خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سبک اموزش زیست خوشخوان جدید هست

با تمام انتشارات فرق داره توصیه میکنم تو کتاب فروشی یه نگاه بهش بندازین جالب هست

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببینید اگر یکم ریزبین باشید و برید تست های زیست کنکور و کتاب های آموزشی رو نگاه کنید می بینید که آسمون تا زمین با هم فرق دارن!
      زیست کنکور کلی نگر طرح میشه و اما تست های کتاب های کمک آموزشی بسیار بسیار ریز طرح می شن مثلا همین کتاب الگو میاد متن کتاب رو خیلی جزئی تغییر میده و میکنه تست (به طور مثال: مقدار زیادی مایع جنب بین پرده جنب وجود دارد => متن کتاب = مقدار کمی مایع وجود دارد) و اما تست های کنکور سالهای 90 به بعد بر پایه استثناهای زیست مطرح میشه (مثلا میگه در هر شرایطی.... دیگه شما باید همه ی جنبه ها رو در نظر بگیرین که این باعث میشه سر جلسه چندین فصل زیست رو به یاد بیارید) خیلی خیلی کم دیده میشه که به طور مستقیم به متن کتاب اشاره کنه و برا همین اگه سر جلسه کنکور کتاب رو هم باز کنید به جواب نمی رسید... به نظر من تنها استفاده از کتاب های کمک آموزشی تنها باید افزایش مهارت تست زنی و مدیریت زمان باشه وگرنه هر کسی سر سوالات این کتاب ها حساب باز کنه کنکور رو باخته. واسه زیست شما باید مغز خلاقی داشته باشید و بتونید هر جمله ای که می خونید رو ترکیب کنید، چطور؟ مثلا کتاب زیست 1 فصل 5 نوشته سورفاکتانت در اواخر دوران جنینی ساخته می شود. خوب؟ شما با خوندن این کلمه به یاد چه فصلی می افتین؟ فصل 11 زیست 2- کدوم قسمت؟ سه ماه ی اخر دوران جنینی و ...
      ویرایش توسط arasre : 07 مرداد 1394 در ساعت 16:59

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      من هم الگو و هم خیلی سبز رو تهیه کردم درسنامه های الگو که چنگی به دل نمی زنه به جرعت می تونم بگم درسنامه خلاصه همایش دریافت خیلی بهتر از درسنامه الگو هستش
      الگو پاسخ تشریحی و تستای فوقالعاده ای داره
      به نظر من توی زیست کتاب خودش درسنامه است و نیاز به درسنامه ی دیگه ای نیست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الگو کتاب خیلی خوبیه .ولی باید بلد باشی از استفاده کنی اول باید تسلط کامل بر روی متن کتاب داشته باشی بعد با درسنامه الگو و پاسخنامه تشریحیش خیلی خوب از پس حل تستا بر میای
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمئنا نباید از کتابی مثل الگو استفاده کنی تستاش ترکیبیه وخوندنش فقط سردرگم وناامیدت میکنن به نظرم خیلی سبز عالیه برای شروع

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      مطمئنا نباید از کتابی مثل الگو استفاده کنی تستاش ترکیبیه وخوندنش فقط سردرگم وناامیدت میکنن به نظرم خیلی سبز عالیه برای شروع
      اتفاقا باید از همین جور تستا کار کنه چون کنکور فقط از همین تست هاس یعنی ترکیبی اگه تست های اسون کار کنه اعتماد به نفس کاذب به دست میاد و باعث بدبختی میشه

برای اینکه میگی الگو تستاش ترکیبیه خوب نیست کار کنه

من 2 روز تو انجمن خودمو دارم میرم میکشم برین فاگو زیست ( یا هر منبعی دیگه ای که نکته های کتاب رو به صورت ترکیبی اورده باشه من فاگوزیست رو خوندم دارم معرفی میکنم منبع درسنامه شما هر چیز دیگه ای میتونه باشه ) کار کنین چون درسنامه ترکیبی دارن و گیج نمیشین

متاسفانه یکی میاد تو انجمن ی چیزی میپرونه بقیه هم یاد میگیرن ( فاگوزیست خلاقیت رو از ادم میگیره !!! ) خلاقیت مال کسیه که به کتاب 3 سال مسلط باشه مثلا فارغ التحصیلا

و کتاب های

زیست 1 و زیست 2 و زیست پیش 1 و2 رو متن درسش تسلط داشته باشه بعد بدونه کجا به کجا مربوط میشه بعد بیاد ترکیب کنه

منی که تازه شروع کردم زیست رو برای کنکور بخونم وقتی هنوز لای کتاب پیش رو باز نکردم چطوری میتونم ترکیب کنم و خلاقیت داشته باشم ؟

حالا برین دنبال خلاقیت ببینین کی از زیست خوندن نا امید میشین با وضع تست های سال به سال الگو و کنکور

طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      اتفاقا باید از همین جور تستا کار کنه چون کنکور فقط از همین تست هاس یعنی ترکیبی اگه تست های اسون کار کنه اعتماد به نفس کاذب به دست میاد و باعث بدبختی میشه

برای اینکه میگی الگو تستاش ترکیبیه خوب نیست کار کنه

من 2 روز تو انجمن خودمو دارم میرم میکشم برین فاگو زیست ( یا هر منبعی دیگه ای که نکته های کتاب رو به صورت ترکیبی اورده باشه من فاگوزیست رو خوندم دارم معرفی میکنم منبع درسنامه شما هر چیز دیگه ای میتونه باشه ) کار کنین چون درسنامه ترکیبی دارن و گیج نمیشین

متاسفانه یکی میاد تو انجمن ی چیزی میپرونه بقیه هم یاد میگیرن ( فاگوزیست خلاقیت رو از ادم میگیره !!! ) خلاقیت مال کسیه که به کتاب 3 سال مسلط باشه مثلا فارغ التحصیلا

و کتاب های

زیست 1 و زیست 2 و زیست پیش 1 و2 رو متن درسش تسلط داشته باشه بعد بدونه کجا به کجا مربوط میشه بعد بیاد ترکیب کنه

منی که تازه شروع کردم زیست رو برای کنکور بخونم وقتی هنوز لای کتاب پیش رو باز نکردم چطوری میتونم ترکیب کنم و خلاقیت داشته باشم ؟

حالا برین دنبال خلاقیت ببینین کی از زیست خوندن نا امید میشین با وضع تست های سال به سال الگو و کنکور

نظرات متفاوته دیگه ....
      ما هم سن این دوستمون بودیم اصلا به این چیزا فکر نمیکردیم کلن درس وکنکور معنایی نداشت اونوخ این دوست تازه داره میره سال دوم وفقط زیست سال اولو خونده!!!!وبه نظرم خوندن کتابی مثه فاگوزیست والگو کار بیخودیه من خودم سوم که بودم حل کردن تستای نشرالگو برام سخت بود چون خیلی از مطالب باپیش ترکیب شده!!!
      ولی پیش که رفتمو مطالبو خوندم خیلی اسون ازپس تستاش برمیومدم....
      به نظرم این دوست باید کتاب دومو بخونه+یه کتابی که درسنامه ساده وروانی داشته باشه که یه چیزی بفهمه به چه دردش میخوره که تستای سخت حل کنه وفقط نکته یادداشت کنه درحالیکه اصلا مطلب اصلی رو نمیفهمه!!!!
      به هرحال نظرات متفاوته منم به این دوست پیشنهاد میکنم پیش یه مشاور کار کشته بره حالا که قصد داره ازهمین الان بخونه وگرنه هرکی یه نسخه براش میپیچه اینجا!!!!

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .
      ویرایش توسط Dr.Mojdeh : 07 مرداد 1394 در ساعت 23:53

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tina17 نمایش پست ها
      من تابستون اول ب دوم زیست و شیمی دومو پیش خوانی کردم
      ینی عالی بودااا
      زیست ک ی نمره غیر بیست نداشتم
      پایانی هم دوتاشونو بیست شدم
      منم دارم ميرم دوم فصل1 زيست و شيمي و رياضي رو خيبي خوب خوندم
      از متن فاگوزيست خيلي خوشم اومد و دوسش دارم با اين كه هنود نخوندمش
      به نظرتون كل زيست رو بخونم و يا يك بخششو اما دقيق تر؟اگر يك بخشيشو پيشنهاد ميدين تا كجا؟ پيشاپيش ممنون

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tina17 نمایش پست ها
      من خودم برای شروع از گربع استفاده کردم
      تستاش خوبه
      والا در حال حاضر تنها کتاب بدرد نخور گربه اس چون سطح افتضاحی داره اگ از حالا میخوای کنکوری و قوی کار کنی پیشنهاد میکنم منبعتو عوض کنی
      موفق باشی...
      از ما که گذشت..

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      یعنی فیزیک با اموزش نشر الگو بدون معلم هم میشه یادگرفت
      فیزیک؟بدون معلم ؟ مگه داریم مگه میشه
      این اولین تاپیکم بود

اون موقع تازه میخواستم وارد فاز کنکور بشم
      نمیدونستم با کتاب کمک اموزشی میشه درس رو کامل یاد گرفت

چه زود میگذره

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عمارلو

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها فرق زیست جامع خیلی سبز با پایه و 12 ام چیه؟؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها فرق زیست جامع خیلی سبز با پایه و 12 ام چیه؟؟
      این جامعه . اونیکیا پایه و دوازدهمن . سوال دیگه ای داشتی دریغ نکن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      این جامعه . اونیکیا پایه و دوازدهمن . سوال دیگه ای داشتی دریغ نکن

خوب میدونم.فرق و محتوای داخلشون چیه؟تست درسنامه
      برای 1400 باید پایه و 12 بخریم یا جامع؟
      کدوم کاملتره؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها

خوب میدونم.فرق و محتوای داخلشون چیه؟تست درسنامه
      برای 1400 باید پایه و 12 بخریم یا جامع؟
      کدوم کاملتره؟
      بنظرم جامع اقتصادی تر باید باشه .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن