خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نحوه انتخاب رشته رتبه 1100 منظقه 1 - رشته پزشکی

دوستان من واسه انتخاب رشته واقعا به مشکل خوردم . من کلا میخوام فقط پزشکی بزنم اگه پزشکی نشد میمونم سال دیگه ... یعنی رشته دیگه ای تو دفترچه نمیزنم
      الان داستان اینه که تو هر جا رتبه بندی دانشکده های پزشکی رو زده فقط چند تای اول رو زده .
      مثلا همه میدونن اول دانشگاه تهرانه بعد شهید بهشتی بعد شیراز و اصفهان و تبریز و ....
      منم اول لیستمو همینطوری میخوام پر کنم ولی بعد از اینو نمیدونم چیکار کنم .. مثلا بین دانشگاه رشت و ساری تو پزشکی کدوم بهتره ؟ یا بین کرمانشاه و اراک ؟ و....
      کسی هست بتونه یه لیست از این 20-30 تا دانشگاه های پزشکی سراسری روزانه بده ؟ دوری شهر خیلی مهم نیست (ساکن تهرانم) بیشتر خوب بودن دانشگاه مهمه واسم .
      ممنون میشم اگه میدونید راهنمایی کنید .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...Rahim... نمایش پست ها
      دوستان من واسه انتخاب رشته واقعا به مشکل خوردم . من کلا میخوام فقط پزشکی بزنم اگه پزشکی نشد میمونم سال دیگه ... یعنی رشته دیگه ای تو دفترچه نمیزنم
      الان داستان اینه که تو هر جا رتبه بندی دانشکده های پزشکی رو زده فقط چند تای اول رو زده .
      مثلا همه میدونن اول دانشگاه تهرانه بعد شهید بهشتی بعد شیراز و اصفهان و تبریز و ....
      منم اول لیستمو همینطوری میخوام پر کنم ولی بعد از اینو نمیدونم چیکار کنم .. مثلا بین دانشگاه رشت و ساری تو پزشکی کدوم بهتره ؟ یا بین کرمانشاه و اراک ؟ و....
      کسی هست بتونه یه لیست از این 20-30 تا دانشگاه های پزشکی سراسری روزانه بده ؟ دوری شهر خیلی مهم نیست (ساکن تهرانم) بیشتر خوب بودن دانشگاه مهمه واسم .
      ببین دانشگاه های پزشکی شهرستان ها توی یک رنج هست معمولا
      شما به ترتیب علاقه و مسافتی که برات مهم بزن و صد البته ظرفیت ها اگه نمیتونی ببر بیرون واست انجام بدن
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ببین دانشگاه های پزشکی شهرستان ها توی یک رنج هست معمولا
      شما به ترتیب علاقه و مسافتی که برات مهم بزن و صد البته ظرفیت ها اگه نمیتونی ببر بیرون واست انجام بدن
      خواستم ببرم بیرون پولشم واقعا مهم نیست ولی حدود 10 جایی که رفتم اینا واقعا از منم بدترن از نظر اطلاعات ... هیچکدوم نمیتونست به من بگه دانشکده پزشکی ساری بهتره یا رشت . خب من خودم بزنم چه فرقی داره با اینکه بدم اینا ؟ آدم گیج میشه خدایی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواستم ببرم بیرون پولشم واقعا مهم نیست ولی حدود 10 جایی که رفتم اینا واقعا از منم بدترن از نظر اطلاعات ... هیچکدوم نمیتونست به من بگه دانشکده پزشکی ساری بهتره یا رشت . خب من خودم بزنم چه فرقی داره با اینکه بدم اینا ؟ آدم گیج میشه خدایی
      خب در یک حد هستن ساری و رشت
      وسواس اینجوری به خرج نده
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      خب در یک حد هستن ساری و رشت
      وسواس اینجوری به خرج نده
      بین این دوتا و کرمانشاه و اراک چی ؟ فرقی ندارن ؟ یا قزوین ؟ بالاخره آدم باید بچینه یجوری دیگه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بین این دوتا و کرمانشاه و اراک چی ؟ فرقی ندارن ؟ یا قزوین ؟ بالاخره آدم باید بچینه یجوری دیگه
      من بودم با توجه به ظرفیت ها و مسافت میچیدم یا بزرگی و امکانات شهر
      قزوین.اراک-کرمانشاه
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      داداش برو از یه نفر که داره رشته پزشکی میخونه بپرس. به هرحال اونا یه اطلاعاتی بیشتر ما دارن. مطمئن باش یه چیزایی هست که اونا خبر دارن و ما نه.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید رتبه بندی دانشگاه ها تو ایران انجام نمیشه معمولا. و خارجیه بنابراین همه ی دانشگاه های ایران تو اون رتبه بندی جا نمیگیرن ب همین دلیل مقایسه دانشگاه ها حالت نسبی پیدا میکنه یعنی شما باید چند موردو مقایسه کنی مثلا سطح علمی، شیوه ی نوین یا قدیمی بودن،مسافت،امکانات شهر،کیفیت خوابگاه و .... در کل از نظر علمی ساری و رشت در یک حد هستن و اراک از ایلام قویتره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد از دانشگاه های تاپ : شاهد ، قزوین ، همدان ، کرمانشاه البته دانشگاه یزد هم بسیار خوبه شاید از همه اینا بهترم باشه ولی دوره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

در لينك هاي زير يه مطلب كامل از چيزي كه شما مي خواهين. احتمالا پاسخگوي نياز شما باشد.

1- جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های ایران - کنکور

2- جدید ترین رتبه بندی تمامی دانشگاهای معتبر ایران همراه با آدرس سايت هايشان

ویرایش توسط lvjqd : 11 مرداد 1394 در ساعت 10:06

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان حداقل بین همدان و کاشان میتونید بگید کدوم بهتره ؟ فقط سطح علمی دانشگاه و کلا امکاناتش منظورمه نه شهر .

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر کنم همدان بهتر باشه

خودتونو خیلی درگیر نکنین جز چند تا دانشگاه ک مطرح ترن مثل تهران شیراز و ...
      بقیه خیلی تفاوت ندارن
      ولی خب جاهای بزرگتر حتما بهتره
      از لحاظ بیمارستان اموزشی و تقاضا و ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setarehshab نمایش پست ها
      فکر کنم همدان بهتر باشه

خودتونو خیلی درگیر نکنین جز چند تا دانشگاه ک مطرح ترن مثل تهران شیراز و ...
      بقیه خیلی تفاوت ندارن
      ولی خب جاهای بزرگتر حتما بهتره
      از لحاظ بیمارستان اموزشی و تقاضا و ...
      بیمارستان دانشگاه تهران اصلا تعریفی نداره .
      مگر اینکه اونجایی که به ما گفتن بیمارستان دانشگاه تهران نبوده باشه .
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کدوم بیمارستان بوده

ببینید بیمارستانهای اموزشی خب خیلی شلوغه هم کیفیت انچنانی نداره

ولی خب برای کسیکه میخواد پزشکی بخونه اون شلوغی خوبه چون همه جور کیس رو میبینه
      باید یاد بگیره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)