خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      خب ببینین همون ترم 1 هم من اگه مثلاً 12 واحد هم بردارم چطوری باید پاسشون کنم؟ اینجوری که از درس خوندن واسه کنکور هم می افتم! کلاساش چی؟
      ترم دو که قطعا میتونید مرخصی بگیرید ترم یک هم تونستید مرخصی بگیرید ایراد نداره پیام نور کلاس نداره فقط رفع اشکال داره که حضور توش اجباری نیست بنابر این اصلا کلاس نمیرید و فقط چند تا امتحان میدید که تستیه اونا رو هم نخونید فقط برید سر جلسه یک نمره ای بکیرید اگر هم افتادید نگران نباشید چون اگر بعدا انصراف بدید که مساله ای نیست اگرم قبول نشید و بخواین همین پیام نور ادامه تحصیل بدید این درسایی که افتادید رو بالای 14 بشید میتونید نمرات پاین تر از 10 رو پاک کنید
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      پیام نور بزن بعد قبولی برو با مدیر گروهت یا اموزش صحبت کن دو ترم مرخصی بگیر بشین بخون و حداکثز یکماه قبل از ثبت نام مجدد دانشگاه باید انصراف بدی
      قبل ثبت نام کنکور باید انصراف داد؟؟؟
      ازاد هم اینطوریه؟
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من میخوام سال سوم بمونم پیام نور کم هزینه ترین و کم دردسر ترین رشته کدومه از بین اینا ترجیحا
      1.png

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      سلام دوستان من رشته ی تجربی هستم منطقه دو,

عرضم به خدمتتون که امسال سال دومی بود که کنکور دادم و متاسفانه بخاطر یه سری بچه بازیا بازم شانسمو از دست دادم!

امسال رو می خوام بخونم و مشکل نظام وظیفه دارم! من در خواست اعزام دادم برای تاریخ 19 آبان ماه 94, نظام وظیفه میگه باید خودتو هرطوری هست دانشجو کنی وگرنه باید بری سربازی, من توی انتخاب رشته پیام نورارو زدم, اگه قبول بشم چطوری باید وضعیتمو با دانشگاه ردیف کنم؟ کلاً مسیرم به چه شکل هست ؟

خواهش می کنم هرکی هرچی می دونه بگه , منم جای داداش کوچیکتون.
      شما برو پیام نور ثبت نام کن رشته هم فرقی نمیکنه البته هر چقدر رشته بدتری باشه و کمتر داوطلب داشته باشه بهتره البته بستگی به دانشگاه پیام نور منطقه داره قبلش حتما تو این یکی دو روز تحقیق کن زیاد سخت گیر نباشن ... من خودم سال سوم تو پیام نور نوشتم و هر دو ترم اول و دوم مرخصی گرفتم بدون هیچ مشکلی ... تازه من گفتم انتخاب واحد میکنم خودشون گفتن چه کاریه هزینه اضافی بدی مرخصی میدیم هر دو ترم ... اگرم ندادن دو ترم مرخصی ؛ نهایت شما ترم اول رو انتخاب واحد میکنی و درس های عمومی بیشتر و اختصاصی هم اونایی که بلدی نهایت قبول هم نشدی باز چیزی نمیشه و اخراجت نمیکنن ! در ضمن کلاس هاشم اجباری نیست و اختیاری هستش ...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم همین وضعیتو دارم میخوام ببینم نمیشه همون اول بعد از گرفتن معافیت تحصیلی انصراف داد؟ اخه اگه اشتباه نکنم تو دفترچه راهنما نوشته بود دانشجویان پس از انصراف از تحصیل یه سال فرصت دارن که یا دانشگاه برن دوباره یا خدمت.
      اگه کسی اطلاعی داره لطفا کمک کنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن