خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

پایه سازی ریاضی در تابستان ؟

سلام

پیشنهاد شما برای کسی که دسترسی به کلاس و معلم نداره ! و پایه درس ریاضیش ضعیف چیه ؟

اگ اینکارو انجام بدم خوبه :

تو این یک ماه باقی مونده کتابای گلواژه یا پرسمان ریاضی گاج رو بگیرم و مث یک دانش آموز معمولی (نه کنکوری از اول مطالعه کنم ) و تمرینای کتابو حل کنم و خوب ریاضی رو یاد بگیرم !بعد به صورت داوطلب کنکوری بخونم ؟؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      سلام

پیشنهاد شما برای کسی که دسترسی به کلاس و معلم نداره ! و پایه درس ریاضیش ضعیف چیه ؟

تو این یک ماه باقی مونده کتابای گلواژه یا پرسمان ریاضی گاج رو بگیرم و مث یک دانش آموز معمولی (نه کنکوری از اول مطالعه کنم ) و تمرینای کتابو حل کنم و خوب ریاضی رو یاد بگیرم !بعد به صورت داوطلب کنکوری بخونم ؟؟

فکر کنم خودت بهترین راهو گفتی ولی من رشتم ریاضی بود پایه ریاضیم 0 !!! ( اینو ده جا گفتم !! ) روش من این بود که رفتم خیلی سبز جامع گرفتم برای رشته ریاضی همشم تست بود با درسنامه های تقریبا خلاصه !! اونو از پایش خوندم و برای حسابان سال سوم معلم خوبمون خیلی تشریحی قوی کار کرد باهامون و ریاضیم منفجر شد !!! شما بهترین راهو خودت انتخاب کردی بنظرم از اول تشریحی شروع کن از پایه بخون تا شیر فهمه شیر فهم بشی اگه یهو ورور پیدا کنی به تست مطمئن باش سره یه تست ظاهرا پیچیده میخوری زمین ولی اگه مفهومی و تشریحی بلد باشی هم درس برات جذاب تر میشه هم بهتر تست میزنی !!! اگه این کارو کردی ( تشریحی خوندن !! ) بعد برو کتابای تست بگیر و فقط تست بزن !!!! مطمئن باش تو ریاضی مشکلی نخواهی داشت !! ولی خب خیلی وقتتو برا ریاضی نذار چون شما درسای مهم تری همداری ( اینا رو خودت بهتر میدونی !! ) برای سال کنکورت ریاضی مهر و ماه رو پیشنهاد میکنم چون از دوستان تجربی زیاد تعریفشو شنیدم !!

موفق باشی ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      فکر کنم خودت بهترین راهو گفتی ولی من رشتم ریاضی بود پایه ریاضیم 0 !!! ( اینو ده جا گفتم !! ) روش من این بود که رفتم خیلی سبز جامع گرفتم برای رشته ریاضی همشم تست بود با درسنامه های تقریبا خلاصه !! اونو از پایش خوندم و برای حسابان سال سوم معلم خوبمون خیلی تشریحی قوی کار کرد باهامون و ریاضیم منفجر شد !!! شما بهترین راهو خودت انتخاب کردی بنظرم از اول تشریحی شروع کن از پایه بخون تا شیر فهمه شیر فهم بشی اگه یهو ورور پیدا کنی به تست مطمئن باش سره یه تست ظاهرا پیچیده میخوری زمین ولی اگه مفهومی و تشریحی بلد باشی هم درس برات جذاب تر میشه هم بهتر تست میزنی !!! اگه این کارو کردی ( تشریحی خوندن !! ) بعد برو کتابای تست بگیر و فقط تست بزن !!!! مطمئن باش تو ریاضی مشکلی نخواهی داشت !! ولی خب خیلی وقتتو برا ریاضی نذار چون شما درسای مهم تری همداری ( اینا رو خودت بهتر میدونی !! ) برای سال کنکورت ریاضی مهر و ماه رو پیشنهاد میکنم چون از دوستان تجربی زیاد تعریفشو شنیدم !!

موفق باشی ...
      من پشت کنککوریم و امکانش نیس کلاس خصوصی برم!!

کتاب تستی هم دارم !ولی وقتی میخونم چون بعضی جاها ش گیر میکنم از ریاضی زده میشم !!

واس همون گفتم !!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پشت کنککوریم و امکانش نیس کلاس خصوصی برم!!

کتاب تستی هم دارم !ولی وقتی میخونم چون بعضی جاها ش گیر میکنم از ریاضی زده میشم !!

واس همون گفتم !!

آها من فکر کردم پایه هستید !! اگه پشت کنکورید که از این نظر خیلی بهتر !! چون وقتتون بیشتره !!! میتونید ریاضی رو بترکونید !!!!! میگم که تشریحیتونو قوی کنید تا جایی که امکان داره تست بزنید !!

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

سلام برادر
      کارت خوبه
      تشریحی زیادکارکن سراغ تست فعلن نروبنظرم
      خیلی تشریحی کارکن تااون بن وریشه وپایه واساس محکم واستوارباشه
      دربرداشتن قدمت محکم باشی./

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ریاضی سال اول دبیرستانو شرو کن با یک جزوه ی خوب و پایتو قوی کن بعدش شرو کن با یک کتاب کمک آموزشی خوب که درسنامه هاش خوب و قابل تفهمیم باشه و اونو بخون درسنامه هاشو بخون و بعد چند نمونه سوال امتحانی دربارش حل کن و بعد برو سراغ تست زنی...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم پایه ریاضیم ضعیفه و مثل شما فارغ التحصیلم.ولی فکر میکنم یادگیری ریاضی و فیزیک بدون معلم کمی سخت باشه.میتونیم از دی وی دی ها یا فیلم های دبیرستان شریف استفاده کنیم.نظر شما چیه؟
      اگر خدا آرزویی در دلت انداخت
      بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است
      :yahoo (1):

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط * m g h * نمایش پست ها
      منم پایه ریاضیم ضعیفه و مثل شما فارغ التحصیلم.ولی فکر میکنم یادگیری ریاضی و فیزیک بدون معلم کمی سخت باشه.میتونیم از دی وی دی ها یا فیلم های دبیرستان شریف استفاده کنیم.نظر شما چیه؟
      نمیدونم والا !!

کسی استفاده کرده از این فیلما ؟

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن