خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 67
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

راهنمایی درمورد منابع کمک آموزشی

سلام...
      بچه ها من برای جلوگیری از چند منبعی شدن یکم تحقیق کردمو ب یه سری نتایج رسیدم...ولی بازم تو اکثر درسا به دوتا یا سه تا منبع رسیدم.

از اونجایی ک نمیخوام خودمو مشغول خوندن از چندتا منبع مختلف بکنم و میخوام سفت و سخت بچسبم به یه کتاب یا دیگه نهایتااااااااااااااااا دوتا پس از اون دوستانی که از این کتابا استفاده کردن نقاط قوت و ضعفشو بگن ممنون میشم.

و اما منابع من:

دینی
      :

گاج نقره ای
      ظاهرا بهترین کتاب توی دینی هستش...خودمم برای پارسالو دارم و بنظرم خوبه...

ریاضی
      :

جامع خیلی سبز...جامع مهرو ماه...پیش گاج
      تو این درس ظاهرا جامه خیلی سبز ودر درجه دوم جامع مهروماهه(برای پیش هم تعریف گاج رو زیاد شنیدم)نظرتون چیه؟

زبان
      :

جامع و درک متن مبتکران...جامع و نترسیم از متن شبقره
      برای زبات نظرتون اون دوکتاب مبتکران خوبه یا دوکتاب شبقره؟(نظر خودم مبتکرانه)

زمین
      :

هفت چیز خیلی سبز...جامع مهروماه
      برای این درس خیلی وقت نمیزارم و فکر میکنم هفت چیز خیلی سبز بهتره.

عربی:
      جامع گاج...جامع خیلی سبز
      این درس هم مثل ریاضی خودم نظری ندارم و واقعا نمیدونم...چون خیلی نخوندمش و سراغش نرفتم...نظر شماچیه؟کدومش؟

زیست
      :

جامع گاج...سال به سال الگو...همایش دریافت
      برای زیست جامع گاج یا سال به سال الگو؟...شنیدم درکنار یکی از این دو همایش دریافت هم باشه خوبه.

شیمی
      :

میتکران...خیلی سبز(بغیر از دوم)
      تو این درسمن شدیدا تعریف خیلی سبزو شنیدم بغیر از دومش...اما مبتکران در کل میگن بهتره..خواهرمم کنکوری امسال بود و میگفت خوبه.نظر شما چیه؟

فیزیک
      :

گاج پایه و پیش...الگو و خیلی سبز
      توی این درس هم کلا تعریف گاج رو شنیدم اما تست های الگو و درکنارش درسنامه خیلی سبز هم میگن خوبه...بازم نظرم شما چیه؟

""و اما اخرین درس ک هرکی یه چیز میگه"":
      ادبیات:
      گاج نقره ای...
      یا...موضوعی الگو یا موضوعی خیلی سبز(یا جامع)
      اینم کلا میگن گاج نقره ای اما موضوعی های الگو و خیلی سبز هم میگن خوبه(یا ختی جامع)...نظرتون درباره این درس چیه؟
      قرابت نشر دریافتو کسی میدونه چجوریاس؟

ممنون میشم کمکم کنید ک چند منبعی نشم.
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafas55 نمایش پست ها
      سلام...
      بچه ها من برای جلوگیری از چند منبعی شدن یکم تحقیق کردمو ب یه سری نتایج رسیدم...ولی بازم تو اکثر درسا به دوتا یا سه تا منبع رسیدم.

از اونجایی ک نمیخوام خودمو مشغول خوندن از چندتا منبع مختلف بکنم و میخوام سفت و سخت بچسبم به یه کتاب یا دیگه نهایتااااااااااااااااا دوتا پس از اون دوستانی که از این کتابا استفاده کردن نقاط قوت و ضعفشو بگن ممنون میشم.

و اما منابع من:

دینی
      :

گاج نقره ای

ریاضی
      :

تو این درس ظاهرا جامه خیلی سبز ودر درجه دوم جامع مهروماهه(برای پیش هم تعریف گاج رو زیاد شنیدم)نظرتون چیه؟

زبان
      :

زمین
      :

عربی:
      جامع گاج...جامع خیلی سبز
      این درس هم مثل ریاضی خودم نظری ندارم و واقعا نمیدونم...چون خیلی نخوندمش و سراغش نرفتم...نظر شماچیه؟کدومش؟

زیست
      :

برای زیست جامع گاج یا سال به سال الگو؟...شنیدم درکنار یکی از این دو همایش دریافت هم باشه خوبه.

شیمی
      :

تو این درسمن شدیدا تعریف خیلی سبزو شنیدم بغیر از دومش...اما مبتکران در کل میگن بهتره..خواهرمم کنکوری امسال بود و میگفت خوبه.نظر شما چیه؟

فیزیک
      :

توی این درس هم کلا تعریف گاج رو شنیدم اما تست های الگو و درکنارش درسنامه خیلی سبز هم میگن خوبه...بازم نظرم شما چیه؟

ادبیات:
      گاج نقره ای...
      اینم کلا میگن گاج نقره ای اما موضوعی های الگو و خیلی سبز هم میگن خوبه(یا ختی جامع)...نظرتون درباره این درس چیه؟

با تشکر

شما ان شالله با این منابع به کنکور سال 1400 میرسین و نتیجه ی خوبی میگیرین!!!

از الان بهتر شروع کنی تا حداقل سالی ی دور برسی بخونی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام...

و اما منابع من:

دینی
      :

گاج نقره ای

ریاضی
      :

زبان
      :

زمین
      :

عربی:
      جامع گاج...جامع خیلی سبز

زیست
      :

شیمی
      :

فیزیک
      :

ادبیات:
      گاج نقره ای...

با تشکر
      منم مثل شما درگیر همین منابع ام
      برای شیمی خودم شیمی خیلی سبز پیش 1 رو گرفتم ولی تا حدودی پشیمونم چون درسنامه نداره
      منتظرم مبتکران چاپ جدید بیاد بگیرم

بقیه درسا هم هرکی یه چیز میگه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      شما ان شالله با این منابع به کنکور سال 1400 میرسین و نتیجه ی خوبی میگیرین!!!

از الان بهتر شروع کنی تا حداقل سالی ی دور برسی بخونی
      من که نگفتم همه ی اینارو میخوام بخونم که اقا جواد
      اتفاقا دینی و ادبیاتو شروع کردم...و از هفته ی دیگ میخوام شیمی و فیزیک رو هم شروع کنم.

فقط نمیخوام درگیر چند منبعی بودن بشم...و بچسبم ب یه منبع و اونو خوب بخونم...این تاپیک هم برای همینه...ک بین دو منبعی ک موندم یکیو انتخاب کنم.
      حالا شما اگ میدونی تو هر درس بین اون دوتایی که گفتم کدوم بهتره ممنون میشم ب ما هم بگی
      و اگه تجربه ای داری دراختبار بذاری بسی ممنون میشیم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      برای شیمی خودم شیمی خیلی سبز پیش 1 رو گرفتم ولی تا حدودی پشیمونم چون درسنامه نداره

شیمی میتکران خواهرم داشت و اینطور ک میگه خوبه...کنکوریه 94 بود.
      درصد خوبیم زد.
      من خیلی سبزوو ندیدم...ولی اونم تعریفش از بعضیا شنیدم.

اره هرکی یچیز میگه...اکثر درسارو من به نتیجه رسیدمو تقریبا میدونم از روی چی بخونم.
      فقط مشکلم واقعا ادبیاته!!!!!!!!!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ادبیات همون گاج موضوعی خوبه ( میتونی از مبحثی های الگو یا لقمه مهروماه یا هفت خانای خیلی سبزم واس عمیق تر خوندن استفاده منی بسته به نیازت در موضوع خاصی )

عربی خیلی سبز و گاج جفتشون خوبن ولی فک کنم خیلی سبز کامل تره !!

دین وزندگی فقط گاج

زبان مبتکران + از متن نترسیم کیاسالار

ریاضی واس تست خوب خیلی سبز ( میگن چاپ جدیدش درسنامش خیلی بهتر شده و 200 صفحه ب کتاب اضاف شد)

زیست گاج جامع یا الگو سال ب سال فعلا یکیشون کافیه واس تست بعد اگ نیاز داشتی میتونی یکی دیگ رو بگیری ! ولی الگو خب ی سرو گردن بالاتر و باید اول خوب زیستو یاد بگیری تا بتونی تستاشو بزنی اگ نیاز ب درسنامه داشتی خیلی سبز ( البته دومش چاپ جدیدش تستاش بروز شدن و پی دی افش ک نشون میده تستاش عالین )

شیمی مبتکران و خیلی سبز از نظر درسنامه در یک سطحن ( مبتکران یکم بیشتر توضیحات داره )
      ولی اکثرا نظرشون این دوم مبتکران خیلی سبزم سوم و پیش ( یکم بی انصافی شده نسبت ب مبتکران )
      واس تست اضافه کتاب آزمون شیمی فار
      پس شما مبتکران یا خیلی سبز و بگیر و وقتی تستاشو حل کردی (چن بار حتی ) بعد احساس کردی ب تست جدیدتر و سخت تر نیاز داری از آزمون فار استفاده من (کتابای شیمی الگو هس ولی ب قول یکی از دوستان سال دومش چاپ اول و ممکن غلط علمی و چاپی زیادی داشته باش پس دومشو نگیر پیش 1 هم میگن خوبه )

فیزیک گاج یا الگو

گاج هم تستاش خوبن هم درسنامه های عالی

الگو رو نمیدونم ولی فک کنم بیشترب خاطر تستاش معروف شده تا درسنامش

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

شیمی خیلی سبز کی میگ درسنامه نداره ؟؟

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ادبیات همون گاج موضوعی خوبه ( میتونی از مبحثی های الگو یا لقمه مهروماه یا هفت خانای خیلی سبزم واس عمیق تر خوندن استفاده منی بسته به نیازت در موضوع خاصی )

عربی خیلی سبز و گاج جفتشون خوبن ولی فک کنم خیلی سبز کامل تره !!

دین وزندگی فقط گاج

زبان مبتکران + از متن نترسیم کیاسالار

ریاضی واس تست خوب خیلی سبز ( میگن چاپ جدیدش درسنامش خیلی بهتر شده و 200 صفحه ب کتاب اضاف شد)

زیست گاج جامع یا الگو سال ب سال فعلا یکیشون کافیه واس تست بعد اگ نیاز داشتی میتونی یکی دیگ رو بگیری ! ولی الگو خب ی سرو گردن بالاتر و باید اول خوب زیستو یاد بگیری تا بتونی تستاشو بزنی اگ نیاز ب درسنامه داشتی خیلی سبز ( البته دومش چاپ جدیدش تستاش بروز شدن و پی دی افش ک نشون میده تستاش عالین )

شیمی مبتکران و خیلی سبز از نظر درسنامه در یک سطحن ( مبتکران یکم بیشتر توضیحات داره )
      ولی اکثرا نظرشون این دوم مبتکران خیلی سبزم سوم و پیش ( یکم بی انصافی شده نسبت ب مبتکران )
      واس تست اضافه کتاب آزمون شیمی فار
      پس شما مبتکران یا خیلی سبز و بگیر و وقتی تستاشو حل کردی (چن بار حتی ) بعد احساس کردی ب تست جدیدتر و سخت تر نیاز داری از آزمون فار استفاده من (کتابای شیمی الگو هس ولی ب قول یکی از دوستان سال دومش چاپ اول و ممکن غلط علمی و چاپی زیادی داشته باش پس دومشو نگیر پیش 1 هم میگن خوبه )

فیزیک گاج یا الگو

گاج هم تستاش خوبن هم درسنامه های عالی

الگو رو نمیدونم ولی فک کنم بیشترب خاطر تستاش معروف شده تا درسنامش
      خب پس:
      ادبیات گاج...عربی خیلی سبز...دینی گاج...
      زبان مبتکران جامع(کتاب درک متن انگیسی ب زبان شهاب اناری رو دیدین؟اگه اره به نظرتون خوبه؟)
      برای ریاضی خیلی سبز...روی درسنامش میشه حساب کرد یعنی؟
      زیست گاج....راتی مگه گاج درسنامه نداره که میگید خیلی سبز برای درسنامه؟!!!!
      شیمی هم احتمالا همون دوم مبتکران بگیرم و بقیه خیلی سبز...البته خیلیا میگن مبتکران کلا...الگو رو که خودم دیدم و خیلی نپسندیدم
      برای فیزیک گاج کافیه؟...چه درسنامه چه تست؟درسنامه خیلی سبزو شما دیدید؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دینی:
      گاج نقره ای
      +
      ایات نکات مهر و ماه

ریاضی
      :
      جامع خیلی سبز
      خودش به تنهایی کافیه

زبان
      :
      اگه زبانت خوبه و مشکل نداری زبان جامع مبتکران اگه نه جامع گاج میکرو
      +
      درک متن شبقره

زمین
      :
      اگه نمیخوای خیلی خیلی وقت بزاری زمین شناسی دریافت اگه نمیخوای خیلی وقت بزاری همون خیلی سبز

عربی:
      جامع خیلی سبز

به تنهایی عالیه برا تست بیشتر هم نشر الگو

زیست
      :

سال به سال الگو
      +
      ی کتاب درسنامه دار یا جزوه عالی مثل فاگوزیست

شیمی
      :
      دوم مبتکران سوم و پیش خیلی سبز
      +
      برای تست سنگین تر ازمون پایه انتشارات فار

فیزیک
      :

گاج پایه و پیش

گاج عالیه نیاز به هیچ کتاب دیگی هم نیس

ادبیات:
      گاج نقره ای
      همین کافیه
      هرچند من خودم جامع خیلی سبز رو دارم و راضی هم هستم

طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب پس:
      ادبیات گاج...عربی خیلی سبز...دینی گاج...
      زبان مبتکران جامع(کتاب درک متن انگیسی ب زبان شهاب اناری رو دیدین؟اگه اره به نظرتون خوبه؟)
      برای ریاضی خیلی سبز...روی درسنامش میشه حساب کرد یعنی؟
      زیست گاج....راتی مگه گاج درسنامه نداره که میگید خیلی سبز برای درسنامه؟!!!!
      شیمی هم احتمالا همون دوم مبتکران بگیرم و بقیه خیلی سبز...البته خیلیا میگن مبتکران کلا...الگو رو که خودم دیدم و خیلی نپسندیدم
      برای فیزیک گاج کافیه؟...چه درسنامه چه تست؟درسنامه خیلی سبزو شما دیدید؟
      زیست گاج درسنامه نداره ! تست و پاسخ تشریحی کامل !

درک متن اناری رو ندیدم !

فیزیک گاج به تنهایی کافیه

ی سری ب مصاحبه با رتبه های برتر 95 فروم بزن

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام...

با تشکر
      منابعی که نوشتین واقعا عالیه و با هر کدوم راحت تری پیش بری خوبه ، با کتابی که بهتر میتونی بخونی بگیر و کار کن . در کل پیشنهاد من روی کتاب های زیر است ...
      ادبیات : قرابت : نشر الگو ؛ اگه پایه قرابتت ضعیفه نشر دریافت بگیر چون نشر دریافت زیاد تست هایی که داره واسه کنکور خوب نیست فقط اموزش پایه ای خوبی داده که فکر میکنم اگه کسی ادبیاتش خوبه نیازی به نشر دریافت نداره و قرابت هم موضوع آن چنان سختی نیست بهتره بیشتر تست بزنی همون نشر الگو رو پیشنهاد میدم ... آرایه های ادبی : نشر الگو کتاب واقعا خوبیه با درس نامه مختصر و تست های عالی پیشنهاد میدم ... زبان فارسی : نشر الگو که کتاب واقعا خوبیه اما اگه میخوای زیاد روش وقت بزاری و پایه ای تر و دقیق تر زبان فارسی رو یاد بگیری نشر دریافت هامون سبطی که البته حجمش بالاست اما اموزشش خوبه .تاریخ ادبیات : باز هم نشر الگو کارتونی رو پیشنهاد میدم که کامل پوشش داده هر چند خیلی سبز هم خوبه اما سبکش زیاد جالب نیست یعنی عین کتاب نوشته اما نشر الگو جدولیه ، کارتونی داره و راه های متنوع خوبی داره و خسته کننده نیست . املا و لغت : نشر دریافت کتاب واقعا خوبیه واسه بخش املاش که با تمرین خیلی خوب توضیح داده واسه لغتم واژگان اخر کتاب درسی کفایت میکنه و داخل همون نشر دریافت واژگان مهم غیر ستاره دار هم اورده شده ...
      زیاد جامع خیلی سبز و جامع نشر الگو رو بهت پیشنهاد نمیدم اما کتاب گاج موضوعی واقعا کتاب خوبیه که اگه نخوای زیاد سخت گیر باشی همین گاج تنها هم داشته باشی میتونی به درصد خوبی برسی .

عربی : زیاد فرقی نمی کنه هر دو کتابش عالیه من در کل عربی کامل گاج رو پیشنهاد میدم تست هاش خوبه و درس نامه هاشم واقعا کامله .

دین و زندگی : همون گاج نقره ای عالیه اما واسه تست زدن پیشنهاد میدم . کتاب ایات و نکات گاج واسه ایه ها بخون . متن رو از رو کتاب درسی و واسه تست هم از جامع گاج استفاده کن ترکیب خوبی میشه ...

زبان : در مرحله اول با همون جامع مبتکران پیش برو ( درک مطلب مبتکران رو نمیخواد همون جامع فقط ) و بعدش واسه درصد بالاتر و کار کردن روی درک مطلب و کلوز تست از متن نترسیم شبقره رو بگیر .

زمین : اگه نمیخوای زیاد روش وقت بزاری جمع بندی نشر دریافت کتاب خوبیه که خیلی نکات مهم رو نوشته و میتونی با خوندنش به درصد خوبی برسی .

ریاضیات : اگه سال پیش دانشگاهی داری مدرسه میری فصل به فصل با گاج نقره ای پیش برو و در کنارش فقط یه دونه جامع هم داشته باش . مهر و ماه و خیلی سبز فرق زیادی با هم نمیکنه ؛ من مهر و ماه استفاده کردم و واقعا خوب بود پیشنهادم میدم چون تست های گروه رشته ریاضی رو داشت میتونه مفید باشه . در کل ریاضی نیاز به تست و تمرین فراوان داره و با توجه به اهمیت بسیار بالای این درس در رشته تجربی حتی اگه با دو کتاب هم پیش بری خوبه البته واسه تست زدن واسه درس نامه فقط از یه کتاب استفاده کن .

زیست شناسی : جامع میکرو گاج با پاسخ تشریحی اون رو حتما بگیر پیشنهاد میدم . اگه خواستی درصد خیلی بالایی کسب کنی در مرحله بعدش میتونی با نشر الگو هم پیش بری . اره واسه جمع بندی هم نشر دریافت عالیه اما واسه بعد عید خوبه .

فیزیک : پایه و پیش گاج رو پیشنهاد میدم که دقیق روش کار کنی به تنهایی کفایت میکنه . در مرحله بعد واسه درصد بالاتر تا جایی که تست های گاج برات تکراری بود جامع خیلی سبز رو پیشنهاد میدم . ( فیزیک پیش دانشگاهی نشر دریافت هم واقعا خوبه که پایه رو نداره اما تست های اون کتاب واقعا عالیه )

شیمی : دوم مبتکران . سوم خیلی سبز . پیش دانشگاهی 1 و 2 هم خیلی سبز .هر چند زیاد فرقی نداره اما من پیشنهادم رو اینا بود .اگه سطحت پایینه در شیمی گاج رو واسه تمام پایه ها پیشنهاد میدم . واسه درصد بالا و ترکیبی خوندن شیمی برای بعد عید از ازمون های پایه و پیش فار هم میتونی استفاده کنی ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      دینی:
      گاج نقره ای
      +
      ایات نکات مهر و ماه

ریاضی
      :
      جامع خیلی سبز
      خودش به تنهایی کافیه

زبان
      :
      اگه زبانت خوبه و مشکل نداری زبان جامع مبتکران اگه نه جامع گاج میکرو
      +
      درک متن شبقره

زمین
      :
      اگه نمیخوای خیلی خیلی وقت بزاری زمین شناسی دریافت اگه نمیخوای خیلی وقت بزاری همون خیلی سبز

عربی:
      جامع خیلی سبز

به تنهایی عالیه برا تست بیشتر هم نشر الگو

زیست
      :

سال به سال الگو
      +
      ی کتاب درسنامه دار یا جزوه عالی مثل فاگوزیست

شیمی
      :
      دوم مبتکران سوم و پیش خیلی سبز
      +
      برای تست سنگین تر ازمون پایه انتشارات فار

فیزیک
      :

گاج پایه و پیش

گاج عالیه نیاز به هیچ کتاب دیگی هم نیس

ادبیات:
      گاج نقره ای
      همین کافیه
      هرچند من خودم جامع خیلی سبز رو دارم و راضی هم هستم

سلام
      زیست الگو تستاش بنظر سخت میاد برای شروع بنظرتون همون گاج بهتر نیست؟
      با بقیه موافقم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      زیست گاج درسنامه نداره ! تست و پاسخ تشریحی کامل !

درک متن اناری رو ندیدم !

فیزیک گاج به تنهایی کافیه

ی سری ب مصاحبه با رتبه های برتر 95 فروم بزن
      مرسی...قبلا سر زدم...خیلی از اینارو هم از همون مصابحه ها فهمیدم خوبه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      منابعی که نوشتین واقعا عالیه و با هر کدوم راحت تری پیش بری خوبه ، با کتابی که بهتر میتونی بخونی بگیر و کار کن . در کل پیشنهاد من روی کتاب های زیر است ...
      ...
      فکر کنم شما برای ادبیات بیشتر نظرت برای موضوعی های الگو هست...دو سه تا از کتاباشو خواهرم داره امتحات میکنم ببینم باهاش چجوری پیش میرم
      عربی خیلی سبز فرقش با گاج چیه کلن؟...من هیچکدومو ندیدم
      برای زمین هفت چیز خیلی سبز رو شما دیدین؟...خیلی از افراد برتر همین انجمن(توی مصاحبشون)اینو گفتن؟...مثل اینکه کم حجمه و خوبه.
      برای ریاضی فرق مهروماه و خیلی سبز چیه؟
      زیست گاج اینطور که دوستان گفتن درسنامه نداره...الگو درسنامه داره؟...اگه اره چجوریاس؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)