خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      فقط اونجا که یکی از دوستان گفت: ترمیم بال گنجشک ۲۵۰ تومن
      من بودم
      گنجشکه رو از وسط خیابون جمع کرده بود پسر عموم بعد برده بود دامپزشک گفت رو ش جراحی انجام دادن چون وضعیتش خیلی خراب بوده!!!!!!!!!!! والا ما تا اپاندیسمون اود نکنه خطر مرگم هم نداشته باشیم دکتر نمیریم
      یه سری هم این مدلین دیگه حامی حیوانات
      250 تومن روی هم خرج اولین سال کنکور من نشد
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      من بودم
      گنجشکه رو از وسط خیابون جمع کرده بود پسر عموم بعد برده بود دامپزشک گفت رو ش جراحی انجام دادن چون وضعیتش خیلی خراب بوده!!!!!!!!!!! والا ما تا اپاندیسمون اود نکنه خطر مرگم هم نداشته باشیم دکتر نمیریم
      یه سری هم این مدلین دیگه حامی حیوانات
      250 تومن روی هم خرج اولین سال کنکور من نشد
      وااااااااای نگو
      دست آدمیزاد میشکنه ، گچ بگیره ۲۵۰ نمیشه !!!! بعد گنجشک که خودش اندازه یه بند انگشته ، دیگه بالش به چشم هم نمیاد که ۲۵۰ تومن پولشو بده!!!
      به خدا یه گنجشک بخوای بخری ۵ هزار تومن هم پولش نمیشه ، که بالش ۲۵۰ هزااااار تومن شده

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gogosi نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم بنده سال ۹۷ ازمون سراسری شرکت گردم و رشته دامپزشکی دانشگاه ازاد شوشتر قبول شدم اما ثبت نام نکردم و تا ۱ سال بعدش بهم زنگ می زدن می گفتن بیا ثبت نام کن ولی من نرفتم اما الان نظرم عوض شده می خوام بدم ثبت نام کنم ...آیا اجازه ثبت نام می دن؟
      میتونم بپرسم چرا نظرتون عوض شده؟ یعنی از سر اجباره یا علم به رشته؟من خیلی دودل شدم، یک بنده خدایی هست که به شدن به من گیر داده برم دام بخونم، هرچی هم بیشتر تحقیق میکنم بیشتر سردرگم میشم..میشه یکی حداقل یک نکته مثبت بگه ما یکم دلمون گرم شه

4. Top | #64
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      وااااااااای نگو
      دست آدمیزاد میشکنه ، گچ بگیره ۲۵۰ نمیشه !!!! بعد گنجشک که خودش اندازه یه بند انگشته ، دیگه بالش به چشم هم نمیاد که ۲۵۰ تومن پولشو بده!!!
      به خدا یه گنجشک بخوای بخری ۵ هزار تومن هم پولش نمیشه ، که بالش ۲۵۰ هزااااار تومن شده
      روش جرررااااحی انجام داده دام پزشکهمنم تو کتم واقعا نمیره بهشم گفتما ولی خب کلا کارش همینه ببین میره هرچی جک و جانور تو کوچه خیابونه جمع میکنه میاره خونه اها راستی نگفتم پول دارو های گنجکشه هم قبل و بعد عمل (البته یادم نیست دقیقا چند شدن اونا)
      اندر دلقک بازی این پسر عموم اینه که میره مرغ میخره پرورش میده هرروز تخم مرغ صبحانه میخوره دلش نمیاد دیگه بکششون همه مرغ و خروساشم اسم دارن یا حتی عموم میگفت با دامپزشکه دوست شدن زنگ میزنه میاد خونه حیوانات اقا رو ویزیت میکنه!!! دوتا فقط دوتا ادم مثل این باشه جیب دام پزشکا پرپوله
      بازم بگم یا کافیه؟؟؟!!!!!!
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      روش جرررااااحی انجام داده دام پزشکهمنم تو کتم واقعا نمیره بهشم گفتما ولی خب کلا کارش همینه ببین میره هرچی جک و جانور تو کوچه خیابونه جمع میکنه میاره خونه اها راستی نگفتم پول دارو های گنجکشه هم قبل و بعد عمل (البته یادم نیست دقیقا چند شدن اونا)
      اندر دلقک بازی این پسر عموم اینه که میره مرغ میخره پرورش میده هرروز تخم مرغ صبحانه میخوره دلش نمیاد دیگه بکششون همه مرغ و خروساشم اسم دارن یا حتی عموم میگفت با دامپزشکه دوست شدن زنگ میزنه میاد خونه حیوانات اقا رو ویزیت میکنه!!! دوتا فقط دوتا ادم مثل این باشه جیب دام پزشکا پرپوله
      بازم بگم یا کافیه؟؟؟!!!!!!
      واااای
      ببین به پسر عموت بگو بره درس بخونه دامپزشک بشه، حداقل دیگه اینقدررر پول دامپزشک نمیده!

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نرووووووووووووووووووووووو وووو تو ایران نداره

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      میتونم بپرسم چرا نظرتون عوض شده؟ یعنی از سر اجباره یا علم به رشته؟من خیلی دودل شدم، یک بنده خدایی هست که به شدن به من گیر داده برم دام بخونم، هرچی هم بیشتر تحقیق میکنم بیشتر سردرگم میشم..میشه یکی حداقل یک نکته مثبت بگه ما یکم دلمون گرم شه
      توی ۹۸ و ۹۹ نتونستم رشته بهتر از دام پزشکی در بیام مثل مثلا فیزیوتراپی یا بالاتر.. واقعیتش بهت بگم دام تو ایران اشباع تقریبا الا شهر های کوچک اگر سرمایه نداری بهتر وارد این رشته نشی!

8. Top | #68
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      سلام نمی دونم دامپزشکی قبول شدی یا نه ....ولی گویا امسال اخرین رتبه قبولی دانشگاه ازاد این رشته همه جای ایران نهایتش 20 هزار کشوری بوده ...برخلاف سال ها ی پیش که تا 90 هزار کشوری هم می گرفتن ...این یعنی که خدارو شکر ظرفیت پذیرشش رو محدود کردند و این می تونه برای اینده این رشته خوب باشه!

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دام پزشکی ارتباط تنگاتنگی با سیستم دامی کشور و میزان عشق علاقه شما به حیوانات و دام وطیور است، در روستاها و چوپان های فراوانی هستند که هرچقدر دام شامل گاو، گوسفند،بز،اسب و ... طیور مثل مرغ، خروس و .. داشته باشید، احتمال استفاده از دامپزشک برای امور تولید مثل، درمان و پیشگیری بیماری های مختلف و ... نیاز میشه، این روز ها هم در شهرهای بزرگ حدود شمال شهر، افراد زیادی حیوانات خانگی اعم از سگ و گربه نگهداری می‌کنند که تمام این ها نیاز به دامپزشک دارند، عمومی رو اگر ایران بخونی میتونی برای تحصص کشور دیگری تحصیل کنید، در کل طبابت حیوانات گسترده و پیچیده است و چندین شاخه داره، باز هم میگم، بیشتر بع جنبه عشق و علاقه نگاه کن، اگر اوکی بودی درآمد بسیاری هم خواهس داشت
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن