خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همین چند وقت پیش ادیب ماله رییس بانک مرکزی سوریه در حکومت بشار اسد علنا کمک یک میلیارد دلاری ایران را پذیرفت و در مصاحبه اش با خبرگزاری رویترز از خط های مالی ای که ایران در گذشته به سوریه باز کرده بود سخن گفت
      اگر قصدشون نابودی داعش هست پس همین پولها کافیه و باید مسئولین بیایند و بگویند با این پولها چه اقداماتی بر علیه داعش کردند
      بارها شاهد الطاف ملوکانه سیاست مداران ایران در لبنان و سوریه و فلسطین بوده ایم و به تازگی بحرین و یمن هم اضافه شدند

اگر قراره داعش نابود بشه پس ایران به کورد های عراق و سوریه کمک کنه تا بتونن داعش رو نابود کنن اگر قصدشون چیز دیگری است که بماند
      من اصلا هدف نهایی داعش رو ایران نمیدونم ... داعش یک جهان خوار هست و همون اندازه که برای ایران خطر داره برای کردستان عراق هم خطر داره

ما به عنوان یک ایرانی به این پروسه اشکال میگیریم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها

اگه این پول بخواد برای رفاه و خونه سازی واسه مردم تو اون کشور ها خرج بشه این کار زیاد تایید شده نیست!

مگه واسه خودشیرینی بین مردم کشورهای دیگه!!

الان این ماییم تو سوریه و لبنان: ( اونم محموده!)

ولی اگه بخواد برای مبارزه با تروریست ها داعشی ها در عراق و سوریه خرج بشه با توجه به شرایط سیاسی منطقه من خودم به شخصه مثل اکثر مردم کشور راضیم!!

به هر حال پیشگیری بهتر از درمانه!

الان تو سوریه و عراق جلوشونو بگیریم بهتر از اینه که فردا خدایی نکرده بعد از کشته شدن مردم شهرهای مرزی کشورمون باهاشون بجنگیم!
      :troll (12):

شکی نیست که هدف نهاییشون ایرانه!
      درسته ک باید با داعشو خلاصه این افراد تو سوریه اینا مبارزه بشه واس امنیت ایران ولی حرف من اینه ک فرض کنن اصن این سرمایه نیومده اگ نمیومد چیکار میکردن حالام همون کارو کنن این پولم واس آبادی کشور ومردم ایران هزینه شه
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maede h نمایش پست ها
      درسته ک باید با داعشو خلاصه این افراد تو سوریه اینا مبارزه بشه واس امنیت ایران ولی حرف من اینه ک فرض کنن اصن این سرمایه نیومده اگ نمیومد چیکار میکردن حالام همون کارو کنن این پولم واس آبادی کشور ومردم ایران هزینه شه

حرف شما کاملا صحیحه!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن