خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات

مرخصی از دانشگاه پیام نور دو ترم پشت سر هم گرفت؟

سلام بچه ها خوب هستید من یکی از دوستام میخواد کنکور بده برای بار سوم مشکل سربازی داره و میخواد بره پیام نور دو ترم مرخصی بگیره به نظرتون میدن دو ترم مرخصی پشت سر هم یا نه؟اگر میدن باید چه کارهایی کنه ؟بعدش چه رشته ای خیلی ارزون در میاد شهریه ثابتش؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیام نور ترم اول مرخصی نمیده مگه در شرایط خاص اگه اشتباه نکنم .

ترم اول میریم با حداقل واحد پاس میکنی

ترم دوم و سوم مرخصی

زیست شناسی خوبه :-؟
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaaial نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوب هستید من یکی از دوستام میخواد کنکور بده برای بار سوم مشکل سربازی داره و میخواد بره پیام نور دو ترم مرخصی بگیره به نظرتون میدن دو ترم مرخصی پشت سر هم یا نه؟اگر میدن باید چه کارهایی کنه ؟بعدش چه رشته ای خیلی ارزون در میاد شهریه ثابتش؟
      دانشگاه سراسری روزانه که میدن کار خاصی هم نداره چون تا دو ترم مرخصی حقته.میری درهواست مرخصی یا حذف ترم میدی.البته پیام نورو نمیدونم.اگه ندن میتونه ثبت نام کنه ولی دانشگاه نره.فوقش دو ترم پشت سر هم مشروط میشه. تا سه ترم مشروطی متوالی جا داره
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      دانشگاه سراسری روزانه که میدن کار خاصی هم نداره چون تا دو ترم مرخصی حقته.میری درهواست مرخصی یا حذف ترم میدی.البته پیام نورو نمیدونم.اگه ندن میتونه ثبت نام کنه ولی دانشگاه نره.فوقش دو ترم پشت سر هم مشروط میشه. تا سه ترم مشروطی متوالی جا داره
      گل پسر

ایشون میخان برای فرار از سربازی برن پیام نور و ککنکور 95 بدن

گه برن سراسری روزانه و انصراف بدن 1 سال محرومن
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      گل پسر

ایشون میخان برای فرار از سربازی برن پیام نور و ککنکور 95 بدن

گه برن سراسری روزانه و انصراف بدن 1 سال محرومن
      گل پسر عرض کردم سراسری روزانه مرخصی میدن چون خودم روزانه بودم ودیدم. پشت سرش گفتم که پیام نور رو نمیدونم! نگفتم بره روزانه
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره ترم اول و دوم میتونی مرخصی بگیری

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اصلا نیازی به مرخصی نیست. پیام نور که بخونی کلاس رفتن اختیاریه و میتونی نری به کلاس هاش
      تو پیام نور هم بیشتر از سه ترم مشروط بشی باز اخراج نمیشی. چون یکی از دوستام پیام نور میخوند و چندین بار مشروط شد اما اخراج نشد. فقط پیام نور اینطوریه.
      شما برو پیام نور و کلاس نرو و بشین خونه راحت درستو بخون

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ترم اول و دوم رو میتونی مرخصی بگیری
      ثبتنام کردی شهریور پیام نور هنگام ثبتنام در دانشگاهت میری تقاضا میدی
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من سال قبل همین کارو کردم شما فرقی نمی کنه بری چه رشته ای و قبل این که بگم چرا اینو بدون هر چه رشته بهتر باشه عالی تره چرا که شما در زمان مرخصی تنها هزینه ی شهریه ثابت و ایاب و ذهاب رومیدی که برای همه یکسانه از این رو نوع رشته فرقی نداره شما بهترین رشته ی پیام نور رو بزن اومدیم فردا نتونستی کنکور بدی دیگه همون رو ادامه میدی باسه هر ترم در مجموع 150 و حداکثر 200 باید بدی نحوه ی مرخصی هم این طوریه که شما در زمان انتخاب واحد به قسمت کارشناس ها مراجعه می کنی و مرخصی می گیری اصلا ازت هم نمی پرسن برای ترم دوم هم همین کار رو فکر کنم بهمن ماه باید بکنی فقط شماره ها ت رو می دی و توی سیستم مرخصی بهت میدن بهتره هم مرخصی بگیری چون اگه نگیری مجبوری انتخاب واحد کنی و هزینه ی واحد ها رو هم بدی ثانیا باید هی دیگه توی فکرش باشی بری دانشگاه و غیره دو ترم رو هم بهت پشت سر هم میدن پس نگران نباش
      بسپارش به من

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم میخوام همین کارو بکنم امسال
      فقط نمیدونم باید قبل کنکور حتما انصراف بدم از دانشگاه یا نه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. راستش در مورد مرخصیهاشون اطلاع دقیقی ندارم که قابل استناد باشه .بنظرم بهتره از یکی از واحدهای پیام نور یا همون واحد مربوطه برای کسب اطلاعات دقیق مراجعه حضوری داشته باشین.در مورد رشته ارزان قیمت هم اصطلاحا هر رشته ای که فقط گچ و تخته ای باشه یعنی همون نظری باشه و واحدهای کارگاهی و عملی نداشته باشه قاعدتا باید ارزونتر و کم هزینه باشه.اونم باز بهتره از واحد دانشگاهی مورد نظرتون حضوری درباره شهریه هاش بپرسین.یا شاید توی سایتشون باشه و بشه از سایت دید و یا اگه شانس بیارین شایدم تلفنی جوابتون رو بدن.موفق باشین.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه شبانه دولتی قبول بشه اونجا شرایطش بهتر ترم اول عمومی بر میداره ترم دوم هم مرخصی در طول سال کنکورشم خیالش راحت تر

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab نمایش پست ها
      سلام
      منم میخوام همین کارو بکنم امسال
      فقط نمیدونم باید قبل کنکور حتما انصراف بدم از دانشگاه یا نه
      نه فقط روزانه ها هستن که قبل از ثبت نام در کنکور باید انصراف بدن شما بعد از برگزاری کنکور هم حتی میتونی انصراف بدی.

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      bale payam noor bhtarin rahe pichundane ham sarbazi ham mardom.......2term ham poshte ham morkhasi midan.....kare khasiam nemikhad foghesh khali mibandi y moshkel misazi vasashoon tarif mkni...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ‌@artim
      @
      hsam

توی دانشگاه پیام نور چند بار در طول ترم نیاره بری دانشگاه؟ اگه سر امتحانات نری مشروط شی میتونی بازم میتونی مرخصی بگیری؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن