خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.m.b نمایش پست ها
      فک کنم دیگه مردممون خیلی پول پرست شدن و واسه پول حتی حاضرن جون اشناهاشون رو هم بدن.
      البت مشکل مردم نیستن خوب پول هم یکی از نیاز های ضروری هر زندگی ایه.
      ایشالا خودمون میریم تو جامعه هر کدوممون چه پزشک چه پلیس چه برنامه نویس چه پرستار چه استاد دانشگاه سعی می کنیم جامعه رو بسازیم
      اولین چیزم خدایش اگه من رتبه برتر بشم و برم تو تلویزیون اصن در مورد درس خوندن حرف نم زنم. به خدا فقط میرم مشکلات کنکوری ها رو داد میزنم که هر سال این همه جوون بدبخت میشن. میگم بیان از خودمون بپرسن که دوست داریم کنکور باشه نباشه نمیدونم یه کنترلی رو قیمت کتابا بشه رو قیمت ازمون های ازمایشی
      یه کنترلی رو مشاورا بشه که هر کسی نیاد ادعا کنه
      کلا خعلی وضع خرابه خداییش.
      اصن همین نه دولت نه مجلس به مردم و خواستشون توجه نمی کنن خودش یک نا امیدی بزرگ واسه ادم میاره
      ببخشید اصن مرتبط با موضوع نبود
      پول ضرورت اجتماعیه اما انسانیت ضرورت آدمیته و آدمها اجتماع رو میسازن پس باید پول رو در راستای انسانیت بدست آورد.توجیه پذیر نیست این کار...خیلی کارها واسه پول در اوردن هست که خب...
      راس میگیو..ما ها آینده ساز های این مملکتیم..خیلی از رفتار های الان ما میتونه رفتار های بقیه رو تغییر بده پس ما در دراز مدت میتونیم جامعمون رو تغییر بدیم
      یکی از علتهای اصلی مهاجرت از ایران پول نیست، بی عدالتیه..یعنی یه آدمی که هیچ سوادی نداره باید به نخبه مملکت دستور بده!

ببین خیلی فکر نکن! سعی کن فقط خوش بگذرونی و به مشکلات فکر نکنی....f!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب همه باید بدونن وضعیتمون خیلی خرابه چون این چیزا دیگه داره بین مردم عادی میشه خوردن الکل شاید کمترین کثافت کاریشون داره...بین این جوونا نه اسلام ارزش داره و نه ناموس نه یکمی غیرت و نه مملکتشون...اصلا باید گفت اینا به دنیا اومدن که بخورن و بنوشن و بخوابن و ********* کنن و بعدش بمیرن...به هیچیم توجه ندرن ...کارهاشونم زرنگی میدونن...ولی کسایی که فکر میکنن زرنگن فقط فکر میکنن که زرنگن......
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از فامیلای ما اولین شکست مالیشو سر همین موضوع خورد انقدر پولدار بود که دوستاش تو حالت مستی ازش واسه چندتا چک امضا گرفته بودن وقتی به خودش اومده بود فهمیده بود چه بلایی سرش اومده
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      خب همه باید بدونن وضعیتمون خیلی خرابه چون این چیزا دیگه داره بین مردم عادی میشه خوردن الکل شاید کمترین کثافت کاریشون داره...بین این جوونا نه اسلام ارزش داره و نه ناموس نه یکمی غیرت و نه مملکتشون...اصلا باید گفت اینا به دنیا اومدن که بخورن و بنوشن و بخوابن و ********* کنن و بعدش بمیرن...به هیچیم توجه ندرن ...کارهاشونم زرنگی میدونن...ولی کسایی که فکر میکنن زرنگن فقط فکر میکنن که زرنگن......
      داداش عزیزم، همه چی هم که مقصرش بچه ها نیستن..یه عده این وسط سود بردن از واردات الکل به کشور که این باعث شده هی زیاد شه..نوجوونم با این وضعیت کشور که این همه مشکل داره فقط میخواد خودش رو آروم کنه...راه خوبی به نظر میرسه واسش، نه؟؟؟ کم کم هم در فساد کشیده میشه...
      این وسط یه عده واسه واردات الکل سود بردن که شک نکن کانال داشتن در دولت، یه عده نوجوون باید مشاوره میشدن واسه رفع مشکلاشون..ولینشدن
      در پاسخ میگم چون اینجا ایرانه...ملت مسلمونی که فقط اسمش رو دارن

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      داداش عزیزم، همه چی هم که مقصرش بچه ها نیستن..یه عده این وسط سود بردن از واردات الکل به کشور که این باعث شده هی زیاد شه..نوجوونم با این وضعیت کشور که این همه مشکل داره فقط میخواد خودش رو آروم کنه...راه خوبی به نظر میرسه واسش، نه؟؟؟ کم کم هم در فساد کشیده میشه...
      این وسط یه عده واسه واردات الکل سود بردن که شک نکن کانال داشتن در دولت، یه عده نوجوون باید مشاوره میشدن واسه رفع مشکلاشون..ولینشدن
      در پاسخ میگم چون اینجا ایرانه...ملت مسلمونی که فقط اسمش رو دارن
      بله قبول دارم ...ولی واقعا چشامونو باز کنیم و ببینیم قشنگ متوجه میشیم که چقدر وضعیت افتضاحه هاااا
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشکل اینجاس که الان مصرف هرچی که ضرر داره مد شده یه ندت سیگار دست جوونا مد شده بود الانم قلیون والکلو … بعدم به جای اینکهسعی کنن مشکلات رو حل کننند سعی میکنن ازش فرار کن اگه مشکل روحی داری مشاور و روان پزشک واسه همین موقعه هلس نه الکل و شیشه و …

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      راستی الان یادم اومد ی همسایه داشتیم تو حیاطش درست میکرد!
      اه اه
      چ بوی گندی داشت!
      چطوری همچین چیزی رو میخورن؟

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      مشکل اینجاس که الان مصرف هرچی که ضرر داره مد شده یه ندت سیگار دست جوونا مد شده بود الانم قلیون والکلو … بعدم به جای اینکهسعی کنن مشکلات رو حل کننند سعی میکنن ازش فرار کن اگه مشکل روحی داری مشاور و روان پزشک واسه همین موقعه هلس نه الکل و شیشه و …
      به فرض که جوون اشتباه ناخواسته انجام داده چرا خدمات مشاوره در کشور ما اینقدر ضعیفه.اصن آیا همه ی افراد میتونن از این خدمات استفاده کنن؟؟؟

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis_moh نمایش پست ها
      راستی الان یادم اومد ی همسایه داشتیم تو حیاطش درست میکرد!
      اه اه
      چ بوی گندی داشت!
      چطوری همچین چیزی رو میخورن؟

شما از کسایی که استفاده میکنن بیشتر خاطره و چیز واسه گفتن داری..

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      شما از کسایی که استفاده میکنن بیشتر خاطره و چیز واسه گفتن داری..
      ینی چی؟
      خو مصرف کنندهاش واقعا زیادن!
      شما ندیدی؟

دو تا از همکلاسی های خودمم مصرف کننده بودن!

حالا من از بقیشون نپرسیدم شایدم بیشتر بودن:/

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته بعضی از دوستان میگن سیگار بد قلیون بد الکل بد و و و !

اولا نباید محدود سازی کرد ! حتی در راه درست ! چون باعث کنجکاوی بیشتر میشه !(حجابو ببین)

دوما قرار نیست مردم ایران جزو پرچمداران بهشته... تون باشه !

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-ss1 نمایش پست ها
      البته بعضی از دوستان میگن سیگار بد قلیون بد الکل بد و و و !

اولا نباید محدود سازی کرد ! حتی در راه درست ! چون باعث کنجکاوی بیشتر میشه !(حجابو ببین)

دوما قرار نیست مردم ایران جزو پرچمداران بهشته... تون باشه !
      خوب دوست گرامی این مواد ضرر داره دیگه و نه تنها ایران بلکه کشورای خارجی هم منع میکنن الان توبرخی کشورای پیشرفته کشیدن سیگار تو مناطق عمومی ممنوع هست حالا ما میاریم به مربی تیم والیبال امریکا قلیون میدیم میکشه به نظر من اینکارا نه تنها مد و خوب نیست بلکه واقعا بی احترامی به بقیه هست به خصوص تو مکانای عمومی تو خیابون راه میری یکی سیگار فوت میکنه صورتت میری تفرجگاهی جایی دود قلیون و...

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به فرض که جوون اشتباه ناخواسته انجام داده چرا خدمات مشاوره در کشور ما اینقدر ضعیفه.اصن آیا همه ی افراد میتونن از این خدمات استفاده کنن؟؟؟
      بله قبول دارم نه تنها روانپزشک کمه بلکه هزینه بالایی هم داره یک جلسه تقریبا۲۰هزار هست و خوب معمولا هم بیشتر از یک جلسه هست ولی خوب مسیله این مردم به فکر سلامت روحشون نیستند و حتی اونیی هم که میتونن به روانپزشکی مشاوره ای مراجعه کنند اینکارو نمیکنند که بهشون میگن روانی یه وقت من دوست خودم احتیاج به مشاوره داشت مشاور مدرسمون هم خوب بود ولی هر کاری میکردم نمیرف پیشش دلیلش هم این بود بچه ها مسخره اش میکنند مبیشتر مشکل ملت ایران خودشونن که همیشه فمر میکنن باید هر کاری رو خودشون به تنهایی انجام بدن و کمک خواستن از بقیه رو یا پرسیدن نظر بقیه رو کسرشان تلقی میکنند

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عیسی به دین خود ، موسی به دین خود ،

این مطالب شخصی رو که میکشه یا میخوره رو از خوردن یا کشیدن منع نمیکنه ،

اونیکه انتخاب کرده ، انتخابش برا خودش محترمه و انتظار احترام داره ،

ببینید همه این مضرات رو میدونن پس اگه این کارا رو میکنن آگاهانه ست ،

نمیدونم شاید برای 1 درصد افراد این مطالب بازدارنده باشه شاید هم کمتر و اون هم دلیل خاص خودشو داره

عزت زیاد

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      بله قبول دارم نه تنها روانپزشک کمه بلکه هزینه بالایی هم داره یک جلسه تقریبا۲۰هزار هست و خوب معمولا هم بیشتر از یک جلسه هست ولی خوب مسیله این مردم به فکر سلامت روحشون نیستند و حتی اونیی هم که میتونن به روانپزشکی مشاوره ای مراجعه کنند اینکارو نمیکنند که بهشون میگن روانی یه وقت من دوست خودم احتیاج به مشاوره داشت مشاور مدرسمون هم خوب بود ولی هر کاری میکردم نمیرف پیشش دلیلش هم این بود بچه ها مسخره اش میکنند مبیشتر مشکل ملت ایران خودشونن که همیشه فمر میکنن باید هر کاری رو خودشون به تنهایی انجام بدن و کمک خواستن از بقیه رو یا پرسیدن نظر بقیه رو کسرشان تلقی میکنند
      من یه جلسه واسه یه مشکلی رفتم با داروهاش 50 تومن شد دیگه نداشتم که دوباره برم...ولی جدا از هزینش حرفای چرتی هم میزنن به من میگه داداشت هر کاری میخاد بکنه هر غلطی میخاد انجام بده به تو چه؟تو زندگی خودتو بکن و یه ارتباط ساده باهاش داشته باش
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن