خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ب نظرتون برای عربی لازمه کتاب درسی رو خوند ؟!!!

عربیم بدک نیس ضعیف نیستم

ب نظرتون اگه همون منابع کمک درسی بخونم لازمه کتاب درسی بخرم روش کار کنم اصلا

ادبیات چی
      اونم کتاب درسی لازمه با توجه ب موضوعی خوندن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setarehshab نمایش پست ها
      عربیم بدک نیس ضعیف نیستم

ادبیات چی
      درباره ی عربی 100 در 100.از متن مهم تر تمریناتش هستند،نصف سوالا با تمرینات کتاب درسی مرتبطه،پیشنهاد میکنم تمرینات و متن ها رو خیلی دقیق بررسی کنید
      درباره ی ادبیات زیاد نه...ولی اگه یه نگاهی هم به متن بندازید ضرر نمی کنید
      موفق باشید
      حل مسئله، توانایی دانش آموز را در ریاضیات، بالا می برد، ولی برای این که بتوان مسئله حل کرد، اول باید ریاضیات را یاد گرفت.

ف. ژاکوبسون

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      عربیم بدک نیس ضعیف نیستم

ادبیات چی
      با عرض سلام و وقت بخیر

شما اگه تمایل داشته باشین یکی از دو کتاب عربی کامل گاج یا عربی خیلی سبز رو مطالعه بفرمایین .... درسنامه هاش رو با دقت بخونین و تست هاش رو حل کنین و اگه آزمون شرکت

می کنین در فواصلی که گفته شده مرورش کنین ..... شبی هم 1 درک مطلب کار کنین و لغاتی رو که بلد نیستین به خاطر بسپارین .... همین قدر کافیه

هر وقت هم با سوال و اشکالی مواجه شدین در انجمن مطرحش کنین پاسخ گوی شما هستم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب من کتاب درسی عربی ندارم

چی بگیرم ک هم متن باشه هم جوابا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون اقا پویا

عربی تست کی بزنم تو چ بازه زمانی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ممنون اقا پویا

عربی تست کی بزنم تو چ بازه زمانی
      خواهش می کنم

اگه آزمون شرکت می کنین که با برنامه اون پیش برین ..... خوبه که در تابستان مقدمات و عربی 1 رو تمام کنین تا در طول سال راحت تر باشین

هر درسنامه ای رو که خوندین ، سعی کنین اونو برا خودتون خلاصه نویسی کنین و بعد تست های مربوط به اون قسمت رو بزنین

در اوایل کار ممکنه سرعتتون در تست زنی پایین باشه ، نگران نباشین با تمرین کردن به مرور سرعتتون هم بالاتر میره

بازم سوالی داشتین در خدمتتون هستم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم حتما!!! یه دور بخون مخصوصا به قول دوستمون تمریناش + متن درس !!! چون روند کنکور داره پیش میره به سمت مفهومی شدن سوالات از کتاب درسی !!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.داداش تو میتونی بری تو سایت سایت آموزش مجازی آلاء | دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف و فیلم های تدریس آقای میلاد ناصح زاده رو به صورت رایگان دانلود کنی.خودش هم تو فیلما کتابای خوبی معرفی میکنه.پیشنهاد میدم با کلاسش پیش بری.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      خواهش می کنم

اگه آزمون شرکت می کنین که با برنامه اون پیش برین ..... خوبه که در تابستان مقدمات و عربی 1 رو تمام کنین تا در طول سال راحت تر باشین

هر درسنامه ای رو که خوندین ، سعی کنین اونو برا خودتون خلاصه نویسی کنین و بعد تست های مربوط به اون قسمت رو بزنین

در اوایل کار ممکنه سرعتتون در تست زنی پایین باشه ، نگران نباشین با تمرین کردن به مرور سرعتتون هم بالاتر میره

سلام جناب دقتی
      قبل از هر چیزی عذر میخوام اگه جای نامناسبی سوالم رو مطرح میکنم
      به نظرتون برای بازه زمانی تابستون , همون کار کردن مقدمات و سال اول کفایت میکنه ؟حقیقتش من قواعد 3 سال رو مد نظر گرفته بودم , اما حال میبینم با توجه به وقت گیر بودن دروسی مثل زیست و شیمی عملا شدنی نیست , یا اگر هم انجام بشه اون کیفیت مورد نظر رو نخواهد داشت , ممنون میشم نظرتون رو بفرمایین , پیشاپیش سپاس بابت پاسخگویی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      سلام جناب دقتی
      قبل از هر چیزی عذر میخوام اگه جای نامناسبی سوالم رو مطرح میکنم
      به نظرتون برای بازه زمانی تابستون , همون کار کردن مقدمات و سال اول کفایت میکنه ؟حقیقتش من قواعد 3 سال رو مد نظر گرفته بودم , اما حال میبینم با توجه به وقت گیر بودن دروسی مثل زیست و شیمی عملا شدنی نیست , یا اگر هم انجام بشه اون کیفیت مورد نظر رو نخواهد داشت , ممنون میشم نظرتون رو بفرمایین , پیشاپیش سپاس بابت پاسخگویی
      سلام دوست عزیز

درست میفرمایین .... شما الان باید وقتتونو رو درسای تخصصی بذارین

در تابستون همین قدر که شما قواعد پایه و عربی 1 رو با تست تموم کنین و اشکالاتتون رو بر طرف کنین کافیه

در طول سال تحصیلی در فواصل بین آزمون ها وقت به اندازه کافی برای تمام کردن عربی 2 و 3 دارین

فقط فراموش نکنین که از همین الان باید تمرین شبی 1 درک مطلب رو شروع کنین .... کتاب درک مطلب عربی گاج ، کتاب مناسبیه که درک مطلب ها رو از ساده به سخت آورده

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله به نظر من حتما بخونید چون گاهی یه نکاتی توی تست های کنکور هست که فقط تو کتاب درسی گفته شده و توی کتب کمک آموزش نمیبینی

ولی برای قواعد حتما کتاب کمک درسی رو داشته باش
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه من بهد چند سال دوری از کنکور بدون جزوه و معلم عربیو میخوام شروع کنم
      اساتید راهنمایی کنن کتاب آموزشی روان یا تصویری(dvd) که بتونم شروع کنم ؟؟؟؟
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی +عربی گاج کامل

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmoonspell نمایش پست ها
      سلام به همه من بهد چند سال دوری از کنکور بدون جزوه و معلم عربیو میخوام شروع کنم
      اساتید راهنمایی کنن کتاب آموزشی روان یا تصویری(dvd) که بتونم شروع کنم ؟؟؟؟
      ممنون
      سلام
      وضعیت من هم مثل شمابود
      دروس راهنمایی رو تو یک روز مرور کردم
      بعدش با کتاب عربی یک شروع کردم -البته کمک درسیش رو هم گرفتم -خوندن عربی اول خیلی خیلی مفیده

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عربیم بدک نیس ضعیف نیستم

ادبیات چی
      ببین متنای متابو خط به خط کلمه به کلمه برا خودت تجزیه و ترکیب کن یه مدت انجام بده این کارو بعدش فوق العاده تو گرامر قوی میشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن