خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 70
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sir_mohsen نمایش پست ها
      سلام دوستان
      عنوان تاپیک که مشخصه لطفا نظر بدین
      الان روزهاست دارم تو سایت ها و فروم های مختلف درباره دامپزشکی تحقیق میکنم و هرکسی حرفای ضدونقیض میزنه
      اکثرا تاکید دارن که دام هیچ آینده ای نداره.کار سختیه درآمد نداره و هرکی خونده پشیمونه!!!!

حالا من که رتبم نه به 3رشته برتر میخوره و نه به فیزیوتراپی موندم که چیکار کنم.
      جالب اینجاست که هیییییییچ کس از رشتش تعریف نمیکنه
      همه مینالن! دامپزشک میناله علوم آزمایشگاهی میناله

حالا من با توجه به اینکه تو شهر خودم رشته دامپزشکی نیست آیا به نظرتون ارزش داره برای دام 7 سال دور از خانواده باشم؟
      شهر ما تقریبا کوچیک هست و خیلی از رشته ها توش اشباع نشده. روستا و دامپروری هم فکر میکنم اطراف زیاد باشه. البته کلینیک های دام کوچک و داروخونه دامپزشکی هم شنیدم درآمد خوبی دارن.
      من با سختیای دامپزشکی مشکلی ندارم ولی میخوام در برابر کار سخت درآمد خوبی هم داشته باشم

حالا به نظرتون با این شرایط، من در دامپزشکی میتونم درآمد بیشتری از علوم آزمایشگاهی برای مثال داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟

آیا از اطرافیان کسی دامپزشک هست؟ راضیه؟ درآمدش و بازار کارش چطوره؟؟؟؟
      دامپزشکی رشته خوبیه و پر درآمد
      الان تو کلینیکای تهران یه واکسن به سگ میزنن خدا تومن میگیرن
      بله من از اطرافیانم کسی هست که دامپزشکه و خوبم داره پول در میاره
      یه روز در هفته میره روستاهای مازندران امپول میزنه به دامهاشون هفت هشت میلیون در میاره
      خلاصه اینکه رشته خوبیه به خودت بستگی داره کامل
      راه کسب درامدم زیاد داره

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما که نفهمیدیم بلاخره خوبه یا نه؟ ب عنوان دختر فقط هدفم داروخونه س یا کلینیک حیوانات خانگی..البته پول ندارم، ولی میگن تو کلینیک بقیه هم کار کنی درآمدش خوبه...درسته؟

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      ما که نفهمیدیم بلاخره خوبه یا نه؟ ب عنوان دختر فقط هدفم داروخونه س یا کلینیک حیوانات خانگی..البته پول ندارم، ولی میگن تو کلینیک بقیه هم کار کنی درآمدش خوبه...درسته؟
      یه سری خوبی ها داره مثلا اسمش و اگرم کارت بگیره خب خوبه دیگه یعنی ویزیتشون واقعا خوبه(درمان گنجشکی که بالش شکسته 250 تومنه پسرعموم زیاد پول بابت اینا میده یعنی اگه 2 نفر تو شهرتون مثل این پسر عموی من باشن که نونت تو روغنه) کشتار گاهها تا روستاها در حد 1 نفر واقعا نیاز دارن الانم که تقریبا داریم بسمت پرورش حیوان خانگی میریم پس نیازه اما باید پولدار باشی بطور مثال من تو مرکز شهرم یه خانم دامپزشک اومد داروخونهه زد و یه عالمه شا م داد از کمدینهای معروف شهر دعوت کرد بنر پخش کرد و انصافا دارو خونه خوبی زده ولی ندیدم خیلی شلوغ باشه چون بیشتر مردم اگه هم بخوان چیزی بخرن خب از دیجی کالا میخرن ولی یه کلینیک جامع داریم که اون شلوغه و مشتری هم زیاد داره یعنی یه شهر بزرگ فقط همین یکی پر رفت و امده و کفایت هم میکنه
      ولی تا جایی که من پرسیدم دامپزشک ها زیر نظر وزارت علوم هستند ولی سایر شغلها مثل پزشکی هوشبری پرستاری زیر نظر وزارت بهداشتن و اون بنده خدا گفت از همین لحاظ خیلی به ضرره دامپزشک هاست دیگه اینکه از لحاظ بعد روانی اینا نه جز پزشک ها حساب میشن نه جز بچه های علوم پزشکی مثلا پرستاری و هوشبری و اینا اینجور که اون بنده خدا گفت اینارو هیچکس مهم نمیدونه
      درباره اپلای یا مهاجرتش دقیق نمیدونم ولی فکر کنم خوب باشه
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      یه سری خوبی ها داره مثلا اسمش و اگرم کارت بگیره خب خوبه دیگه یعنی ویزیتشون واقعا خوبه(درمان گنجشکی که بالش شکسته 250 تومنه پسرعموم زیاد پول بابت اینا میده یعنی اگه 2 نفر تو شهرتون مثل این پسر عموی من باشن که نونت تو روغنه) کشتار گاهها تا روستاها در حد 1 نفر واقعا نیاز دارن الانم که تقریبا داریم بسمت پرورش حیوان خانگی میریم پس نیازه اما باید پولدار باشی بطور مثال من تو مرکز شهرم یه خانم دامپزشک اومد داروخونهه زد و یه عالمه شا م داد از کمدینهای معروف شهر دعوت کرد بنر پخش کرد و انصافا دارو خونه خوبی زده ولی ندیدم خیلی شلوغ باشه چون بیشتر مردم اگه هم بخوان چیزی بخرن خب از دیجی کالا میخرن ولی یه کلینیک جامع داریم که اون شلوغه و مشتری هم زیاد داره یعنی یه شهر بزرگ فقط همین یکی پر رفت و امده و کفایت هم میکنه
      ولی تا جایی که من پرسیدم دامپزشک ها زیر نظر وزارت علوم هستند ولی سایر شغلها مثل پزشکی هوشبری پرستاری زیر نظر وزارت بهداشتن و اون بنده خدا گفت از همین لحاظ خیلی به ضرره دامپزشک هاست دیگه اینکه از لحاظ بعد روانی اینا نه جز پزشک ها حساب میشن نه جز بچه های علوم پزشکی مثلا پرستاری و هوشبری و اینا اینجور که اون بنده خدا گفت اینارو هیچکس مهم نمیدونه
      درباره اپلای یا مهاجرتش دقیق نمیدونم ولی فکر کنم خوب باشه
      ممنون از توضیحاتت، ولی ازونجایی که من فاکتور نه خیلی مهمه! پول رو ندارم ترجیح میدم بیخیالش بشم: دی...

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه بدت نمیاد از حیوونا و موارد مربوط بهشون ، بله آینده داره
      با ی کلینیک بالای شهر زدن پول پارو خواهی کرد
      یا حتی بالای شهر هم نه ، اکثر اقلام ما از دام تهیه میشه چرم ، پوست ، شیر ، گوشت و ... و برای همه شون سلامت دام حائز اهمیته
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم از دام انصراف دادم رفتم دارو ازاد تهران ، با اینکه اینجا باید هزینه پرداخت کنم ولی بنظرم آینده ی بهتری احتمالا دارم.
      من خودم خیلی به دام علاقه داشتم ولی تو ایران با توجه درسی که میخونی ، مخضوضا درسای دام که خیلی سنگینه و 6 سال از عمرت رو میذاری براش اون چنان بهش بها داده نمیشه و حق این رشته خیلی بیشتر این حرفاست
      و یه نکته ای که یکی از دوستام به من گفت این بود که این افرادی که ما میینیم که جا های خوب شهر کلینیک دارن و خدا تومن پول درمیارن از افراد قدیمی این رشته هستن و الان دیگه فرصت کاری زیادی تو شهر های بزرگ نمونده و این برای من که نمیخواستم از خانواده دور بشم و به روستا ها و شهر های کوچ برم مناسب نبود

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و یه نکته ی منفی دیگه درباره ی این رشته بنظرم اینه که از زیر مجموعه های وزارت علومه و مثل بقیه ی رشته های دکترا زیر نظر وزارت بهداشت نیست
      واقعا این رشته خیلی جای پیشرفت داره ولی بهش بها داده نمیشه

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sir_mohsen نمایش پست ها
      سلام دوستان
      عنوان تاپیک که مشخصه لطفا نظر بدین
      الان روزهاست دارم تو سایت ها و فروم های مختلف درباره دامپزشکی تحقیق میکنم و هرکسی حرفای ضدونقیض میزنه
      اکثرا تاکید دارن که دام هیچ آینده ای نداره.کار سختیه درآمد نداره و هرکی خونده پشیمونه!!!!

حالا من که رتبم نه به 3رشته برتر میخوره و نه به فیزیوتراپی موندم که چیکار کنم.
      جالب اینجاست که هیییییییچ کس از رشتش تعریف نمیکنه
      همه مینالن! دامپزشک میناله علوم آزمایشگاهی میناله

حالا من با توجه به اینکه تو شهر خودم رشته دامپزشکی نیست آیا به نظرتون ارزش داره برای دام 7 سال دور از خانواده باشم؟
      شهر ما تقریبا کوچیک هست و خیلی از رشته ها توش اشباع نشده. روستا و دامپروری هم فکر میکنم اطراف زیاد باشه. البته کلینیک های دام کوچک و داروخونه دامپزشکی هم شنیدم درآمد خوبی دارن.
      من با سختیای دامپزشکی مشکلی ندارم ولی میخوام در برابر کار سخت درآمد خوبی هم داشته باشم

حالا به نظرتون با این شرایط، من در دامپزشکی میتونم درآمد بیشتری از علوم آزمایشگاهی برای مثال داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟

آیا از اطرافیان کسی دامپزشک هست؟ راضیه؟ درآمدش و بازار کارش چطوره؟؟؟؟
      پدر من دامپزشکه.اگه کاردانی رو بگیری و به عنوان مامور تلقیح کارکنی بستگی به نحوه کارت داره و متوسط اگه کارکنی ماهی حدود۷تومن درامد داره.بعضیاهم ماهی حداقل۳۰تومن میگیرن.ولی اگه بامدارک بالا بخای کار کنی درامدش خیلی بیشتره.پت شاپ بزنی هم که عالیه

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظر ها رو در مورد این رشته تو اینترنت میخونم یا خییییلی بد میگن یا خییییلی خوب میگن ،میخوام بزنم چون سه تا تاپ و فیزیو نمیارم ، ولی موندم که دکتری پیوسته دامپزشکی بزنم یا پرستاری و رادیولوژی ، کاملا حرف ادم ها تو اینترنت در مورد این رشته با هم تناقض داره

لطفاً اگه میشه راهنمایی کنید ، یک درصد اگه مجبور شم ازاد برم میارزه ؟
      D e A d I n S i D e

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up
      D e A d I n S i D e

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smer نمایش پست ها
      نظر ها رو در مورد این رشته تو اینترنت میخونم یا خییییلی بد میگن یا خییییلی خوب میگن ،میخوام بزنم چون سه تا تاپ و فیزیو نمیارم ، ولی موندم که دکتری پیوسته دامپزشکی بزنم یا پرستاری و رادیولوژی ، کاملا حرف ادم ها تو اینترنت در مورد این رشته با هم تناقض داره

لطفاً اگه میشه راهنمایی کنید ، یک درصد اگه مجبور شم ازاد برم میارزه ؟
      دوست عزیز، من چیزی زو که خودم تحقیق کردم و برای خودم به این نتیجه رسیدم فقط میتوتن بگم رادیولوژی رو بذار بعد پرستاری..دام برای شهرهای کوچک گویا بهتره تا شهر بزرگ، اصلا این پیشنهاد دوستم بود که باین رشته بخاطر داروخانه یا کار در کنار داروساز توی کارخانه فکر کنم، و اون اعتقاد داره اگه جای من بود و سه رشته و نمی آورد میرفت دام( شاید چون وضع مالی اون از من خییلییی بهتره، نمیدونم ) چون میگه اگه داروخونه بزنی تو همون تهران ماهی حداقل 35 تومن اینا درمیاری! ولی خب من واسم سخته برم دام، چون به زندگی من نمیخوره وگرنه خیلیا آرزوشونه دام بیارن! پرستاری هم با تمام سختی هاش خوبیش اینه بازار کار داره،بلاخره یک سری واحدهای عملی هم دارن ولی این نباید باعث شه فکر کنی قطعا باید کار عملی سخت کنی، راحت تریناشم کار کردن تو کلینیک دیگرانه خصوصا تو تهران اگه بتونی، و داروخونه و کارخونه..اگر با چشم باز و داشتن دورنما از هدفت بهش وارد بشی بهتره..درساش خیلی سخته واقعا منبع فارسی خب کمتره،اگر کلا دلت میخواد رشته دکترا بری و مثلا با شیفت و کار سخت پرستاری مشکل داری، اول بزن دام بعد پرستاری بعد رادیو..ولی اگه میخوای وارد دام شی چون فقط سه تا رشته رو نیاوردی بنظر بهتره اول پرستاری رو بزنی، چون اگه خیلی خنثی وارد این رشته بشی و علاقه و..نباشه فکر نکنم بشه توش دووم آورد..این چیزایی بود که من بهش رسیدم امیدورام به دردت بخوره..موفق باشی

12. Top | #57
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      ببین انصرافیای این رشته خیلی زیاده

13. Top | #58
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      ببین انصرافیای این رشته خیلی زیاده
      بله متاسفانه انصرافی ها به شدت زیاده
      سنگینی دروس(در حد پزشکی و بیش از آن)، کمبود توجه کافی به دامپزشکان، بازار کار ضعیف و ... از دلایل اصلی انصرافی هاست
      اگه علاقه ندارین اصلا پیشنهاد نمیشه
      آرزو کجایی پَ ؟
      مث که این دوراهی نداره ته
      باکِ داره خالی میشه
      دِ بگو کجای قصه‌ایم پَ !
      ----------------------------------
      اگه خدا بخواد دامپزشک ...

14. Top | #59
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم بنده سال ۹۷ ازمون سراسری شرکت گردم و رشته دامپزشکی دانشگاه ازاد شوشتر قبول شدم اما ثبت نام نکردم و تا ۱ سال بعدش بهم زنگ می زدن می گفتن بیا ثبت نام کن ولی من نرفتم اما الان نظرم عوض شده می خوام بدم ثبت نام کنم ...آیا اجازه ثبت نام می دن؟

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فقط اونجا که یکی از دوستان گفت: ترمیم بال گنجشک ۲۵۰ تومن

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن