پیامک
سعید بیاتی  ads

باشگاه مهندسان ایران | انتخاب رشته | تست شخصیت شناسی | عکس زیبا

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کنکور93

1. Top | #1
    Status

میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 8 بار در 2 ارسال

کنکور93

سلام خسته نباشید

من به دلایلی چند ماه ایران نبودم الان که برگشتم 4ماه فرصت برای کنکور هست و شروع از صفر و رسیدن به ازمون برای رشته پزشکی کار سختی هست.
    من اگر بخوام سال93کنکور شرکت کنم اصلا کنکور93 هست یا سال 93 کنکور حذف میشه؟چقدر احتمال داره تاثیر معدل بیشتر بشه؟حدودا چقدر بیشتر میشه؟یا همین25درصد باقی میمونه؟
    چرا از هر مشاوری که پرسیدم درست و قطعی جواب نمیده؟اخه از کی پس بپرسم تا بتونم برای ایندم تصمیم قطعی بگیرم....
    اگه پاسخ درست و قطعی دارید لطفا راهنماییم کنید از وقتی برگشتم تمام اینده خودمو نابود شده میدونم وقتی میشنوم کنکور حذف میشه و با معدل جلو میرن ....
    3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیا عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: **Aynaz**,Mahdi,parnian 19

2.  

پیامک ads
  3. Top | #2
    Status

میزان امتیاز
    12
    تشکر شده 236 بار در 83 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیا نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

من به دلایلی چند ماه ایران نبودم الان که برگشتم 4ماه فرصت برای کنکور هست و شروع از صفر و رسیدن به ازمون برای رشته پزشکی کار سختی هست.
    من اگر بخوام سال93کنکور شرکت کنم اصلا کنکور93 هست یا سال 93 کنکور حذف میشه؟چقدر احتمال داره تاثیر معدل بیشتر بشه؟حدودا چقدر بیشتر میشه؟یا همین25درصد باقی میمونه؟
    چرا از هر مشاوری که پرسیدم درست و قطعی جواب نمیده؟اخه از کی پس بپرسم تا بتونم برای ایندم تصمیم قطعی بگیرم....
    اگه پاسخ درست و قطعی دارید لطفا راهنماییم کنید از وقتی برگشتم تمام اینده خودمو نابود شده میدونم وقتی میشنوم کنکور حذف میشه و با معدل جلو میرن ....
    کنکورو که گفتن 95 حذف میشه
    برداشتن قانون حذف کنکورو حذف کردن
    این سوال شما خیلی سواله خود رییس سازمان سنجشم نمیتونه جواب بده
    بشین بخون تو این 4 ماه هنوز وقت هست
    اینقدر سال دومی دردسر داره از سربازی و کتاب عوض شدن و ... که اصلا ارزش موندن نداره
    ویرایش توسط hitman : 14 اسفند 91 در ساعت 09:27
    8 کاربر به خاطر ارسال مفید hitman عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: **Aynaz**,Araz,Mahdi,Mahsa TbT,MohoMo,parnian 19,فاطیما,کیا

4. Top | #3
    Status

Romantic
    رشته تحصیلی
    Accounting
    دانشگاه
    ZNU
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    میزان امتیاز
    1635
    تشکر شده 10,036 بار در 2,488 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیا نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

پاسخ قطعی نمیدن بهتون ، چون سازمان سنجش هیچ پاسخ قطعی ای رو اعلام نکرده!
    فک نکنم تا چهار-پنج سال آینده حذف بشه!
    شما بشین درستو بخون!
    کنکور وقتی حذف میشه که امتحانای سه سال دبیرستان رو کشوری بکنن و احتمالا تستی
    و طوری بشه که به اندازه ی همه دانش آموزا ظرفیت تو دانشگاه ها باشه

که این فک نکنم حالا حالا ها صورت بگیره
    خیالت تخت
    10 کاربر به خاطر ارسال مفید Mahsa TbT عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: **Aynaz**,Araz,armin,hitman,Mahdi,MohoMo,parnian 19,فاطیما,نیلگون,کیا

" تــــــــو " | قدر ِ مطلق ِ | منـــی . . .

احوال ِ مـــن در آغـــوش ِ تــو همـــیشه مُــثبــت اســت . . .

5. Top | #4
    Status

میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 8 بار در 2 ارسال
    بینهایت ممنونم....به این نتیجه رسیدم که 93حذف نمیشه و بشینم بخونم بدون هیچ دغدغه ی فکری.
    بازم بینهایت ممنونم
    5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیا عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: **Aynaz**,Araz,Mahsa TbT,parnian 19,فاطیما

6. Top | #5
    Status

رشته تحصیلی
    مهندسی مکانیک
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی ارشد
    میزان امتیاز
    4105
    تشکر شده 8,306 بار در 1,642 ارسال
    تاپیک بسته شد
    این کاربران به خاطر ارسال مفید Araz عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: Mahsa TbT

کلمات کلیدی این موضوع