خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مهندسی کامپیوتر ( معماری سیستم های کامپیوتری ! )

سلام دوستان من میخوام این رشته که تو تاپیک هم هست ( مهندسی کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتری ) رو انتخاب کنم کسی اطلاعاتی داره ؟!!! آیا این همون مهندسی کامپیوتر سخت افزاره ؟!!!! آینده کاریش چطوره اصلا آخرش چکاره میشه ؟!!! لطفا زود جواب بدید !!!!!!!! خیلی نیاز دارم !!!!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما که می خواستی بری برق... می تونم دلیل انتخاب تون رو برای مهندسی کامپیوتر بدونم. معماری سیستم های کامپیوتر به نظرم همون سخت افزاره.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh 2 نمایش پست ها
      شما که می خواستی بری برق... می تونم دلیل انتخاب تون رو برای مهندسی کامپیوتر بدونم. معماری سیستم های کامپیوتر به نظرم همون سخت افزاره.
      اره همون سخت افزاره فقط اسمش عوض شده
      کنکوری های 95
      تا اخر تابستون اگه سوالی داشتین خصوصی بپرسین در حد توانم جواب میدم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh 2 نمایش پست ها

هنوزم اولویتام همه با برقه ( بجز چند تا ... ! ) ولی بعد از برق کامپیوتر سخت افزارو زدم چون به شدت نزدیک به الکترونیکه !!! و برق هم مثل اونه تا حدودی !! علاقم فقط به همین 2 تا رشتس تا حالا !!! ..... نظر شما در مورد برق و کامپیوتر صنعتی بابل چیه ؟!!! شما خودتون انتخاب رشته کردید ؟!! اولویتاتون با چیاس ؟!
      ویرایش توسط HellishBoy : 07 مرداد 1394 در ساعت 19:25

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      سلام دوستان من میخوام این رشته که تو تاپیک هم هست ( مهندسی کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتری ) رو انتخاب کنم کسی اطلاعاتی داره ؟!!! آیا این همون مهندسی کامپیوتر سخت افزاره ؟!!!! آینده کاریش چطوره اصلا آخرش چکاره میشه ؟!!! لطفا زود جواب بدید !!!!!!!! خیلی نیاز دارم !!!!!

فقط اینو دیدم که اکثر بچه های سخت افزار بیشتر وارد حیطه برنامه نویسی شدن تا جایگاه واقعی شغلشون!!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همون مهندسی کامپیوتر سخت افزاره.و خیلی نزدیک به برق دیجیتال

مهمترین کارهاش هم تو دنیا بهینه کردن و طراحی قطعات.حالا از رباط و میکروکنترلر گرفته تا بهینه کردن مصرف برق یه برد خاص

اگه تحریم های قطعاتی برداشته بشه بازارش بشدت رشد پیدا میکنه

الانن هم بازارش با نرم افزار زیاد تفاوت خاصی نداره

این اطلاعات دوستمه.سخت افزار شریف

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن