خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: جواب اعتراض

1. Top | #1
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

جواب اعتراض

باسلام

من به نتیجه کنکورم اعتراض زدم چون باتوجه به اینکه تو شیمی اختلاف زیاد نزدیک 15 درصد تفاوت بود از 31تیر اعتراض زدم ولی تاحالا جوابی ندادن و هنوز تو حالت ابی مونده.این روهم بگم درصد هایی که تو بقیه دروس زدم همون هایی هستش که خودم بعداز کنکور گرفتم برابرن جز شیمی که تنها درسی بود که 2تا فکرکنم فقط اشتباه داشتم.به هرکی میگی اعتراض زدم میگن بررسی نمیکنن گرچه خودمم چشم اب نمیخوره بررسی کنن ولی خدا رو چه دیدی.میخواستم بدونم چقدر این جواب دادن به اعتراض طول میکشه.چون ممکنه زمان انتخاب رشته تموم بشه وبمونم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که پارسال اعتراض زدم گمون کنم مهر اومد که اعتراضتون رسیدگی شد و همه چی درست و آرومه!
      این گزینه فقط برای دلخوش کردن داوطب‌ها هستش و ارزش دیگه‌ای نداره.
      ‌اصلا از لحاظ منطقی هم جور در نمیاد؛ چون اگه نمره‌ی بعضی داوطلب‌ها بخواد تغییر کنه، باید نمره و تراز بقیه‌ی داوطلب‌ها (حتا رتبه‌ی ۱) تغییر کنه که شدنی نیست.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      باسلام

من به نتیجه کنکورم اعتراض زدم چون باتوجه به اینکه تو شیمی اختلاف زیاد نزدیک 15 درصد تفاوت بود از 31تیر اعتراض زدم ولی تاحالا جوابی ندادن و هنوز تو حالت ابی مونده.این روهم بگم درصد هایی که تو بقیه دروس زدم همون هایی هستش که خودم بعداز کنکور گرفتم برابرن جز شیمی که تنها درسی بود که 2تا فکرکنم فقط اشتباه داشتم.به هرکی میگی اعتراض زدم میگن بررسی نمیکنن گرچه خودمم چشم اب نمیخوره بررسی کنن ولی خدا رو چه دیدی.میخواستم بدونم چقدر این جواب دادن به اعتراض طول میکشه.چون ممکنه زمان انتخاب رشته تموم بشه وبمونم.
      پاسخ نامه ها منتشر شده برید پاسخ نامتون رو ببینید و درصد بگیرید و ببینید قضیه چیه
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

4. Top | #4
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sardare azmoon نمایش پست ها
      پاسخ نامه ها منتشر شده برید پاسخ نامتون رو ببینید و درصد بگیرید و ببینید قضیه چیه
      خب موضوع همینه دیگه میگم هم خونی نداره.رتبمم چنگی به دل نمیزنه اگر این 15 درصد رو تایید کنن خوب میشه که به احتمال 99.999درصد نمیکنن اون0.001درصد هم احتمال هستش.به هرحال انگاری باید بمونیم پشت کنکور

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      خب موضوع همینه دیگه میگم هم خونی نداره.رتبمم چنگی به دل نمیزنه اگر این 15 درصد رو تایید کنن خوب میشه که به احتمال 99.999درصد نمیکنن اون0.001درصد هم احتمال هستش.به هرحال انگاری باید بمونیم پشت کنکور
      میشه عکس پاسخنامتون رو بگیرید بندازید اینجا
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن