خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

پردیس پزشکی رو بیارم بالای داروسازی بذارم یا نه؟

سلام

راستش من انتخاب رشته کردم ولی خیلی دودلم که عوضش کنم یا نه.
      من اول دولتی ها رو زدم بعد آخرش چند تا پردیس زدم

حالا با توجه به رتبه من احتمال 60 درصد دارو سازی مثلا بندر عباس یا شهر های پایین تر قبول میشم.
      از طرفی من به دارو نسبت به پزشکی خیلی علاقه ندارم ولی پزشکی سرتسری که میدونم قبول نمیشم.
      پدر من توانایی پرداخت پردیس رو داره ولی اگه دولتی بشه که خیلی خیلی از لحاظ مالی به نفعشه .
      به نظر شما من پردیس پزشکی رو بیارم بالای داروسازی بذارم یا نه؟؟؟( البته به کسی نگم ها )

از یه طرف پزشکی از یه طرف فکر کردن به وضعیت خانواده که پول ساخت خونه جدید رو باید به دانشگاه من بدن...
      شما چی میگید؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتما با خانواده مشورت کن ببین خونه جدید براشون مهمتره یا فرزند پزشک....موفق باشی در هرصورت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash35 نمایش پست ها
      سلام

حالا با توجه به رتبه من احتمال 60 درصد دارو سازی مثلا بندر عباس یا شهر های پایین تر قبول میشم.
      از طرفی من به دارو نسبت به پزشکی خیلی علاقه ندارم ولی پزشکی سرتسری که میدونم قبول نمیشم.
      پدر من توانایی پرداخت پردیس رو داره ولی اگه دولتی بشه که خیلی خیلی از لحاظ مالی به نفعشه .
      به نظر شما من پردیس پزشکی رو بیارم بالای داروسازی بذارم یا نه؟؟؟( البته به کسی نگم ها )

از یه طرف پزشکی از یه طرف فکر کردن به وضعیت خانواده که پول ساخت خونه جدید رو باید به دانشگاه من بدن...
      شما چی میگید؟؟؟
      ببین اگه واقعا عشق پزشکی هستی پس خودت باید جورش رو بکشی نگاه کن میتونی یکسال دیگم بخونی؟اگر حاضر نیستی بخونی برو دارو چون نشون میدی از صمیم قلبت بهش وابستگی نداری.دارو هم چیز خوبی هست تخصص صنعتیش رو بگیری فوق العاده میشی.حواست باشه پزشکی تا 9 سال دیگه برات پول نمیاره پس فکر کن پول خونوادت به این راحتی برنمیگرده.نمیخوام بگذارمت توی تنگنای وجدان اما وقتی خودت یکسال تلاش نمیکنی چرا خانوادت باید به جای تو ناراحتی بکشن؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      خودت باید فکر کنی
      اگه من جای تو بودم دارو رو میزدم چون دوس نداشتم دینی داشته باشم بر کسی در آینده ولی باز خودت بیشتر سبک سنگین کن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام

شما چی میگید؟؟؟
      با خانواده ات مشورت کن خو
      بابای من میگفت پردیس رو قبل داروها بزن

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

شما چی میگید؟؟؟
      پزشکی بالاتر باشه چون علاقه دارین
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورت از اینکه پدرت توانایی پرداخت هزینه پردیس رو داره چیه ؟ خب پدر من هم تواناییش رو داره به شرطی که خونه رو بفروشه منظورم اینه که باید ببینی خیلی به خونواده فشار میاد یا نه ؟ اگه خیلی فشار میاد بهشون از نظر مالی به نظر من همون دارو رو بالاتر بزن در غیر این صورت پردیس پزشکی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول رشته هاي بدون هزينه رو بزنيد اول دارو شايد الان علاقه نداشته باشين ولي در جامعه پزشك بيكار زياد هست مطمئن باشيد اگه پرديس بزنيد بعد سه چهار سال پشيمون ميشيد

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام

شما چی میگید؟؟؟
      وست عزیز یه قانون نانوشته داره پردیس که داروش از پزشکی با ارزش تره و برخلاف دولتی رتبه بهتری میخواد
      ببین من دوستم سال 92 7500 منطقه3 بود پردیس مشهد دارو وپزشکی رو زده بود دارو بالای پزشکی ولی دارو نیاورد الان دانشجوی ترم 3 پزشکیه پردیسه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من نمیدونم که از لحاظ مالی در چه سطحی هستید ولی اگه جزو افراد از لحاظ مالی 70 درصد به بالای جامعه هستید مشکلی نداره بری پردیس ولی یه چیزیو در نظر بگیر کسی که با تلاش خودش یه چیزیو به دست میاره اون چیز ارزش بیشتری واسش داره و قدرشو بیشتر داره تا اینکه اون چیز با تلاش یکی دیگه به دست بیاد هر چند اون شخص پدر آدم باشه.
      ما یه آشنا داریم دانشگاه اصفهان پزشکی میخونه میگه بعضی از اینایی میان پردیس ترمی نیست که چند واحدی نیفتند میدونی چرا چون با تلاش خودشون نیومدن دانشگاه البته بازم بگم ها بعضی هاشون.
      ولی پسر خوب شما تازه اول راهی اگه اراده کافی داری به نظر این برادر کوچیکت که فکر کنم دست کم 10 سالی ازت بزرگتره و سرد و گرم روزگارو چشیده و شکست های زیادی رو متحمل شده و در دل این شکست ها تجربه کسب کرده اگه واقعا عاشق پزشکی هستی و دوست داری با تلاش و پشتکار خودت بهش برسی امسال پزشکی آزاد انتخاب رشته کن و ذخیرش کن به عنوان یه شیر اطمینان و با اراده و پشتکار محکم بشین یه سال دیگه سفت و سخت بخون و سال دیگه با افتخار و سربلندی و با تلاش خودت بشین سر کلاس پزشکی روزانه.
      موفق و پیروز باشید.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستش من دوستان امسال سال دومم بود که کنکور دادم و دیگه نمیتونم ( یعنی خودم نمیخوام) پشت کنکور وایسم.
      رتبم امسال 2900 منطقه شده و با توجه به بومی و این چیزا دارو روزانه احتمالا شهرای کوچیک رو قبول میشم.
      از لحاظ مالی هم اگه من پردیس برم مشکل خیلی جدی برا خانواده پیش نمیاد یعنی خدارو شکر وضع مالی بد نیس ولی اگه نرم هم خیلی بهتره ( چی گفتم!)
      ولی در کل خودم هم که فکر کردم و الآن که نظرات دوستان رو خوندم بیشتر متقاعد شدم همون دارو رو بزنم هرچند نسبت به پزشکی اصلا علاقه ای بهش ندارم ...
      ولی همیشه علاقه نیس بقیه چیزا هم مهمه دوس دارم یه شهر کوچیک دارو بخونم تا پزشکی بین ال مشهد ولی حداقل به قول دوستان خودم بهش رسیده باشم نه پول.
      نمیدونم هنوز صد در صد نیستم.یعنی پدرم میگه مشکلی نیس پردیس بری ولی خودم هنوز دودلم...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پدرمون رو درآوردی بچه قصه حسین کرد برات تعریف کردیم بابات هم حرفش رو زده هنوزززززززززززز دودلی؟؟؟؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      پدرمون رو درآوردی بچه قصه حسین کرد برات تعریف کردیم بابات هم حرفش رو زده هنوزززززززززززز دودلی؟؟؟؟
      شما رو به آرامش دعوت میکنم...

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      راستش من دوستان امسال سال دومم بود که کنکور دادم و دیگه نمیتونم ( یعنی خودم نمیخوام) پشت کنکور وایسم.
      رتبم امسال 2900 منطقه شده و با توجه به بومی و این چیزا دارو روزانه احتمالا شهرای کوچیک رو قبول میشم.
      از لحاظ مالی هم اگه من پردیس برم مشکل خیلی جدی برا خانواده پیش نمیاد یعنی خدارو شکر وضع مالی بد نیس ولی اگه نرم هم خیلی بهتره ( چی گفتم!)
      ولی در کل خودم هم که فکر کردم و الآن که نظرات دوستان رو خوندم بیشتر متقاعد شدم همون دارو رو بزنم هرچند نسبت به پزشکی اصلا علاقه ای بهش ندارم ...
      ولی همیشه علاقه نیس بقیه چیزا هم مهمه دوس دارم یه شهر کوچیک دارو بخونم تا پزشکی بین ال مشهد ولی حداقل به قول دوستان خودم بهش رسیده باشم نه پول.
      نمیدونم هنوز صد در صد نیستم.یعنی پدرم میگه مشکلی نیس پردیس بری ولی خودم هنوز دودلم...
      به این جمله خیلی اعتماد نکن..هیچ پدری نمیگه مشکل داریم بری پردیس...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز این دوستم وحشتناک پول داره

یه خونه دارن صیاد چند هزار متره((خودش تواضع به خرج میده میگه هزار متر)

باباش استاد دانشگاهه
      از اون خرپولان

ولی میگه یک میلیارد هم بود میدادم چون بعدا درمیام

اگه این دیدگاه رو داری برو

چون کارت خوب باشه بعدا درمیاری

ولی انصافا خیلی هم میخونه سر همین باهام قهر کردمیگفت زیادی وقتشو تو وایبر میگیرم خخخ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن