خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question سوال در مورد دیپلم ریاضی

سلام دوستان من رشته تجربی هستم . به دلیل نمرات پایین و ... میخواهم دیپلم ریاضی بگیرم به نظرتون میشه یه دیپلم نظری دیگه علاوه بر تجربی بگیرم ؟ ( یعنی میشه دیپلم ریاضی بگیرم ؟یا باید دیپلم فنی بگیرم ؟ )

اگه میشه دیپلم ریاضی گرفت آیا توی حدود یک سال (تا شهریور 95 ) میشه هندسه و جبر و حسابان رو بخونم واسه نمره بالای 18 ؟؟ من درسم خوب بود ولی به دلیل بیماری نتونستم نهایی رشته تجربی رو خوب بگذرونم...

2. Top | #2
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza76 نمایش پست ها
      سلام دوستان من رشته تجربی هستم . به دلیل نمرات پایین و ... میخواهم دیپلم ریاضی بگیرم به نظرتون میشه یه دیپلم نظری دیگه علاوه بر تجربی بگیرم ؟ ( یعنی میشه دیپلم ریاضی بگیرم ؟یا باید دیپلم فنی بگیرم ؟ )

اگه میشه دیپلم ریاضی گرفت آیا توی حدود یک سال (تا شهریور 95 ) میشه هندسه و جبر و حسابان رو بخونم واسه نمره بالای 18 ؟؟ من درسم خوب بود ولی به دلیل بیماری نتونستم نهایی رشته تجربی رو خوب بگذرونم...
      فکر کنم بتونی ولی حواست به حسابان هندسه جبر باشه @

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

http://forum.konkur.in/thread14421-178.html#post536153
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue.sky نمایش پست ها
      میشه دوپاره دیپلم گرفت ولی نمیدونه کدوم رشته میشه فنی یا نظری

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بنظر من میتونی حسابان رو 20 بگیری ولی جبر و هندسه رو بعید میدونم بتونی ولی ببین فکر کنم فقط همون حسابان تو کنکور تجربی تاثیر داره ها !!! حالا نمیدونم قانونش عوض شه یا نه ولی بپرسید شما وقتتون رو الکی پایه جبر و هندسه 2 نزارید !!!! ولی خب اونا هم سختن باید خیلی بخونید تا نمره بالا 15 برا جبر و هندسه بگیرید بعد فیزیک ما یه فصل ترمودینامیک داره که یکم سنگینه ببین میتونی این همه حجم رو تا شهریور بخونی ؟!!! + عمومی ها !! همه جوانب رو بسنج مشورت کن و بعد تصمیم بگیر .... !!

موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن