خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      مثلا این نماینده های مجلس نماینده مردم هستن...یه مشت آدم بی سواد که از شرایط اصلا خبر ندارن دارن ملت رو ****** میبرن.....توف تو ذاتشون

اینا قد یه هویچ هم عقل ندارن ، اگه داشتن که ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کلا با این وضعیت بچه های منطقه سه بد بختن. ..راهی جز رفتن به دانشگاه شهر خودشون نميمونه. ..ایران=کشوری بدون امید...تووووف

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تاثیر سوابق فقط با ما ها بده ن کسای ک داره درس می خونن بخونین بره براتون بالا ولی من که ان سال پیش دیپلم کرفتم با این سوابق رو ب رشد چه کنم یعنی تو این کشور چیزی بنام فرصت و جبران و جون نداره همهینه ک همه میرن دزد مزد میشن والا یعنی چی اخه تو مدرسه تو یه کتاب میخونی امتاحان میدی ادم بخونه راحت همشو درست میزنه ولی کنکور ثبت رکورده کدوم رکورد میگن چون قبلا دادی خوبم دادی پس تو باید بهتر باشی ن والا کسی ک قبلا یه چی خونده از کجا معلوم الان یادذش باشه از کجا معلوم تقلب نکرده باشه
      49

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالبه برام
      تو این مملکت همه عین کبک سرشون رو کردن زیر برف نمیخوان واقعیات اطرافشون رو ببینن
      اون مسئول محترمی که حرف از 30 درصد و 40 درصد و n درصد میزنه با اینکه میدونه و ایمان قلبی داره که تو امتحانات نهایی به وفور تقلب میشه ولی بازم حرف از افزایش سوابق میزنه
      همینجوریش حدود 30 درصد کنکور رو سوالات سال سوم شامل میشه اگرم امسال درصد تاثیر رو بکنن 30 یا بیشتر دیگه دوم و پیش دانشگاهی کشک
      این سیستم اموزشی ما کی میخواد درست بشه الله اعلم

پ.ن: فقط تو ایران هست که یه داوطلب کنکوری از سال آینده اش و تصمیماتی که قراره براش گرفته بشه خبر نداره. نخند برادر ، نخند خواهر ، اینا جز برگ های زرین نظام اموزشیمونه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      حالا هر چند روز یه بار یدونه از این خبرا میدن بیرون بعد تکذیب میکنن! شدید علاقه دارن به شکنجه روحی بچه ها
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اقا هرکی مجاز شده انتخاب کنه بره یا اونای ک پول دارن وضعشون خوبه برن آذاد معلوم نی ییهو دیدی فر دا برداشتن کنکوره
      منم که چاره ای نی باید بمونمو این سوابق

75

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      جالبه برام
      تو این مملکت همه عین کبک سرشون رو کردن زیر برف نمیخوان واقعیات اطرافشون رو ببینن
      اون مسئول محترمی که حرف از 30 درصد و 40 درصد و n درصد میزنه با اینکه میدونه و ایمان قلبی داره که تو امتحانات نهایی به وفور تقلب میشه ولی بازم حرف از افزایش سوابق میزنه
      همینجوریش حدود 30 درصد کنکور رو سوالات سال سوم شامل میشه اگرم امسال درصد تاثیر رو بکنن 30 یا بیشتر دیگه دوم و پیش دانشگاهی کشک
      این سیستم اموزشی ما کی میخواد درست بشه الله اعلم

پ.ن: فقط تو ایران هست که یه داوطلب کنکوری از سال آینده اش و تصمیماتی که قراره براش گرفته بشه خبر نداره. نخند برادر ، نخند خواهر ، اینا جز برگ های زرین نظام اموزشیمونه

یه ضرب المثل معروف هستش که اینطور جاها خیلی صدق میکنه که میگن ؛

به مرگ گرفتن تا به تب راضی بشی

یعنی :

ـ سوابق تحصیلی صفر درصد بشه 40 درصد تا به 30 درصد راضی بشی

ـ دلار 890 تومن بشه 4380 تا به 3000 تومنش راضی بشی

ـ برنج هاشمی 2 تومنی بشه 8 تومن که به 5تومن شدنش راضی بشی

ـ روغن خوراکی 10 تومنی بشه 32 تومن که به 17 تومن شدنش راضی بشی

ـ طلای گرمی 48 تومن بشه 148 تومن که به 100تومن شدنش راضی بشی

ـ و ...

خدایی دلم خیلی به حال بعضی ها میسوزه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عنوانو که خوندم فلبم اومد تو حلقم
      با این معدل افتضاح من میشد 40 کلا دیگه واسه منحصرا زبان میخوندم والا
      .........

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقا شایعه پراکنی نکنین من دل درد گرفتم کاشکی همین 25 درصد بمونه (یا کمتر)
      FEAR is a bad decease.....I AFRAID of it

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوال من از مسئولین اینست که
      هدف از حذف کنکور چیست؟
      چرا هم امتحانات نهایی سه سال دبیرستان و هم کنکور رو باهم در پذیرش دانشگاه ها اثر نمیدید؟
      هزچند هیچ وقت پاسخی در این مورد داده نخواهد شد!
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

11. Top | #26

نمایش مشخصات
      من خودم نهایی سومم عالیه ولی انصافا واقعا تاثیر مستقیم یه چیز خیلی خیلی مزخرفه که از دور قشنگه !
      یکی از هم مدرسه ای هام تو رشته ریاضی (رفیقم) درسش خوب بود (خیلی خوب نه در حد 18-19) بنده خدا یه مشکلی براش پیش اومد نهایی شد 14 کلا نا امید شدبه طوری که اصا کنکورم شرکت نکرد امسال !
      بدترین چیزی که این تاثیر مستقیم میده گرفتن امید از بچه هاس کاش سوابق تحصیلی همون تاثیر+ خودش رو میداشت ...
      حالا اینا همه به کنار من برای شخص خودم زیاد ناراحت نمیشم که سوابق سوم زیاد شه (چون 25 درصد رو کامل دارم ) ولی وای به روزی که دبه کنن و بگن سوابق نهایی پیش دانشگاهی هم هست ...!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبید؟
      من معدل نهاییم 16.60 شد
      رشته انسانی منطقه 3

با این افزایش مفزایشا پس من بوووق شدم>؟!< خودمم میخواستم حقوق تهران یا روان تهران بخونم چون
      ادبیات فارسی و ریاضی یه مشکلی پیش اومد نتونستم واسه همین کم اوردم معدل نهاییو

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین چجوری ملتو میزارن تو فشارو استرس من یک سال تمام و قبلش برای کنکور همش فکرم پیش معدل 16 م بود که حالا این چقدر منو میکشه پایین !!! بخونم !!! نخونم !!!! واقعا خیلی مسخرس سیستم آموزشیمون جای تاسف داره !!!!! الان من بخوام تصمیم بگیرم بمونم یا نمونم نمیدونم تاثیرو بکنن 40 بیچاره میشم بکنن 30 نمیشه بگن پیشو تاثیر میدیم بازم داغون میشم نمیدونم چی واقعا باید گفت ....

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنکور یه روش عادلانه برای ورود به دانشگاه هستش ...
      تاثیر معدل با توجه به وضعیت امتحانات نهایی اصلا ایده ی جالبی نیست !
      اینجور که معلومه بیشتر دانش اموزها هم تمایل به حذف تاثیر معدل دارن .
      حالا برای من که معدل تاثیر نداره هم شنیدن افزایش 40 درصدی هم بسیار نگران کنندست !

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با حرص خوردن چیزی درست نمیشه

باید جمعی ی کاری بکنید ک هیچ وقت اینکارو نمیکنید من مطمئنم

هر شهری تو ی روز جلو اموزش و پروش جمع شن اونوقته ک شاید بشه...اونم ایرانیا هیچ وقت همچین کاری نمیکنن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن