خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از چی بگم برات؟فقط کمکم کنید

سلام به همگی دوستان انشاا... که حاله همتون خوبو دماغاتوت چاق باشه
      اومدم اینجا که کمکم کنید
      من تا سال اول متوسطه معدلم کمتر از 19 اینا نبوده اما سال دوم که انتخاب رشتمم شد ریاضی معدلم به طرز افتضاح باری افت کرد و شد 13 و خورده طوری که دیگه بعضی از معلما منو نمیشناختن سال سوم کمی بهتر شدو معدلم اومد 16 و خورده اما بازم نهایی رو خراب کردمو معدلم شد 9.24 بعد از اون گفتم میخونم تابستون به خاطر بعضی مسائل نتونستم ولی از اول مهر خوب میخوندم اما بدون هیچ برنامه ای و دقتی ماه اذر بود که شل شد و .....................
      بلاخره تا حدود 80 درصد مطالب پیش یادمه و 40 درصدم مطالبه پایه معدله سال چهارمم شد 17.47 ولی خدایی واسه درسی مثل دیفرانسیل 150 دقیقه خوندم ولی 17 گرفتم
      معلمای ریاضیم هم گفتن صادق(خود من و کوچیکه شما)محاسباتش هم از ما بالاتره واقعا هم همینجوره و معلمه فیزیکمم میگه صادق یکی از بزرگای این مملکت درمیاد(معلمه فیزیکمون از اون مخاستا که حتی جز رتبه های برترم بوده)
      همه ی اینا رو گفتم ازتون کمک بخوام نه میتونم قید درسو بزنم نه قیدشو نزنم دارم دیوونه میشم رفتم پیش مشاور تست گرفته میگه تو نفتم میاری اما من نمیدونم بتونم بیارم واقعا خیلی سر درگمم خیلی از کارا رو کردم که بعدا شروع کنم(مثلا دو سه روزی رفتم مسافرت)اما نشده که نشده ها
      خیلی هم دوست دارم نفت یا شیمی یا عمران قبول شم واسم دانشگاه هیچ شهری فرق نمیکنه هر جا باشه همه موافقن اما فقط باید ملی باشه راستی یادم رفت بگم که بنویسم اموزش از راه دور که دیگه نرم مدرسه چون برام مفید نیست
      واسه امتحانات نهایی خدایی واسه فیزیک و حسابان 4 ساعتم نخوندم
      اگه نظری چیزی دارید بگید به قرآن دارم دیوونه میشم
      از همتون ممنونم
      ویرایش توسط ahoora517 : 13 اسفند 1391 در ساعت 00:30

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ابول به این هوش استعدادت ؛ به نظر من سریعا دست به کار شو و از این نعمت خدادادی استفاده کن !!
      هنوز نزدیک به 120 روز فرصت داری تا کنکور ؛ سعی کن طبق یه برنامه پیش بری و هدفت برسی
      برو سایت کانون و رشته های مورد علاقتو بررسی کن ، میفهمی باید توی چه رنجی تو کنکور به سوالات پاسخ بدی !
      ایشاالله مشاوران سایت و بچه ها بیشتر راهنمایی میکنن ؛ موفق و پیروز باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو که کارت درسته پسر دیگه نگرانی برا چته
      برا کنکور خودتو دست کم بگیری ضربه میخوری مغرومرم بشی ضربه میخوری
      کنکورم اونجوری که میگن نیست زیادم بد نیست امتحانش سختم چندان نیست کلا خیلی باحاله امتحانش
      برنامه درست بریز رو نقاط قوتت کار کن موفق میشی
      مگه چیه که نشه موفق شد
      هنوزم وقت هست
      کمتر از دیروز و بیشتر از فردا
      میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینکه که گفتین نمیدونید کنکور قبول میشید یانه ،دقیقا همون مشکلی بود که منم داشتم وفکر کردن به اون کلافم میکرد وباعث شد که خیلی از وقتم هدر بره تا همین 2 هفته بیش که تصمیم گرفتم این افکارو که هیچ فایده ای ندارن ازخودم دور کنم البته گاهی این افکار سراغم میان ولی با خودم میگم کنکور که اخر دنیا نیست اگه قبول نشدم میرم سراغ یه کار دیگه . شمام بهتره استرسو از خودتون دور کنین و به جای این افکار به درسخوندنتون ادامه بدین.موفق باشین

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلااام...شما از این نظر مثل دوست منین!! اون درسش بد نبود تا سال 2 دبیرستان...ولی نمیخوند...استعدادش داشت...تا وسطای سال 3 بود که ی دفه ترازاش 7000 میشد...از اون ب بعد تا کنکور ترازاش همین حدود بود حتی میرسید به 7300 تو ازمونای جامع!! اونم مث شما با کم خوندن (از نظر ساعت مطالعه) بیشترین نتیجه رو میگرفت..الانم به هدفش رسیده...شما باید به خودت و تواناییت ایمان داشته باشی...ک میتونی...همینطور که قبلا تونستی معدلت رو بالا بکشی... فقط ی 4ماه به هدفت خوب فکر کن و درس بخون...(4ماه خوب درس خوندن و یکم به خودت سختی دادن در مقابل هدفت و اینده ای که جلوت هست چیزی نیست) ...اگه به خودت بیای حتما حتما حتما موفق میشی...!
      ایشا...موفق باشین...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ایول
      شمام مثل منید

منم استعدادشو دارم
      نود درصد امتحانامو همش 2 تا 3 ساعت میخونم
      اما نمره هام همیشه از هم کلاسیام که میدونم دو روز تموم میشینن پای امتحان بهتر میشه!

فقط تنها چیزی که مانعم میشه تنبلیمه
      میدونم اگه بخوام بخونم
      ترازم خیلی خیلی بالاتر از اینی که هست میره

نذار استعدادت تلف بشه
      خیلیا مشکلشون اینه که ضریب هوشیه پایینی دارن و درس رو دیر میگیرن یا میفهمن
      اما شما اینجوری نیستی
      الان چهار ماه مونده
      شما میتونی تو کمترین فرصت بهترین نتیجه رو بگیری

مشاورای منم این حرفا رو بهم میزنن اما کو گوش شنوا
      همش تنبلی میکنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم موافقم.زمان هنوز هست.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط یک چیزو بدونین موفق بودن تو امتحانات مدرسه دلیل بر موفقیت در آزمون سراسری نیست
      من خودم نمونش معدل زیر 19 تا حالا نداشتم
      کتبیم 19.57`پیشمم 19.80 ولی سراسری 6000
      طرز خوندن دروس متفاوته اونجا بلدم نباشی تو کتبی نمره میگیری یا فوقش نمیگیری ولی تو آزمون غلط بزنی علاوه بر نزدن 1/3 نمره هر تستم میره
      مواظب باشی با اون تفکر تو آزمون سراسری دچار مشکل نشید
      این تجربه شخص من بود
      با احترام به موافقان و مخالفان عزیز
      میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hitman نمایش پست ها
      فقط یک چیزو بدونین موفق بودن تو امتحانات مدرسه دلیل بر موفقیت در آزمون سراسری نیست
      من خودم نمونش معدل زیر 19 تا حالا نداشتم
      کتبیم 19.57`پیشمم 19.80 ولی سراسری 6000
      طرز خوندن دروس متفاوته اونجا بلدم نباشی تو کتبی نمره میگیری یا فوقش نمیگیری ولی تو آزمون غلط بزنی علاوه بر نزدن 1/3 نمره هر تستم میره
      مواظب باشی با اون تفکر تو آزمون سراسری دچار مشکل نشید
      این تجربه شخص من بود
      با احترام به موافقان و مخالفان عزیز

من با شما موافقم
      منم تا حالا نمره زیر19نداشتم ولی دلیل نمیشه که تو سراسری هم رتبه زیر 100 بشه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور مسخره بازی های تشریحی رو نداره
      سوالا برای همه یکسانه
      سخت و آسون و غلط واسه همس
      اگرم اینطوری باشه 7000 تا رتبه 20 داریم، خوب بودن در تشریحی شرط "لازم" و "نه کافی" برای رتبه خوب هست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن