خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسایی که امسال شیمی رو بالای 70 زدن بیان ( هم ریاضی هم تجربی)

1- منابعی که استفاده کردید چی بود؟
      2-آزمون های آزمایشی چقدر تو نتیجه کنکورتون تاثیر داشت؟ درصداتون تو آزمونا چند بود؟
      3-از کتاب جمع بندی استفاده کردید یا خودتون خلاصه نویسی کردید؟
      4-نظرتون در مورد همایش ها چیه؟
      5-چه توصیه ای برای کنکور های 95 دارید؟
      ممنون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا حرف بدی که نزده مثلا من از شیمی فار بیخبر بودم بچه ها معرفی کردن میرم کتابفروشی بررسیش میکنم.
      ویرایش توسط last shot : 05 مرداد 1394 در ساعت 22:36

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      روش جالبی نیست

مگه قراره شما با همون منابع و روش ها بالای 70 درصد بزنی؟
      کسی قرار نیست مثل همونا عمل کنه فقط میخواییم نظر اونا رو بررسی کنیم و بهتر تصمیم بگیریم اخرشم توصیه این افراد رو به کنکوری های 95 خواستم که ممکنه نقض کننده حرف شما باشه .
      در ضمن کسی شما رو مجبور نکرده که تو این تاپیک نظر بدین اگه 70 یا بالاتر زدین نظر بدین و گرنه از این تاپیک محترمانه برید بیرون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابی در سطح مبتکران برای شیمی سراغ دارین ؟ منتظر چاپ جدید کتابهای مبتکرانم ... ولی میگن مبتکران جوابگوی کنکورهای اخیر نیست !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
      کتابی در سطح مبتکران برای شیمی سراغ دارین ؟ منتظر چاپ جدید کتابهای مبتکرانم ... ولی میگن مبتکران جوابگوی کنکورهای اخیر نیست !
      بعله نیست
      اگه میخواید درصد بالایی بزنید.دوم رو میکرو بگیرید . سوم رو خیلی سبز.
      چهارم هم خیلی سبز

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      1- منابعی که استفاده کردید چی بود؟ اینقدر که گفتم یه جوری میشم! شیمی 2: مبتکران صفر کلوین-شیمی3: سبز پیش: مبتکران...جمعبندی: تموم فیل ها+خلاصه های ترکیبی خودم+ کتاب لقمه حفظیا شیمی و تصاویر و مفاهیم شیمی دکتر صالحی راد
      2-آزمون های آزمایشی چقدر تو نتیجه کنکورتون تاثیر داشت؟ درصداتون تو آزمونا چند بود؟ خیلی کم! شیمی آزمونهای جامع قلمچی یه جور وحشتناکی سخت و بدرنخور بود.سنجش هم که یا علی! قلمچی درصدم حدود 85 بود و میانگین تراز شیمی فک میکنم حدود 7700
      3-از کتاب جمع بندی استفاده کردید یا خودتون خلاصه نویسی کردید؟ جفتش! روش موثر تر خلاصه های خودم بود چون از جاهایی که ضعف داشتم بیشتر مینوشتم
      4-نظرتون در مورد همایش ها چیه؟ چیز خوبیه به شرط اینکه قیمتش به سطح کلاس بخوره! کلا همایش بیشتر واسه دخترا خوبه تا پسرا
      5-چه توصیه ای برای کنکور های 95 دارید؟ شیمی سخت شده! هر منبعی استفاده میکنید مفهومی و ایده دار بخونید! همین!
      ممنون.
      شیمی رو 72 درصد زدم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
      چاپ های جدید اومدن منطبق کنن بر کنکور خراب کردن
      اگه چاپ قدیمیش رو دارید، میتونه واستون مفید باشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      petotem به نظرت فار خوبه؟من مبتکران خوندم هر 3 سالش رو کامل البته چاپ 90 بود اما تک تک تستهاش رو خوندم با تحلیل جواباش واسه نظم ذهنی هم ابی قلم همشون رو گرفتم تا تست سراسری بزنم خوب بود اما برای حل سریع مساله سر جلسه کمیتم لنگه 50 زدمبا غلطهام
      شنیدم تست های مدرن در فار هست خودت از کجا تستهای جوندار زدی تستهایی که نیاز به به فکر داره رو در کدام منبع دیدی ؟فار نزدی اما از کسی با درصد بالا تعریفش رو شنیدی؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      petotem به نظرت فار خوبه؟من مبتکران خوندم هر 3 سالش رو کامل البته چاپ 90 بود اما تک تک تستهاش رو خوندم با تحلیل جواباش واسه نظم ذهنی هم ابی قلم همشون رو گرفتم تا تست سراسری بزنم خوب بود اما برای حل سریع مساله سر جلسه کمیتم لنگه 50 زدمبا غلطهام
      شنیدم تست های مدرن در فار هست خودت از کجا تستهای جوندار زدی تستهایی که نیاز به به فکر داره رو در کدام منبع دیدی ؟فار نزدی اما از کسی با درصد بالا تعریفش رو شنیدی؟
      من فار رو خودم گرفتم ولی 2-3 تا امتحانش رو زدم! من شیمیم خوب بود ولی وقتی فار رو بصورت آزمون در تایم میزدم بعضی آزمونا رو خیلی بد میزدم و منی که از شیمیم مطمئن بودم هم خیلی حالم بد میشد و حس میکردم هیچی حالیم نیست! از این رو توصیم اینه که فار نمیتونه کتاب مناسبی باشه
      مبتکران کافیه! تستهایی که نیاز به فکر داره در هیچ کتابی یافت نمیشه متاسفانه!
      سعی داریم با همکاری چند عدد از دوستان بصورت هفتگی از تست های ایده دار تالیف خودمون استفاده کنیم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      چاپ های جدید اومدن منطبق کنن بر کنکور خراب کردن
      اگه چاپ قدیمیش رو دارید، میتونه واستون مفید باشه
      مگه چاپ جدیدشو داری؟اگرمیشه عکس بگیر

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من چاپ خیلی قدیمی مبتکران رو داشتم , رشته ی من شیمی هستش ! شاید جامع گاج یا مهرو ماه مفید باشه .

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی 2 الگو خوبه ؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فار رو خودم گرفتم ولی 2-3 تا امتحانش رو زدم! من شیمیم خوب بود ولی وقتی فار رو بصورت آزمون در تایم میزدم بعضی آزمونا رو خیلی بد میزدم و منی که از شیمیم مطمئن بودم هم خیلی حالم بد میشد و حس میکردم هیچی حالیم نیست! از این رو توصیم اینه که فار نمیتونه کتاب مناسبی باشه
      سعی داریم با همکاری چند عدد از دوستان بصورت هفتگی از تست های ایده دار تالیف خودمون استفاده کنیم
      خب این جوری که فار خیلی خوبه آدم رو به چالش میکشونه.
      میتونی بگی چرا بیشتر از 72 نزدی؟وقت کم آوردی یا غلط زیاد داشتی یا در همین حد بلد بودی؟مرسی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز حتما نباید تستارو به صورتی آزمونی ک حل کرد !!!

به همین سادگی دیگ باید بگی فار مناسب نیس؟؟

آقای ایکس اینجا رتبه زیر 200 آورده این حرفو نزد !! پس این ینی کتاب با خوندن شما تضاد داره

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      خب این جوری که فار خیلی خوبه آدم رو به چالش میکشونه.
      میتونی بگی چرا بیشتر از 72 نزدی؟وقت کم آوردی یا غلط زیاد داشتی یا در همین حد بلد بودی؟مرسی
      من به جای ایشون نظر میدم(فکر کنم نظر ایشون هم هست)
      اگه وقت بیشتری میذاشت مطمئنا بالاتر میزد اما بعضی اوقات با 10 دقیقه وقت گذشتن 2 سوال شیمی میزنی و 5 سوال زیست یا فیزیک میزنی پس زمانیکه یه درس خیلی سخته درسته که درصد بالا خیلی خوبه اما ممکن ارزش نداشته باشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)