خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد کد سریال کارت علاقه مندی به پیام نور

سلام خدمت دوستان برای یکی دارم انتخاب رشته میکنم و به مشکلی خوردم
      ما توی کارت علاقه مندی به رشته های پیام نور وغیر انطفاعی که خریداری کردیم ، یک عدد 8 رقمی داریم که پیگیری پرداخته ، و یک عدد 10 رقمی که شماره سریال هست
      اما حین انتخاب رشته از ما کد سریال کارت علاقه مندی به پیام نور رو میخواد که یک عدد 9 رقمی رو باید وارد کرد !!
      مشکل از کجاست ؟
      قضیه چیه ؟
      ویرایش توسط AIER : 06 مرداد 1394 در ساعت 00:19

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیگیری پرداخت ربطی نداره اصلا.
      شما سریال علاقمندی رو استباه نوشتی حتما یه بار دیگه چکش کن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      پیگیری پرداخت ربطی نداره اصلا.
      شما سریال علاقمندی رو استباه نوشتی حتما یه بار دیگه چکش کن
      نه ، هم صفحه رو سیو داریم هم پرینت کرده بودیم برگه رو
      سریال یک عدد ده رقمیه
      و داخل کادر میشه فقط عدد 9 رقمی وارد کرد !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مطمعنی کارت رو درست خریدی ؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی نیست کمک کنه ؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همین مشکلو داشتم رفتم یه کارت دیگه گرفتم ! ایندفعه 9 رقمی بود!!! » سامانه خرید اینترنتی کارت اعتباری سازمان سنجش آموزش کشور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم دقیقا همین مشکل رو دارم
      حالا چیکار کنم؟
      پولمون به باد رفت؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خواستم ببینم کسی که هنگام ثبت نام کنکور برای پیام نور و غیرانتفاعی کارت نخریده الآن می تونه کارت بخره ؟
      رشته های بدون آزمونش هم نیاز به خرید کارت دارن ؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho$$ein نمایش پست ها
      سلام
      خواستم ببینم کسی که هنگام ثبت نام کنکور برای پیام نور و غیرانتفاعی کارت نخریده الآن می تونه کارت بخره ؟
      رشته های بدون آزمونش هم نیاز به خرید کارت دارن ؟
      انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1396:

ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶:

• توجه ویژه : داوطلبان بایستی انواع سریال های ثبت نام لازم برای ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶ را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایند.
      • توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شركت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سريال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶ (به مبلغ دویست هزار ریال) با شماره سریال ۱۲ رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.
      • توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شركت در گروه آزمایشی زبان های خارجی نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سريال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶ (به مبلغ دویست هزار ریال) با شماره سریال ۱۲ رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها
      انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1396:

ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶:

• توجه ویژه : داوطلبان بایستی انواع سریال های ثبت نام لازم برای ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶ را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایند.
      • توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شركت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سريال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶ (به مبلغ دویست هزار ریال) با شماره سریال ۱۲ رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.
      • توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شركت در گروه آزمایشی زبان های خارجی نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سريال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه سال ۱۳۹۶ (به مبلغ دویست هزار ریال) با شماره سریال ۱۲ رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.
      من پیام نور موقع ثبت نام انتخاب نکردم الان کارتشو خریدم انتخاب رشته کردم.پیام نور شهر ما فقط براساس سوابق تحصیلی میگیره.این کارت انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی رو اونایی که ازمون شرکت کردن هم باید بگیرن؟ یا فقط اونایی که ثبت نام نکرده بودن یا غایب بودن؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسی اطلاعی نداره آیا؟🤔

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن