خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بمونم برا سال بعد یا برم

سلام
      این سوالم واقعا حیاتیه لطفا کمکم کنید
      با اینکه خیلی از خانما از گفتن سنشون میترسن ولی من جدی بگم 28 سالمه حالا تو این مدت چرا دانشگاه نرفتم بماند که اگه بگم میشه یه کتاب
      حالا امسال رتبه من شده 3071 منطقه 2 من اگه بخوام 4 سال برم دانشگاه و خوب درس بخونم وقتی برگردم میشم 32 که اکثر شغلا شرایط سنی داره و شاید من نتونم وارد بازار کار بشم من میخوام حقوق بزنم ولی مشاورم میگه با این رتبه حقوق روزانه نمیشی منم دنبال رشته ای هستم که با توجه به سنم وقتی درسمو تموم کردم بازار کار داشته باشه
      برا همین با 3 تا مشاور حرف زدم همشون میگن سال بعد این رتبه رو نمیاری و میخوان یه رشته دیگه بزنم خیلی هم اصرار دارن که درسای حقوق سخته و شاید نتونی کلا نامیدم نکردن نمیدونم چرا؟
      خیلی ناامیدم واقعا موندم چکار کنم؟
      ممنون میشم کمکم کنید
      یه چیز دیگه اینکه با این رتبه میشه حسابداری روزانه قبول شد

زن عشق می کارد و کینه درو می کند
      او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی...
      -او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد...
      -او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی...
      -او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر....
      -و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد...

ویرایش توسط mona27 : 05 مرداد 1394 در ساعت 22:56

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام.راستش منم تو منطقه سه رتبم6116 شد و با این رتبه هیچ میلی برای رفتن به دانشگاه ندارم و از قبل هم با خودم قرار گذاشته بودم که اگه زیر 3000 نشدم بمونم سال بعد.یعنی میخوام بگم که خودمو اماده کرده بودم که بمونم.به نظر شما چیکار کنم؟هم شهر واسم مهمه هم دانشگاه.لطفا حتما جواب بدید.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو اینجا معرفی رشته های دانشگاهی >> حقوق
      مشاورا بیخود گفتن دکتر ملک حسینی 29 ساله بود که رفت پزشکی و حالا یک پنجه طلاییه.من فرهیختگان انسانی رو نمیشناسم ولی مطمئنن بسیاری مثل ایشون بودند.بدون با ورودت به دانشگاه قدر موقعیتت رو بهتر از دانشجوهای 18 ساله میشناسی چون گذر عمر رو حس میکنی و میتونی دانشجوی نمونه بشی و در نهایت خود استادات بهت پیشنهاد دستیاری توی دفترشون رو میدن.انتخاب کن و توانمندیت رو ثابت کن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان بیشتر واحد های دانشگاه آزاد بدون کنکور توی رشته حقوق دانشجو میگیرن اگه واقعا این رشته رو دوست دارید برید آزاد بخونید هزینش هم زیاد نمیشه و مدرکش هم در نهایت تفاوتی نداره و سطح علمی هر دانشجو بیشتر به تلاش و مطالعه خودش بستگی داره .... برای گرفتن مجوز وکالت و قضاوت همه فارغ التحصیلان کارشناسی باید امتحان قضاوت یا وکالت رو بدن و این برای همه یکسانه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینجور که من تو تخمین رتبه کانون دیدم ، حقوق شبانه چند جا ممکنه بیاری ...
      البته فقه و حقوق اسلامی روزانه میاری
      خودت سرچ کن :
      کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته

طبق همین تخمین رتبه باید حسابداری روزانه بشه ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از همتون
      کسی خبر داره ازمون وکالت شرایط سنی داره یا نه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mona27 نمایش پست ها
      سلام
      با اینکه خیلی از خانما از گفتن سنشون میترسن ولی من جدی بگم 28 سالمه حالا تو این مدت چرا دانشگاه نرفتم بماند که اگه بگم میشه یه کتاب
      حالا امسال رتبه من شده 3071 منطقه 2 من اگه بخوام 4 سال برم دانشگاه و خوب درس بخونم وقتی برگردم میشم 32 که اکثر شغلا شرایط سنی داره و شاید من نتونم وارد بازار کار بشم من میخوام حقوق بزنم ولی مشاورم میگه با این رتبه حقوق روزانه نمیشی منم دنبال رشته ای هستم که با توجه به سنم وقتی درسمو تموم کردم بازار کار داشته باشه
      برا همین با 3 تا مشاور حرف زدم همشون میگن سال بعد این رتبه رو نمیاری و میخوان یه رشته دیگه بزنم خیلی هم اصرار دارن که درسای حقوق سخته و شاید نتونی کلا نامیدم نکردن نمیدونم چرا؟
      ممنون میشم کمکم کنید
      اولا چیزی که اسونه پاس کردن درس ها توی دانشگاهای ایرانه یه بار بری به استاد بگی درستش می کنه والا من تا حالا نشنیدم بگی کسی رو اخراج کردن به خاطر این که درسا رو پاس نکرده اگه زیاد به حقوق علاقه داری و میدونی دولتی اسمت نمی اد پیام نورش رو برو لا اقل اونجا دیگه مشروت نمی شی
      در مورد شرایط سنی باید این طور بگیم شما نیمه ی پر لیوان رو ببین و برو بخون الان شرایط سنی متفاوت برای هر استخدامی می باشد مثلا برای همین استخدامی اموزش و پرورش سن استخدام لیسانس 30 ساله و لی برای ارشد 35 سال و این چیزی ه که برای هر استخدامی متفاوت است ولی در کل بالای 35 سال استخدام دیگه خیلی سخته ویا شرایط استخدامی برای قوه ی قضاییه 32 سال برای لیسانس است از این رو شما فعلا برو بخون ایشالا مشکلیدرست نمیشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون میشم کمکم کنید
      من حقوق خوندم امسال لیسانس گرفتم و دارم میرم ارشد
      اصلا نیاین حقوق چون فقط 10 درصد حقوق خونده ها میتونن شغل پیدا کنند امار قبولی وکالت حدود 10 درصده
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از همتون
      کسی خبر داره ازمون وکالت شرایط سنی داره یا نه؟
      قبلا 24 سال تمام باید داشته بودی تا شرکت میکردی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روانشناسی رشته بهتریه تا حقوق فک میکنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زکیه نمایش پست ها
      روانشناسی رشته بهتریه تا حقوق فک میکنم
      حقوق خیلی بهتر هست. از نظر درآمد و بازار کار از روانشناسی بهتره و آینده بهتری هم داره.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا یکی جواب منو هم بده لطفا.....

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIN.VAFA نمایش پست ها
      با سلام.راستش منم تو منطقه سه رتبم6116 شد و با این رتبه هیچ میلی برای رفتن به دانشگاه ندارم و از قبل هم با خودم قرار گذاشته بودم که اگه زیر 3000 نشدم بمونم سال بعد.یعنی میخوام بگم که خودمو اماده کرده بودم که بمونم.به نظر شما چیکار کنم؟هم شهر واسم مهمه هم دانشگاه.لطفا حتما جواب بدید.
      اگر اینطوریه ه امسال هر چی دوست اری انتخاب کن قبول شدی برو قبولم نشدی بشین برای سال بعد بخون دیگه
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIN.VAFA نمایش پست ها
      سلام
      خوب شما از اول با خودت اتمام حجت کردی زیر 3000
      اگه با این رتبه به هدفت نمیرسی از نظر من اگه میتونی بمون سال بعد
      من خودم از همون اول به عشق حقوق رفتم انسانی درسم هم خیلی خوب بود اما متاسفانه به خاطر دلایلی نرفتم دانشگاه الان هم که بعد 10 سال ادامه دادم فقط به هدفم فکر میکنم در حالی که خیلیا بهم میگن همین امسال یه رشته رو انتخاب کن برو
      یه دوست داشتم هدفش فقط دندان پزشکی بود اما قبول نمیشد 7 سال تلاش کرد و امسال رتبه لازم رو آورد
      شما هم اگه با این رتبه به هدفت نمیرسی از الان برنامه ریزی کن برا سال بعد مطمئنا موفق میشی
      من اگه نگران سال بعد هستم فقط بیشتر به خاطر سنم بود شما که هنوز جا داری
      موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بسیار ممنون.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن