خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مکانیک تهران یا پلی تکنیک

سلام
      از دوستانی که اطلاع دارن میخواستم راهنمایی کنن مکانیک امیر کبیر بهتره یا تهران.
      بعضیا میگن امیرکبیر قطبه مکانیکه و برو امیر کبیر،بعضی ها هم میگن رتبه های برتر میرن تهران.واقعا موندم چیکار کنم
      اگه شما باشید با در نظر گرفتن کلیه شرایط(سطح علمی،دانشجوها اساتید،فضا و جو دانشگاه امکانات دانشگاه و...)کدوم رو ترجیح میدید؟
      ممنون میشم اگه نظرتون رو با استدلال بگید و مقایسه ای درباره ی این دو دانشگاه داشته باشید.

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoAs نمایش پست ها
      سلام
      از دوستانی که اطلاع دارن میخواستم راهنمایی کنن مکانیک امیر کبیر بهتره یا تهران.
      بعضیا میگن امیرکبیر قطبه مکانیکه و برو امیر کبیر،بعضی ها هم میگن رتبه های برتر میرن تهران.واقعا موندم چیکار کنم
      اگه شما باشید با در نظر گرفتن کلیه شرایط(سطح علمی،دانشجوها اساتید،فضا و جو دانشگاه امکانات دانشگاه و...)کدوم رو ترجیح میدید؟
      ممنون میشم اگه نظرتون رو با استدلال بگید و مقایسه ای درباره ی این دو دانشگاه داشته باشید.
      من یه بار دانشکده فنی(تهران) رفتم خیلی خوشم اومد.محیطش که خووب بود. طوری که بعد اون انتخاب رشته مو عوض کردم و تهران رو بالاتر از شریف زدم.البته تو مهلت ویرایش به خودم اومدم و درستش کردم
      من بودم تهران رو از دست نمیدادم.
      راستی مگه تهران تو مکانیک قطب نبس؟
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران به عنوان قطب علمی کاربرد روشهای هوشمند و تجربی در مهندسی مکانیک
      لینک قطبهای علمی
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      من یه بار دانشکده فنی(تهران) رفتم خیلی خوشم اومد.محیطش که خووب بود. طوری که بعد اون انتخاب رشته مو عوض کردم و تهران رو بالاتر از شریف زدم.البته تو مهلت ویرایش به خودم اومدم و درستش کردم
      من بودم تهران رو از دست نمیدادم.
      راستی مگه تهران تو مکانیک قطب نبس؟
      منم خیلی نمیدونم هرکی یچی میگه.ممنون که گفتی .خودمم بیشتر به تهران متمایلم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن