خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کنکور93

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور93

سلام خسته نباشید

من به دلایلی چند ماه ایران نبودم الان که برگشتم 4ماه فرصت برای کنکور هست و شروع از صفر و رسیدن به ازمون برای رشته پزشکی کار سختی هست.
      من اگر بخوام سال93کنکور شرکت کنم اصلا کنکور93 هست یا سال 93 کنکور حذف میشه؟چقدر احتمال داره تاثیر معدل بیشتر بشه؟حدودا چقدر بیشتر میشه؟یا همین25درصد باقی میمونه؟
      چرا از هر مشاوری که پرسیدم درست و قطعی جواب نمیده؟اخه از کی پس بپرسم تا بتونم برای ایندم تصمیم قطعی بگیرم....
      اگه پاسخ درست و قطعی دارید لطفا راهنماییم کنید از وقتی برگشتم تمام اینده خودمو نابود شده میدونم وقتی میشنوم کنکور حذف میشه و با معدل جلو میرن ....

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کیا نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید

من به دلایلی چند ماه ایران نبودم الان که برگشتم 4ماه فرصت برای کنکور هست و شروع از صفر و رسیدن به ازمون برای رشته پزشکی کار سختی هست.
      من اگر بخوام سال93کنکور شرکت کنم اصلا کنکور93 هست یا سال 93 کنکور حذف میشه؟چقدر احتمال داره تاثیر معدل بیشتر بشه؟حدودا چقدر بیشتر میشه؟یا همین25درصد باقی میمونه؟
      چرا از هر مشاوری که پرسیدم درست و قطعی جواب نمیده؟اخه از کی پس بپرسم تا بتونم برای ایندم تصمیم قطعی بگیرم....
      اگه پاسخ درست و قطعی دارید لطفا راهنماییم کنید از وقتی برگشتم تمام اینده خودمو نابود شده میدونم وقتی میشنوم کنکور حذف میشه و با معدل جلو میرن ....
      کنکورو که گفتن 95 حذف میشه
      برداشتن قانون حذف کنکورو حذف کردن
      این سوال شما خیلی سواله خود رییس سازمان سنجشم نمیتونه جواب بده
      بشین بخون تو این 4 ماه هنوز وقت هست
      اینقدر سال دومی دردسر داره از سربازی و کتاب عوض شدن و ... که اصلا ارزش موندن نداره
      ویرایش توسط hitman : 14 اسفند 1391 در ساعت 09:27

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کیا نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید

پاسخ قطعی نمیدن بهتون ، چون سازمان سنجش هیچ پاسخ قطعی ای رو اعلام نکرده!
      فک نکنم تا چهار-پنج سال آینده حذف بشه!
      شما بشین درستو بخون!
      کنکور وقتی حذف میشه که امتحانای سه سال دبیرستان رو کشوری بکنن و احتمالا تستی
      و طوری بشه که به اندازه ی همه دانش آموزا ظرفیت تو دانشگاه ها باشه

که این فک نکنم حالا حالا ها صورت بگیره
      خیالت تخت

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بینهایت ممنونم....به این نتیجه رسیدم که 93حذف نمیشه و بشینم بخونم بدون هیچ دغدغه ی فکری.
      بازم بینهایت ممنونم

5. Top | #5
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      تاپیک بسته شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن