خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      یه چیز میگم نه نیار

فلافلی
      اره همشون عالیه در امدشون
      ?

2. Top | #17
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اره همشون عالیه در امدشون
      من خودم اگه یه رفیق پایه داشتم یه فلافلی باهاش میزدم

البته در کنار درس

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ​نونوایی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دلالی تازه وقتی میپرسی شغل شریف میگن اوه مای گاد بیزنس من هستم!

5. Top | #20
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      دلالی تازه وقتی میپرسی شغل شریف میگن اوه مای گاد بیزنس من هستم!
      اره
      دلالی خوب پولی داره
      ولی یه زبون چرب و نرم میخواد
      اگه زبون نباشه هیچی نیستی توی دلالی

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unknown2015 نمایش پست ها
      سلام پرسود ترین شغل توی ایران چیه؟؟
      ببین داداش رک میگم اگه منظورت درامد حلال و بدون دزدی و ... هست که خب معمولا رشته های پزشکی و داروسازی و .... درامد خوبی دارند
      اگه منظورتون از سود اینه که بدون ریسک و دردسر درامد عادی (که تو ایران زیر حط فقر هست) داشته باشی که بهترین نتیجه رو از شغل شریف معلمی میگیرید
      ولی اگه اهل ریسک هستید نیاز به یه ذهن خلاق دارید که نیاز های کشورتون رو برسی کنید و خلا ها رو پیدا کنید (مثل صاحب دیجی کالا که روزی بیش از یک میلیارد تراکنش داره و همچنین صاحب اپلیکیشن بازار)
      خلاصه شما هر شغلی رو انتخاب کنید به خودتون بستگی داره که تو شغلتون به کجا برسید !
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      دلالی از هر نوعش و در هر زمینه ای! یک معاملشون صدها برابر رقماهایی که توی ذهن شماهاست از هر شغلی پزشکی مهندسی و .... در میاره
      مثال واضحی که دارم میبینم
      یک آقایی ستون نویس روزنامه........... کامل میشناسیم خانوادگی همدیگرو
      ایشون از لحظه شروع گفتگوهای هسته ای انگار باباش مرد! هرروز مقاله هرروز مقاله هرروز مقاله!!! توافق بده خوب نیست. امریکا ما را میدوشد! و از این صوبتا ما تا آخر ایستاده ایم و ما با .... عهد خون بسته ایم و فلان
      ایشون دلال قطعات خودرو هم میباشند و میفرمایند من خدمت میکنم به مملکت ! و مملکت رو از چنگال تحریم نجات میدم نمیگذارم یک روز این کشور برای قطعه ای لنگ بمانه!
      حالا
      قطعه اصلی در کشور آلمان قیمتش هست 300 یورو
      در کشور ترکیه این قطعه فروخته میشه به 500 یورو
      ایشون قطعه رو وارد ایران میکنه و فقطم انحصار ورودش دست خودشه ماشالا اینقد ررشد کرده میفروشه 1800 یورو اون قطعه در هر بار تریلی مثلا 3000 تا میشه آورد ازش حالا یکمی حساب کنید سود هر بار !!! آوردن این قطعه برای این برادر دلواپس عزیز چقدره؟!
      هربار حدودا
      14242800000 تومان!!!!
      شما هم عین اون شخصی که عکسش رو گذاشتید تو امضاتون خوب بلدیدحرفای بی سند بزنید و تو هر تاپیکی میرسید کاسبی کنید برای خودتون و مخالفانتون رو به عنوان اشخاص تاریک جامعه معرفی کنید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      ببین داداش رک میگم اگه منظورت درامد حلال و بدون دزدی و ... هست که خب معمولا رشته های پزشکی و داروسازی و .... درامد خوبی دارند
      اگه منظورتون از سود اینه که بدون ریسک و دردسر درامد عادی (که تو ایران زیر حط فقر هست) داشته باشی که بهترین نتیجه رو از شغل شریف معلمی میگیرید
      ولی اگه اهل ریسک هستید نیاز به یه ذهن خلاق دارید که نیاز های کشورتون رو برسی کنید و خلا ها رو پیدا کنید (مثل صاحب دیجی کالا که روزی بیش از یک میلیارد تراکنش داره و همچنین صاحب اپلیکیشن بازار)
      خلاصه شما هر شغلی رو انتخاب کنید به خودتون بستگی داره که تو شغلتون به کجا برسید !

شما هم عین اون شخصی که عکسش رو گذاشتید تو امضاتون خوب بلدیدحرفای بی سند بزنید و تو هر تاپیکی میرسید کاسبی کنید برای خودتون و مخالفانتون رو به عنوان اشخاص تاریک جامعه معرفی کنید
      عجب!
      خوشبختم دلواپس عزیز.

دقیاق کاسبی چی اون وقت؟؟؟
      خوشم میاد کلهم اجمعین یک ادبیات دارید.
      یه سرچی بکن ببین وزرای دولت قبل دقیقا الان به چه کارهایی مشغول هستن. دلالان اصلی همین اقایون هستند! ستون نویس عزیزشون دامه برکاته.
      تحریم نعمته! واقعا هم نعمته برای دلالی و سود سرشارش!!!
      خیلیاشون تا مرز سکته رفتن و ملک الموت در حال رژه روی اعصاب مبارکشون هست از سودهایی که از دلالی نصیبشون میشد و دیگه نمیشه!!!چون اون شرکت مستقیم محصولشو میاره داخل ایران!!!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      عجب!
      خوشبختم دلواپس عزیز.

دقیاق کاسبی چی اون وقت؟؟؟
      خوشم میاد کلهم اجمعین یک ادبیات دارید.
      یه سرچی بکن ببین وزرای دولت قبل دقیقا الان به چه کارهایی مشغول هستن. دلالان اصلی همین اقایون هستند! ستون نویس عزیزشون دامه برکاته.
      تحریم نعمته! واقعا هم نعمته برای دلالی و سود سرشارش!!!
      خیلیاشون تا مرز سکته رفتن و ملک الموت در حال رژه روی اعصاب مبارکشون هست از سودهایی که از دلالی نصیبشون میشد و دیگه نمیشه!!!چون اون شرکت مستقیم محصولشو میاره داخل ایران!!!
      قبلیا همه دزد بودن و هستن خب به من چه ؟نه واقعا به من چه ربطی داره ؟ الان این چیزی که شما گفتید چه ربطی به این تاپیک داشت ؟

رفع اسپم:
      استارتر گرامی ببین الان برات یه مثال بارز میزنم :
      فردی که میخواد از هر راهی (شرعی یا غیر شرعی) پول در بیاره میتونه وارد نظام و سیاست بشه و فک و فامیلشو وزیر و وکیل کنه تو دولت و خودش هم از قبال تحریم ها سود ببره ! چطوری ؟ هر وقت سود براش داشته باشه موضع سیاسی خودشو نسبت به مسائل تغییر میده و وقتی تحریم ها باعث بشه آغایون راحت قاچاق کنند طرف میاد میگه تحریم ها اثری نداره و آمریکا کیلو چنده ولی وقتی میبینه پول تو مذاکره هست میگه تحریم کارد رو به استخون رسونده و ... به این میگن کاسبی تحریم ک اون دوستمون هم اشاره کردن
      خلاصه برای کسی که حلال و حروم براش مهم نیست راه برای پول در اوردن زیاده ولی هرچی هم این دنیاش رو آباد کنه آخرتش خراب تر میشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سودجویی کنکور.

کاری هم نداره ها. توی یکی از فروم های کنکور عضو میشی و کلی پست میزاری و تا اسمت توی همه تاپیک ها دیده بشه
      بعدش یه ولاگ میزنی و هر حرفی خواستی بزنی لینک وبلاگ رو قرار میدی تا بازدید کننده حذب کنی
      مردم هم که عقلشون به چشمشونه خیال میکنن خیلی خفن هستی و بهت پیام خصوصی میدن که چیکار کنم چیکار نکنم شما هم میگی که بیا سی دی های آفبا و کنکور آسان است و ... از من بخر تا مشکلت حل بشه
      باور کنین یه سودی توش هست که نگو و نپرس !! بعد یه مدت هم یه موسسه مانند همین آفبا و کنکور آسان است و ... میزنی و اسمت رو میزاری استاد فلان فلانی !! یه کتاب هم چاپ میکنی و کلی سود بیشتر گیرت میاد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن