خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

مصاحبه با رتبه 577 منطقه 1 : امین دهقان | رشته تجربی - کنکور 94

با سلام
      خدمت تمامی دو3تان

نهمین مصاحبه رو اغاز میکنیم با :

امین دهقان
      رتبه 577 منطقه 1 از
      اصفهان
      با معدل کتبی : 19.38

( نام کاربری شون در انجمن :
      amin dehghan )

عکس کار نامه کنکــور و سوابق تحصیلی شون :

4.jpg

2.jpg

( + سوالات همون سوالات پارسال Parniya خانوم هست
      دیگه وقت و حوصله ای برا آپدیت سوالا توسط من نیس
      لطفا اول این سوالات رو مطالعه کنید
      و اگه سوالی غیر از اینا داشتید بپرسید )

از پرسیدن سوالات تکراری تا حد ممکن بپرهیزید
      + اسپم ممنوع

با تشکر
      و آرزو موفقیت برای همگی شما

خودتون رو معرفی کنید ،از کدوم شهر و اسم مدرسه ؟
      امین دهقان هستم از اصفهان مدرسه شهید اژه ای 1

رشته و دانشگاه انتخابی شما؟
      پزشکی اصفهان(فعلا)

درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات جواب بدید
      چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ // کدام آزمون شرکت میکردید؟ // چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟ با توضیح
      تابستان سال اول کار خاصی نکردم
      تابستان سال دوم کار خاصی نکردم
      تابستان سال سوم :من در یه تصمیم ناگهانی 5 تیرماه تصمیم گرفتم که تغییر رشته بدم از ریاضی به تجربی و به همین دلیل من فقط تونستم توی تابستان زیست 1و2 و شیمی3 و قرابت را بخونم
      از مهرماه هم روزانه حدود 6 ساعت میخوندم تا دی که امتحانات شروع شد و موقع خوبی برای خوندن کتاب بود و از دی تا اسفند هم میانگین 6 ساعت خوندم
      روز29 اسفند خوندن اختصاصی های من تموم شد و از عید هم شروع کردم به مرور زیست و خوندن دینی(12 درس نخونده داشتم) و تا 20 فروردین تمام عمومی هام نیز خونده شد(بجز لغت و تاریخ ادبیات که حتی اگه وقت داشتم نمیتونستم بخونم اما به شما توصیه میکنم حتما بخونید قبل عید)
      از 20 فروردین هم تا 24اردیبهشت میرفتم کتابخونه و نزدیک 11 ساعت روزانه میخوندم(مرور مهمترین بخش کنکور هست) و از 24 اردیبهشت با شروع شدن امتحانات یه روز درمیون کنکور کار کردم(کنکور عمومی را از اردیبهشت شروع کردم) و دوهفته مونده به کنکور روی نقاط ضعفم مثل محلول ها و املاو مرور دوباره زیست وقت گذاشتم

دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟
      ادبیات : گاج موضوعی+قرابت سبطی+زبان فارسی سبطی+املا خیلی سبز
      عربی : گاج سفید (به نظرم خیلی خوب بود)
      دین و زندگی :گاج نقره ای
      زبان: جامع مبتکران و از متن نترسیم کیاسالار
      زمین : هفت چیز خیلی سبز داشتم اما نخوندم(خیلی خلاصه گفته به همین دلیل اول باید کتاب درسی را بخونید بعد تست های این را بزنید)
      ریاضی :جامع خیلی سبز به نظم کتاب خوبی بود
      زیست : جامع گاج نقره ای+الگو سال به سال+همایش عمارلو+کتاب درسی(مهمترین)
      فیزیک : جامع گاج نقره ای پیش و پایه
      شیمی : مبتکران سال به سال

آیا کلاسور ارزیابی پر می کردید ؟ چگونه بعد از هر آزمون رفع اشکال می کردید؟
      خیر
      بعد هر ازمون (عصر جمعه یا شنبه)با پاسخنامه چک میکردم و اگه نکته جدیدی پیدا میکردم توی یه دفتر یادداشت میکردم و اگه جایی ضعف اساسی داشتم میذاشتم توی برنامم که بخونم

منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟
      دینی:خط ویژه
      ادبیات:املا خیلی سبز
      عربی:تست های علامت دار خودم
      زبان:مرور voc از جامع اناری و تست های نشاندار
      ریاضی : تست نشاندار خودم
      زیست : نشر دریافت و خلاصه هایی که خودم نوشته بودم
      شیمی : تست نشاندار خودم و خلاصه چند فصل که نوشته بودم
      فیزیک:تست های نشاندار خودم+فرمول های دو فصل اخر سوم و پیش2
      اگه دوباره کنکور بدید چه اشتباهی رو تکرار نمیکنید؟
      خیلی بیشتر درس میخوندم
      حتی اگه دوباره برم روز کنکورم هم خیلی بهتر نتیجه می یارم چون میدونم استرس کنکور مخربه و کنکور مثل بقیه امتحانات هست فقط خیلی حساستره

نظرتون درباره درس خوندن گروهی ؟ مفید هستش ؟
      توی کتابخونه که درس میخوندیم هر 1:30 با بقیه بچه های یه ربع تفریح و بعدش هم کمی رفع اشکال اما کامل با هم خوندن جواب نمیده چون سرعت خوندن و مباحث ضعیف و قوی افراد با هم فرق داره

اگر داوطلبی در امتحانات نهایی نتیجه مناسب نگرفته باشد میتواند در کنکور سراسری موفق شود؟
      تاثیر معدل خیلی مهمه اما قابل جبران هست با درس خوندن
      الان با هر نمره ای که گرفتی باید به فکر کنکور باشی چون توی یه رقابتی که اگه یه لحظه غافل باشی رتبت بالا پایین میشه

روش شما برای مرور درس ها چه بود؟
      تست های علامت دار(شک دار و غلط)+اگه خلاصه ای داشتم

نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟به نظر شما لازم به مشاور هست یا نه؟
      مشاور خوب و دلسوز کمه و اینکه شما شاید دو سه هفته اوللل نتونید برنامه ریزی کنید اما بعدش میتونید خیلی بهتر از مشاور هم میتونید

شرکت در ازمون ازمایشی ضرورت دارد یا نه؟
      خوبه اگه شرکت کنی چون میفهمی در چه سطحی هستی
      اگه ترازت پایین شد نومید نشو و اگه بالا شد مغرور

تا به حال از درس خواندن خسته شده بودید یا نه؟ چند تا راهکار واسه افزایش انگیزه درس خواندن به داوطلبان پیشنهاد میکنید؟
      بله
      شاید یه شب درس نمیخوندم و ناراحت بودم اما با یه چرخ تو انجمن که میزدم و میدیدم بقیه دارن میخونن حس رقابت ایجاد میشد

میزان ساعت خواب شما در شبانه روز چقدر بود؟
      7 تا 8 ساعت

چند ساعت از هفته رو به تفریح اختصاص داده بودید؟

جمعه عصر میرفتم پارک و شاید هفته ای یه جلسه شنا
      ساعت نمیدونم

در تابستان مطالعه و تمرکز شما بر روی دروس پایه و پیش به چه میزان بود؟

فقط پایه خوندم چون شرایطم خاص بود

چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟آیا کلاس کنکور لازم است؟

قبل از دی ماه
      به نظر من اگه توی فهم مطالب اصلی و کلی یه درس مشکل دارید برید کلاس چون میشناسم افرادی را خیلی کلاس رفتن و الان رتبه خوبی نیاوردن توی مدرسمون
      خودم هیچ کلاسی نرفتم

برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت چه میزان در موفقیت شما تاثیر داشت؟

کلا تا قبل مرور (اردیبهشت)برنامه ریزیم اصلا خوب نبود اما بعدش بهتر شد

بهترین روش مرور دروس پایه در طول سال تحصیلی چیست؟
      اگه قبلا خوب خوندید که تست منتخب بزنید اگرم خوب نخوندید از اول بخونید

چند راهکار برای خلاصه نویسی مفید دروس؟

چندبار اون مبحث را بخونید بعد خلاصه بنویسید و اگه میتونید با مداد بنویسید

نسبت مطالعه دروس عمومی و اختصاصی را چقدر میدانید؟

70 به 30 و بعد عید 65-35
      تقسیم بندی مطالعاتی شما چگونه بود؟ چه مقدار را به تست و چه مقدار را به مطالعه اختصاص میدادید؟
      خیلی برام مهم نبود چطوری بخونم فقط حواسم بود و این را به خودم تلقین میکردم که این اخرین باره که داری این مبحث را میخونی

میزان اهمیت دروس پایه و تاثیرشان در رتبه شما؟

زیاد(مثل شیمی)
      به داوطلبانی که در سال های پایه درس نخواندند چه توصیه ای دارید؟
      مثل من هستن دیر نیست اما اگه نخونید دیر میشه

مطالعه در تابستان چه میزان در موفقیت شما در ازمون سراسری نقش داشت؟

خیلی

چه دروسی باید درتابستان خوانده شود که اهمیت بیشتری دارد؟

توی عمومی ها عربی و حتی هفته ای 2 درس دینی و قرابت و ارایه و زبان فارسی و اختصاصیا(اولویت با زیست و شیمی)

مهمترین عامل موفقیت شما در کنکور؟

خداوند عزیز و رحیم-پدر و مادرم و برادرم و کل فامیل-بعضی از معلمان

مهمترین توصیه ای که برای داوطلبان کنکور 95برای استفاده از بازه ی زمانی پیش رو دارند ، چیست؟

طوری بخونید هر درس را که انگار اخرین بار میخونید و زیاد درس بخونید شاید سخت باشه اما شیرینی رتبه دورقمی>>سه رقمی>>چهار رقمی هست پس زیاد بخونید

+
      دوستانے ک دارای رتبـہ هاے زیر 3000 کشورے در کنکـور " 94 " هستن

پ.خ بدن ب من !! ( یا در این تاپیک ( مصاحبه با اعضای انجمن کنکور ( رتبه های زیـر 3000 کشوری 94 - تمامی رشتهـ ها ) اعلام کنن )

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      من واقعا تبریک میگم امین جان ایشالله درخشش بیشتری ازت ببینیم در مراحل زندگیت

، شیمیو چقدر خوب زدی ، تازه میتونستی بهترم بزنی ..
      نحوه خوندنِ شیمیتو بهمون بگو ، مخصوصا من که تو حل مسائل کند عمل میکنم و بیشتر اوقات غلط !

همین دیگه
      مرسی عزیز
      اگه در حل مسئله کند هستی دو حالت وجود داره یا محاسباتت کند هست یا تسلط کافی ندارید
      اگه محاسباتت کند هست که باید سوالات با محاسبات پیچیده(شاید از نظر علمی اسون باشه) را حل کنی و حتما توی خونه بعد از تست اموزشی تست زماندار بزن
      اگه تسلطت کافی نیست باید با سوالات ساده شروع کنی و مرحله به مرحله سطح سوال ها را بالا ببری(حتی اگه محاسباتت هم انجام ندی در اوایل میتونی جواب را پارامتری بدست بیاری بعد عدد بذاری)
      در ضمن سعی کن اعداد را با هم ساده کنی و تمام ضرب ها را پشت سر هم بنویس به احتمال بالا کارت راحت میشه
      مسائل را تقسیم کن و یه دفعه 100تا مسئله حل نکن این صدتا را توی 4 روز تقسیم کن(پاسخ تشریحی را حتما بررسی کنید)
      به امید روزی که تاپیک تمامی شما زده بشه و نه با رتبه سه رقمی بلکه تک و دو رقمی کشور
      موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      سلام. تبریک میگم به خاطر رتبه خوبتون. به نظرتون برای یه رتبه دو رقمی چیکار باید کرد؟ میدونم سوالم خیلی کلیه ولی من همش فکر میکنم رتبه زیر 1000 آوردن سخته و واسه آدمای خاصه
      همچین فکری غلطه
      امين دهقان شهرضا
      این لینک ازمون های قلم چی من هست
      می بینید که در ازمون های جامع زیر 400 منطقه شدم اما سر کنکور استرس گرفتم پس در نتیجه رتبه دورقمی و حتی تک رقمی فقط بستگی به ذرس خوندن نداره و کنترل هنگام کنکور هم میخواد
      من خیلی از رتبه های دورقمی میشناسم که تا تابستون قبل پیش درس نمیخوندن اما بعدش شروع کردن به درس خوندن و خوب خوندن
      پس اول از همه محکم و با قاطعیت بخون دوم اینکه خوب بخون فکرت توی تموم کردن نباشه(مثلا توی ابان اگه تموم کنی اما کیفیت نداشته باشی کلا از درس زده میشی) سوم اینکه کنکور یه ازمون معمولی هست و هنگام ازمون هایی که طول سال میدید سعی کنید همه نوع تجربه ای داشته باشید تا سر کنکور شکه نشید و خودتون را کنترل کنید
      موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      ممنون،حرفاتون خیلی کمکم کرد... ایشالله تو آینده هم موفقیت های بزرگ کسب کنید.
      به نظر شما برای شروع کار تنوع دروس به چه صورت باشه؟ (برای فارغ التحصیل)
      من اگه دوباره میخواستم کنکور بدم تمامی دروس را میخوندم به جز املا و تاریخ ادبیات(این دوتا هماهنگ با ازمون ها میخوندم)
      هر روز هم دست کم 4 تا درس در برنمتون بذارید
      پارسال اگه مبحث خاصی نخوندید اون را اول بخونید و حتما تمام مباحث رابخونید حتی هندسه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      سلام امین جون باز هم تبریک

شیمی با مبتکران به این درصد رسیدی؟ کانون درصد های بالایی داشتی

فار و خیلی سبز و گاج و .... نخوندی؟

راستی واسه تابستون دوم به سوم تجربی نظرت چیه؟ از دوم و سوم چی بخونیم
      درصد های کانونم بین 80 تا 90 بود اکثرا
      فقط مبتکران کار کردم و به نظرم کافی بود
      روی درس های دوم حتما مسلط شو و اگه میتونی زیست سوم را بخون و در اولویت بعدی شیمی3
      راستی ببخشید از دیرکرد
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      اولا سلام

دوما تبریک ب خاطر موفقیت با ارزشت

و این ک تونستی خانوادتو با این موفقیت خوش حال کنی !! خیلی حس خوب و قشنگیه !

و تشکر ک به سوالات بچه های فروم جواب میدی
      یکم حرفات امیدوارم کرد !

ولی فک کنم یاد گرفتن ریاضی و فیزیک تجربی با توجه ب رشته دیپلمت آسون بود!! در حقیقت تو این درسا قوی بودی !

پیشنهاد خاصی واس آموزش ریاضی و فیزیک واس کسی ک ضعیف داری!!

و این ک چون تا تابستون کنکورت زیست نخونده بودی واست سخت نبود ؟ روش خاصی داشتی ؟
      تابستون کنکور برای اولین بار زیست خوندم سخت که بود اما راهی بود که اومده بودم و هدف داشتم(بگم خیلی هم وسط کار پشیمون میشدم اما با فکر کردن بهتر میشد)
      فیزیک و ریاضی درسی نیست که نیاز به جزوه های طولانی داشته باشه(برعکس زیست ) و باید اول مفاهیم اصلی و تعاریف و بعدش نکات را یاد گرفت(در چند مرحله با فاصله زمانی کوتاه مثلا یه روزه) بعدش تست اموزشی بزنی و پاسخنامه را بررسی کنی و از تست زماندار غافل نشو و اون را به بعد موکول نکن
      ریاضی تقریبا مثل فیزیک اما به نظر من نکات میتونه کمتر باشه اما شاید چندین نکته توی سوال به کار بره که حل سوال را سخت کنه و اون را از حالت نرمال خارج کنه
      اول سوالات مبحثی را بزن بعدش سوالای ترکیبی و جامعتر و سخت تر
      این روندی که گفتم طولانی هست اما با درست انجام دادنش به نتیجه میرسی
      موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Defne نمایش پست ها
      ضمن تبریک برای رتبه خوبتون..وآرزوی موفقیت روز افزون

بفرمایید علت پایین زدن زیست کنکورتون نسبت به آزمون های ازمایشی چی بود؟واگه برگردین عقب چیکار میکردین واسه این درس؟وهمچنین سرجلسه کنکور چیکار میکردین که نتیجه بهتر بگیرین(کلی)؟
      ممنون.
      جو کنکور و شاید کمی ناامیدی بعد از حل زیست(درس اول اختصاصی زدم) به همین دلیل روی بقیه درس های اختصاصی هم تاثیر گذاشت و البته عمومی هام در ازمون ها هم همین حوالی بود(البته این هم اشتباه بنده بود که به عمومی ها کم توجهی کردم)
      اگه دوباره به عقب برمیگشتم:
      تمام
      درس ها را تابستون شروع میکردم و وقتم را کمتر هدر میدادم و ممتر از همه سرجلسه هول نمیکردم و نا امید نمیشدم
      در ضمن توصیه من به همه هیچ مرزی برای زمان خوندن و تلاشتون قائل نشید
      یکی را پیدا کنید(مدرسه-انجمن-...)که باهاش رقابت کنید چون رقابت خیلی مهمه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mitiltala نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز تبریک بابت رتبتون ... امیدوارم سرآغاز موفقیت های بیشتری باشه
      سوالی که داشتم اینه که وقتی با دیپلم ریاضی کنکور تجربی بدم، با توجه به اینکه معدل مهم نیست و نمره هر درس مهمه، نمره زیست و زمین چند محاسبه میشه؟ 10؟
      با تچکر فراوان
      تمامی دروس به جز زیست و زمین تاثیر مختلف در زیرگروه ها داره(زیرگروه یک 18درصد به جای 25) و زمین و زیست 100 درصد از کنکور هست
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      سلام آقای دکتر.
      1- لطفاً بیشتر توضیح بدید در مورد خوندن فیزیکتون.
      2- برای ژنتیک که تخته سیاه خوندید قدیمی نبود؟ راضی بودید از این کتاب؟
      3- هندسه 1 رو خونده بودید واسه کنکورتون؟ @amin dehghan
      1-فیزیک اگه مدیم بلد نیستم یا یادم رفته از درسنامه گاج میخوندم بعدش تستای ستاره دار میزدم و بعد از بررسیشون تستای یک قدم تا صد را میزدم و دو ازمون اخر هر فصل را بعد عید زماندار حل کردم
      2-تخته سیاه من هم اتفاقا مال دوسال پیش بود اما من تابستون خوندم با این که اصلا زیست سوم نخونده بودم کامل فهمیدم و واقعا برای من خوب بود و خوشم اومد
      3-هندسه1 را خونده بودم از خیلی سبز اما به دلیل کمبود وقت حتی تستاش را نگاه نکردم به همین دلیل اکثر افراد میگن که هندسه را اخرین مبح ریاضی بخونید در من سوالت وقت گیر و سخت هم میشه طرح کرد
      به نظر من بخونید شاید اسون اومد
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      سلام اقای دهقان امیدوارم در اینده هم موفق باشی یه سوال
      چرا تو کارنامه نهایی حسابان و جبرو احتمال وجود داره !!!؟ مگه شما رشته تجربی نیستی !؟
      مرسی!

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام اقای دهقان.....تبریک واسه رتبه خیلی خیلی خوبتون...........شما قطعا با تمرکز مطالعه میکردین......ک تونستین رتبه خوبی بیارین...میشه ی راهکار واسه افزایش تمرکز بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من قبل کنکور گوشی هوشمند نداشتم و اکیدا توصیه میکنم از خودتون دور کنید چون جاذبه هاش خیلی زیاده و اگه دور نمیکنید بعضی برنامه ها را پاک کنید مثل instagram در غیر اینصورت به خودتون خیانت میکنید
      به طور محدود با کامپیوتر کار کنید و تلویزیون ببینید
      هر وقت نا امید شدید یا استرس گرفتید یا مغزتون هنگ کرد در اتاق را ببندید و لامپ را خاموش کنیدو 10 دقیقه دراز بکشید یا باز هم خوب نشد اهنگ ملایم گوش کنید در مدت کم مثلا 10 دقیقه
      دیگه اگه داغون بودی برو پارک و ورزش کن
      شنا و دوچرخه سواری ورزش های خیلی خوبین برای کنکور چون دور از اسیب و ناراحتی هستن و شادی اورن
      موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      من قبل کنکور گوشی هوشمند نداشتم و اکیدا توصیه میکنم از خودتون دور کنید چون جاذبه هاش خیلی زیاده و اگه دور نمیکنید بعضی برنامه ها را پاک کنید مثل instagram در غیر اینصورت به خودتون خیانت میکنید
      به طور محدود با کامپیوتر کار کنید و تلویزیون ببینید
      هر وقت نا امید شدید یا استرس گرفتید یا مغزتون هنگ کرد در اتاق را ببندید و لامپ را خاموش کنیدو 10 دقیقه دراز بکشید یا باز هم خوب نشد اهنگ ملایم گوش کنید در مدت کم مثلا 10 دقیقه
      دیگه اگه داغون بودی برو پارک و ورزش کن
      شنا و دوچرخه سواری ورزش های خیلی خوبین برای کنکور چون دور از اسیب و ناراحتی هستن و شادی اورن
      موفق باشید
      راجع به سوال بالام فک کنم شما رشته ریاضی بودی بعد اومدی تجربی درسته !؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRZ نمایش پست ها
      سلام اقای دهقان امیدوارم در اینده هم موفق باشی یه سوال
      چرا تو کارنامه نهایی حسابان و جبرو احتمال وجود داره !!!؟ مگه شما رشته تجربی نیستی !؟
      مرسی!
      من سال سوم ریاضی خوندم و دیپلم ریاضی دارم سپس تغییر رشته دادم به تجربی
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دکتر امین عزیز! ضمن تبریک مجدد و سربلندی در زندگیت
      میشه توضیح بدی که هفته ای چند ساعت بطور میانگین به انجمن سر میزدی؟ آیا اصن کار خوبیه در پیش دانشگاهی با حجم درس بالا استفاده از سایت ها یا انجمن ها؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      دکتر امین عزیز! ضمن تبریک مجدد و سربلندی در زندگیت
      میشه توضیح بدی که هفته ای چند ساعت بطور میانگین به انجمن سر میزدی؟ آیا اصن کار خوبیه در پیش دانشگاهی با حجم درس بالا استفاده از سایت ها یا انجمن ها؟
      سلام تبریک میگم دکتر @petotem عزیز
      روزانه حدودا نیم ساعت اواخر شب میومدم
      ما چون مدرسمون تا قبل عید بود بعد عید حس رقابت کم شد برام به همین دلیل اینجا میتونست برام رقابت درست کنه
      من غیر این سایت فقط سایت خبرگزاری میرفتم که اونم یه ربع طول میکشید
      موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن