بندی کنید بنابر این اگر رشته محل هایی هست که از روان شناسی ارومیه بیشتر بشون علاقه دارید بالاتر از روان شناسی ارومیه بزنید و رشته محل هایی که بشون کم تر علاه دارید رو پایین تر از روان شناسی ارومیه بزنید
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نمیدونم واقعا چه قدر احتمال داره تو این رشته قبول شم چون واقعا برام مهمه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط test نمایش پست ها
      نمیدونم واقعا چه قدر احتمال داره تو این رشته قبول شم چون واقعا برام مهمه
      به هر حال هر کس هر احتمالی بده قطعی نیست شما باید منتظر اعلام نتایج بمونید توصیم اینه که به احتمال قبولیتون فکر نکنید و انتخاب رشته بکنید و منتظر اعلام نتایج باشید
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/
      ویرایش توسط sardare azmoon : 10 مرداد 1394 در ساعت 16:26

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن