خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تعطیلات عید

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تعطیلات عید

سلام دوستان ،شما برا تعطیلات عید برنامه ریزی کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میخواین چه درسایی رو بخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درسای قبلیو که خوندینو مرور میکنین یا نه درسایی که تا حالا مطالعه نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sbahari نمایش پست ها
      سلام دوستان ،شما برا تعطیلات عید برنامه ریزی کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میخواین چه درسایی رو بخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درسای قبلیو که خوندینو مرور میکنین یا نه درسایی که تا حالا مطالعه نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوران طلایی نوروز از زبان معین فلاحتگر ، رتبه یک کنکور 88

دوران طلايي رو من به چند دوره تقسيم ميكنم :
      1-هفته آخر اسفند:
      هنوز عيد نشده و شما كل روزو خونه هستين و كار خاصي هم واسه انجام دادن ندارين. تو خونه تكوني هم كه به شما كاري ندارن، چون كنكوري هستين ديگه!!!!.. فقط وقتتون ميره واسه لباس عيد خريدن كه اونم فوقش يه نصفه روزتون بره...
      شما بايد تو اين هفته تا وقت دارين درس بخونين...يعني تلويزيونو بيخيال شين...نه اين كه كلا بيخيال شين مثلا تو اين هفته 1 يا دو تا فيلم ببينين ،يا اگه به درستون لطمه نميخوره هر شب مثلا يه فيلمشو ببينين.چون اگه بشينين پاي تلويزيون به اندازه كافي برنامه داره تو اين ايام كه از صبح تا شب سرگرم شين.
      2- هفته اول عيد:
      روز اول به نظرم كامل ميره يعني نميتونين درس بخونين،پس بهتره ذهنتونو مشغول نكنين و بيخيال باشين .تو اون روز استراحت كنين.در مورد عيد ديدنيهام بگم كه من پارسال خونه 2تا پدربزرگام رفتم و اونجا بالتبع همه ي فاميلارو ديدم و به هم عيد رو تبريك گفتيم.بعدش ديگه من خونه ي فاميلا نرفتم ولي اونا كه ميومدن من ميرفتم پيششون مينشستم.فكر ميكنم اينجوري بهتر باشه،بازم هر جور خودتون صلاح ميدونين...!!
      3-هفته دوم عيد:
      عيد ديدنيها تموم شده وبرنامه هاي تلويزين هم كسل كننده.پس كاري غير از درس خوندن نميمونه.!!!!!با قدرت هرچه تمامتر درس بخونين.
      بهتون بگم كه الكي به نوروز نميگن دوران طلايي .چون واقعا موثره .يعني اگه كارتون خيلي درست باشه و رو اصول و طبق برنامه درس بخونبن ميتونين كلي جلو بيفتين و اگه بد كار كنين و درس نخونين يا كم بخونين ميتونين متاسفانه از گردونه اوت بشين.
      اما حالا چي بخونين......
      يه عده از بچه ها هستن كه طبق برنامه ي كانون پيش ميرن.اونا بايد تو دوران نوروز همون چيزايي رو بخونن كه آزمون ازشون گرفته ميشه.يعني اگه شما طبق برنامه كانون آزموناي نوروزي رو بدين خيالتون راحته كه كل دروس پايه رو مرور كردين(اونايي كه تا اينجا خوندين،كه ميشه يه سال و نيم از دو سال،مثلا كل سال دوم و نصفه سال سوم)و پيش 1 رو.من خودم پارسال همين كارو كردم و تا19 فروردين(اگه اشتباه نكنم)كل درساي پيش 1 و كل درساي سال دوم و نصفه درساي سال سوم رو خوندم.+تستاي مهم كه قبلا خودم علامت زده بودم رو حل كردم.البته اگه نتونستين يه درسو بخونين عيب نداره،مثلا من خودم شيمي 3 رو وقت نكرده بودم بخونم،يا مباحثي رو كه فكر ميكنين خيلي بلدين معطل نشين روش و فقط تست كار كنين ازش.اين طوري ميرسين به همه درسا.در ضمن كم و كاستي هايي هم كه داشتين برطرف ميشه يعني اگه يه مبحثيو موقع آزمونش نخوندين الان ميتونين بخونين.
      نگران قسمت مونده ي كتاب پيش 2 نباشين.اونو موقع امتحاناي ترم(آخر ارديبهشت)توپ توپ ميشين.اصلا هم عجله نكنين كه حما بايد تا امتحان جامع اول سنجش همه چيرو خونده باشين.همه چي به موقعش تموم ميشه.
      اونايي هم كه طبق برنامه كانون پيش نميرن احتمالا منطقي واسه خودشون چيدن و برنامه اي دارن كلا.حالا اونام بايد طبق برنامه خودشون برن جلو.
      مهم اينه كه اين دورانو از دست ندين و به نحو احسن ازش استفاده كنين.
      در ضمن مسافرت هم اكيدا ممنوع!
      اميدوارم بهتون خوش بگذره و به اين آيه نوراني و پركاربرد هميشه و هميشه توجه داشته باشن كه:
      (ان مع العسر يسري)(به راستي با هر سختي آساني خواهد بود)
      ان شا الله آسانيشو سال بعد تو دانشگاه مورد نظرتون ميچشين ......

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن