خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

معافیت تحصیلی و پذیرش بهمن

سلام
      تاپیک های مختلف رو گشتم ولی مطلب دقیقی موجود نبود
      خب بریم سر اصل مطلب:
      کسی که تا پایان شهریور امسال معافیت تحصیلی داره (یعنی سال دوم کنکورش بوده) و بخواد پذیرش بهمن انتخاب کنه برا سربازیش چه اتفاقی میوفته؟
      باید از مهر تا بهمن بره خدمت؟ یا اینکه همون شهریور دانشگاه پذیرشت میکنه و معافیت تحصیلی بهت میدن منتهی از بهمن میرید سرکلاس؟
      دقیقا توضیح بدید باید چه کاری هم بکنه...لطفا کامل بگید و خواهشا خواهشا خواهشا اگه نمیدونید لطفا اطلاعات ندید که غلط باشه و مشکلات بیشتر بشن...
      ممنون از همگی
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچکس اطلاعی نداره؟؟؟؟؟
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه شبانه شما از همون مهر ثبت نام میکنی و کلاس ها رو از بهمن شروع میکنی
      مشکلی پیش نمیاد
      در ضمن اگر هم 1% مشکلی پیش اومد میری دفترچه اعظام پر میکنی اعظامت میفته 2 ماه بعدش که 2ماه دیگه هم میشه تمدیدش کرد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا منم تو این مورد خیلی گشتم حتی یکی دوتا از دانشگاه ها هم رفتم و از پلیس +10 و حوزه ی نظام وظیفه سوال کردم.
      آخرش حوزه نظام وظیفه گفت بهترین و مطمئن ترین کار اینه که 6 یا 7 روز قبل آخرین مهلتت (حدود 20 شهریور خوبه) دفترچه رو بفرستی. گفت حتی اگه ترم 1 هم قبول بشی ولی نامه رو یه روز دیر بیاری و بشه 1 مهر غیبت میخوری.
      برا همین گفت دفترچه رو 20 شهریور بفرست چون خیلی تقاضاها زیاد شده و شلوغه تاریخ اعزامت دیر میشه و تازه میتونی تمدیدش کنی. گفت بعدش که ثبت نام کردی از دانشگاه نامه میاری و برات معافیت تحصیلی میزنیم و سربازیت کنسل میشه.
      @mohamadj07

بهترین جوابی که تا الان شنیدم این بوده. اگه شما هم چیزی میدونید به منم بگید.
      فقط شک دارم که اگه درخواست اعزام بدم و بعد لغوش کنم بعدا که یه سال مثلا برا تخصص یا ارشد میخوام بشینم بخونم به مشکلی برنمیخورم؟ یعنی تاریخ اعزام معلوم هست اون موقع یا بازم اون موقع یه سال وقت دارم؟؟
      @
      @Unknown Soldier
      صلوات شما هم محفوظه!
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

ویرایش توسط AmiR13 : 10 مرداد 1394 در ساعت 11:12

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      سلام
      تاپیک های مختلف رو گشتم ولی مطلب دقیقی موجود نبود
      خب بریم سر اصل مطلب:
      کسی که تا پایان شهریور امسال معافیت تحصیلی داره (یعنی سال دوم کنکورش بوده) و بخواد پذیرش بهمن انتخاب کنه برا سربازیش چه اتفاقی میوفته؟
      باید از مهر تا بهمن بره خدمت؟ یا اینکه همون شهریور دانشگاه پذیرشت میکنه و معافیت تحصیلی بهت میدن منتهی از بهمن میرید سرکلاس؟
      دقیقا توضیح بدید باید چه کاری هم بکنه...لطفا کامل بگید و خواهشا خواهشا خواهشا اگه نمیدونید لطفا اطلاعات ندید که غلط باشه و مشکلات بیشتر بشن...
      ممنون از همگی
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR13 نمایش پست ها
      والا منم تو این مورد خیلی گشتم حتی یکی دوتا از دانشگاه ها هم رفتم و از پلیس +10 و حوزه ی نظام وظیفه سوال کردم.
      آخرش حوزه نظام وظیفه گفت بهترین و مطمئن ترین کار اینه که 6 یا 7 روز قبل آخرین مهلتت (حدود 20 شهریور خوبه) دفترچه رو بفرستی. گفت حتی اگه ترم 1 هم قبول بشی ولی نامه رو یه روز دیر بیاری و بشه 1 مهر غیبت میخوری.
      برا همین گفت دفترچه رو 20 شهریور بفرست چون خیلی تقاضاها زیاد شده و شلوغه تاریخ اعزامت دیر میشه و تازه میتونی تمدیدش کنی. گفت بعدش که ثبت نام کردی از دانشگاه نامه میاری و برات معافیت تحصیلی میزنیم و سربازیت کنسل میشه.
      @mohamadj07

بهترین جوابی که تا الان شنیدم این بوده. اگه شما هم چیزی میدونید به منم بگید.
      فقط شک دارم که اگه درخواست اعزام بدم و بعد لغوش کنم بعدا که یه سال مثلا برا تخصص یا ارشد میخوام بشینم بخونم به مشکلی برنمیخورم؟ یعنی تاریخ اعزام معلوم هست اون موقع یا بازم اون موقع یه سال وقت دارم؟؟
      artim
      @Unknown Soldier
      صلوات شما هم محفوظه!
      شما دو راه دارری
      یکی بری پلیس +10 بگی تمدید کنه معافیتت رو بخاطر ترم دومی مستند هم بری با برگه انتخاب رشته ک ترم دوم قبولی اگه قبول کردن
      اگه قبول نکردن دفترچه اعزام بفرستی و حدود سه ماه بعد تاریخ اعزامت هست اگه رفتی خدمت و دانشگاه قبول شدی ترخیص میشی و هیچ مشکلی پیش نمیاد
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن