خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کلاس کنکور زیست جلیلیان کرمانشاه

کسی رفته؟ چطوره؟ کدوم آموزشگاه درس میده؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلاساش عالیه حیف که من دارم از کرمانشاه میرم!و گرنه تا پیش ادامه میدادم باهاش!تئ آموزشگاه زمان{واقع در چهارراه ارشاد}

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزم اگه اونقدر پول اضافه داری برو
      من تبلیغ نمیکنم اما من خودم دکتر پولکی رفتم محشر بود درصدامم کنکور 68 زدم خودم نخوندم جزوه شو هم دارم اون تطبیقی که امسال زده تو جزوش دقیقا تو جزوه من که 93 داد هست
      جلیلیان از این کارا کرده؟
      کلا فقط اسمه
      حتی اگه کلاس نری میتونی با کتابای کمک اموزشی برسی اون درصد
      البته اگه رشته ات ریاضی بوده و امسال میخوای کنکور تجربی بدی اره جلیلیان خیلییی بهتره برات چون از صفر تا متوسط کامل پوشش میده اما تجربی پولکی بهتره
      البته خودت چند جلسه ازمایشی برو سر کلاس هردو(کاری خودم کردم)سر 3 جلسه دستت اومده

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هزار بار گفتم زیست کلاس نمیخاد مگه دیگه چی میخان بگن سر کلاس ؟؟؟

شما باید خودت بیای بخونی و حفظ کنی ! سر کلاس هر چی بگن واسه یکی دو روز هست !

البته هر چی هم بگن به خوبی یه کتاب مثل تانک تست یا گاج یا همایش نمیشه

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana نمایش پست ها
      من تبلیغ نمیکنم اما من خودم دکتر پولکی رفتم محشر بود درصدامم کنکور 68 زدم خودم نخوندم جزوه شو هم دارم اون تطبیقی که امسال زده تو جزوش دقیقا تو جزوه من که 93 داد هست
      کلا فقط اسمه
      البته اگه رشته ات ریاضی بوده و امسال میخوای کنکور تجربی بدی اره جلیلیان خیلییی بهتره برات چون از صفر تا متوسط کامل پوشش میده اما تجربی پولکی بهتره
      البته خودت چند جلسه ازمایشی برو سر کلاس هردو(کاری خودم کردم)سر 3 جلسه دستت اومده
      جزوه دکترپولکی رو از کجا میشه گیر اورد؟(کرمانشاه نیستم)

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamadabfm نمایش پست ها
      جزوه دکترپولکی رو از کجا میشه گیر اورد؟(کرمانشاه نیستم)
      من دارم ولی کتاب فروشی خرد هم داره کاملا هم نکته ای ببینی میفهمی اما نکته مهم اینه باید پر باشه تا سر کلاسش نری به درد نمیخوره مگه 30 تا 40 درصدش چون به جز پر کردن جای خالی ها بعضی صفحاتم کلا خالی میگه بنویسی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana نمایش پست ها
      من دارم ولی کتاب فروشی خرد هم داره کاملا هم نکته ای ببینی میفهمی اما نکته مهم اینه باید پر باشه تا سر کلاسش نری به درد نمیخوره مگه 30 تا 40 درصدش چون به جز پر کردن جای خالی ها بعضی صفحاتم کلا خالی میگه بنویسی
      ببخشید من میتونم ااز جزوتون کپی بگیرم اخه خواهرم کرمانشاه هستش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . کسی میدونه آقای جلیلیان برای گروه مهر کلاس میگیره؟
      کلاس عادی یا نیمه خصوصی فرقی نداره فقط گروه مهر باشه کسی تا حالا با ایشون گروه مهر کلاس گرفته ؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نمیدونه؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      کسی رفته؟ چطوره؟ کدوم آموزشگاه درس میده؟
      من سال اول که کنکور داشتم کلاس آقای جلیلیان رفتم. متاسفانه 35% زدم. کلاس ایشون واقعا کارایی نداشت. چون اصلا توانایی تدریس و قدرت بیان ندارن و صرفا مجموعه نکاتی رو از کتاب های کمک آموزشی حفظ کردن و اونا رو سر کلاس پس میدن. حتی وقتی از ایشون سوالی می پرسیدیم جواب نمیدادن و مسخرمون میکردن. البته یواش یواش به این نتیجه رسیدیم که واقعا جواب بیشتر سوالات مارو نمیدونن! به هر حال سال بعدش من کلاس دکتر پولکی رفتم. ایشون خودشون پزشک هستن و قبلا هم مدرسه تیزهوشان بودن و کلاً دیدنشون به آدم انگیزه میده. خیلی مسلط هستن و همه مفاهیم رو کامل توضیح میدن. جزواتشون تطابق کامل با کنکور داره و اگه خوب بخونیشون میتونی به راحتی بالای 90% بزنی. من 78% زدم و خدا رو شکر الان دانشجوی پزشکی هستم و این رو به دکتر پولکی و آقای زیدی (معلم شیمی) مدیونم. البته من دندون پزشکی دوست داشتم ولی به مرور طی کلاس زیست به پزشکی علاقه مند شدم و الان از رشتم خیلی خیلی راضی هستم.
      امیدوارم شما هم به هرچی که دوست دارین برسین. اگه سوالی هم بود بگید در حد توان کمکتون میکنم. من عضو اینجا شدم که بتونم به بچه های همشهریم کمک کنم. یا علی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_7 نمایش پست ها
      من سال اول که کنکور داشتم کلاس آقای جلیلیان رفتم. متاسفانه 35% زدم. کلاس ایشون واقعا کارایی نداشت. چون اصلا توانایی تدریس و قدرت بیان ندارن و صرفا مجموعه نکاتی رو از کتاب های کمک آموزشی حفظ کردن و اونا رو سر کلاس پس میدن. حتی وقتی از ایشون سوالی می پرسیدیم جواب نمیدادن و مسخرمون میکردن. البته یواش یواش به این نتیجه رسیدیم که واقعا جواب بیشتر سوالات مارو نمیدونن! به هر حال سال بعدش من کلاس دکتر پولکی رفتم. ایشون خودشون پزشک هستن و قبلا هم مدرسه تیزهوشان بودن و کلاً دیدنشون به آدم انگیزه میده. خیلی مسلط هستن و همه مفاهیم رو کامل توضیح میدن. جزواتشون تطابق کامل با کنکور داره و اگه خوب بخونیشون میتونی به راحتی بالای 90% بزنی. من 78% زدم و خدا رو شکر الان دانشجوی پزشکی هستم و این رو به دکتر پولکی و آقای زیدی (معلم شیمی) مدیونم. البته من دندون پزشکی دوست داشتم ولی به مرور طی کلاس زیست به پزشکی علاقه مند شدم و الان از رشتم خیلی خیلی راضی هستم.
      امیدوارم شما هم به هرچی که دوست دارین برسین. اگه سوالی هم بود بگید در حد توان کمکتون میکنم. من عضو اینجا شدم که بتونم به بچه های همشهریم کمک کنم. یا علی
      آره راست میگی آقای جلیلیان معلم مدرسه ما هم بود منم از کلاسش راضی نبودم ( هر چند معلم مدرسه بود اما با مدرسه توافق کردیم که در ازای دادن هزینه کلاسای کنکور به صورت کنکوری توی همون مدرسه برامون کلاس برگزار کنه ولی اصلااااااا خوب نبود البته این فقط نظر شخصیمه )

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      کلا فقط اسمه
      میشه لطفا بگی دکتر پولکی کجا تدریس میکنه
      مرسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن