خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ѕєує∂ αℓι نمایش پست ها
      من یه سوال دارم اگه درست و منطقی جواب بدید چند دقیقه فکر کنید با دعا کنید بعد تا اخر عمرم دعات می کنم( با اینکه با دعای گربه سیاه بارون نمی باره)
      من تو مدرسه نمونه درس میخونم که تازه سه ساله تاسیس شده یعنی 91 و ازمون گرفتن از 120 نفر بعد 90 نفر قبول شدن سال اول معلم های افتضاح بود چون اولین سال تاسیس بود سال دوم هم بد بود الان که سومم بدنیست بعد یه مدرسه است که عادیه بعد اکثر معلم هایی که میان مدرسه ی ما میرن اونجا درس هم میدن خب من تو سوم راهنمایی معدلم 19.94 تو دوم راهنمایی 20 بود بعد اومدم تو این مدرسه نمونه دولتی واسه دی ماه رو میگم 18.37 شد دی ماه رو عرض می کنم بچه ی درس خونیم بعد امسالم قلم چی میرفتم ترازم بالاترینش 4500 بودش ...دیگه نمی رم میخواهم تابستون برم .....یکی از عواملی که باعث شد کم بشه ترازم وقتت نداشتم اخه ساعت سه میرسیدم خونه دوساعت خواب ساعت پنج تازه شروع کنم به خوندن با زور درس های فردا رو اماده کنم هفت سال برای چهار زنگ کافیه؟ ..درصورتی که تو مدرسه عادی با همون دبیر یکی یا دوتا دبیر شاید فرق کنه !!!!!! ساعت دوازده تعطیل و یک ونیم شروع به خوندن می کنم برای سه زنگ ؟؟؟؟ تازه بعضی روز ها هم می پیچونم .........من کلن تکیه به دبیر ندارم و بیشتر با کتاب کمک اموزشی یاد می گیرم و اصلن تو کلاس چیزی یاد نمی گیرم نه تنها من بقیه ی بچه ها همینجورن خودشون میگن تازه معاون هم اومده بود میگفت خودتون برید وقت بگذارید برید بخونید میدونم طولانی شده ولی یه ذره صبر کنید وتا اخر بخونید ممنون میشم ...........حالا به نظرتون مدرسه مو واس سال بعد عوض کنم یعنی کلاس های تابستونی شو برم بعد دیگه مهر برم مدرسه عادی ...برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن مدرسه ی دانش اموز های خوبی داره وتلاشگر و اون مدرسه هم همین جور هست تلاشگر زیادی داره و پارسال یه رتبه 285 کنکور تجربی داده البته کم پیش میاد ولی پیش میاد تورقران جواب بدید شما وان کس که می تون جواب بده تورخدااااااا
      برای کنکور خوندن جو مدرسه و دوستان خیلی مهم هست
      اینکه تا ساعت 3 جدرسه باشید توی سال کنکور خیلی میتونه بد بشه چون انرژی رو میگیره از آدم و البته اینکه باید سعی کنید خواب عصرتون رو کم.کنید
      اگه اکثر شرایط دو مدرسه برابر هست و طبق تعاریف خودتون برای خودتون بهتره که برید مدرسه ای که ساعات کمتری رو اونجا باشید اما بدانید که شما توی اون مدرسه اگه دوستی نداشته باشید و رقابتتون با بقیه کم باشه هم میتونه به ضررتون باشه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      برای کنکور خوندن جو مدرسه و دوستان خیلی مهم هست
      اینکه تا ساعت 3 جدرسه باشید توی سال کنکور خیلی میتونه بد بشه چون انرژی رو میگیره از آدم و البته اینکه باید سعی کنید خواب عصرتون رو کم.کنید
      اگه اکثر شرایط دو مدرسه برابر هست و طبق تعاریف خودتون برای خودتون بهتره که برید مدرسه ای که ساعات کمتری رو اونجا باشید اما بدانید که شما توی اون مدرسه اگه دوستی نداشته باشید و رقابتتون با بقیه کم باشه هم میتونه به ضررتون باشه

شما کدوم مدرسه درس خونید؟ساعت چند تعطیل می شدید؟ و ساعت چند شروع به خوندن می کردید؟

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما کدوم مدرسه درس خونید؟ساعت چند تعطیل می شدید؟ و ساعت چند شروع به خوندن می کردید؟
      من اژه ای 1 درس خوندم و از تابستون تا اواسط اسفند سه روز در هفته تا ساعت 2
      اکثرا از ساعت 3:30 تا 4 شروع میکردم

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

روزی چن ساعت میخوندی تو ایام عید و تا کنکور به صورت میانگین

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      روزی چن ساعت میخوندی تو ایام عید و تا کنکور به صورت میانگین
      ایام عید تقریبا روزی 7 ساعت و تا پایان فروردین حتی به 5 ساعت هم کشید اما اردیبهشت چون میرفتم کتابخونه روزی 10 تا 12 ساعت هم میخوندم و بعدش که امتحانات نهایی پیش بود بازم رسید به 6 ساعت

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @amin dehghan
      دکتر سلام.
      ازاونجایی که بعضی دروس اختصاصی تجربی امسال سخت بود مثل فیزیک که تونستین درصد بسیارخوبی در اون کسب کنید شما چه تدبیری اندیشد که مثلا بعضی درسا سخت باشن چه برخوردی باهاشون بکنم؟اصلا دست وپاتونو گم نکردین درهنگام مواجه با اون درسا؟آیا اصلا به نظرشما فیزیک امسال دشوار بود؟
      پیشنهادتون به ماها که میخوایم کنکور بدیم وممکنه بعضی دروس یک دفعه سخت بشن چی هست؟
      باتشکرازوقتی که میذارید.

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      @amin dehghan
      دکتر سلام.
      ازاونجایی که بعضی دروس اختصاصی تجربی امسال سخت بود مثل فیزیک که تونستین درصد بسیارخوبی در اون کسب کنید شما چه تدبیری اندیشد که مثلا بعضی درسا سخت باشن چه برخوردی باهاشون بکنم؟اصلا دست وپاتونو گم نکردین درهنگام مواجه با اون درسا؟آیا اصلا به نظرشما فیزیک امسال دشوار بود؟
      پیشنهادتون به ماها که میخوایم کنکور بدیم وممکنه بعضی دروس یک دفعه سخت بشن چی هست؟
      باتشکرازوقتی که میذارید.
      سلام
      کنکور از دو جز تشکیل شده یکی علم و سواد شما که حدود 70 درصد تاثیر داره و دیگری منظم بودن و استراتژی داشتن سر جلسه کنکور
      اتفاقا من توی کنکور اشتباه بزرگی کردم.و اون این بود که زمان درس زیست رو رعایت نکردم و تقریبا نیمی از زمان ریاضی و فیزیک رو به اون دادم که همون طور که معلومه به ضررم تموم شد و درصد ریاضی و فیزیک پایینی داشتم
      بهترین کار اینه که شما 3 تا آزمون جامع دارید و باید توی اونا استراتژی آزمون رو آزمایش کنید مثلا ترتیب دروس یا زمان بندی دروس
      وقتی یهددرسی سخت میشه درصد افراد توی اون درس به هم خیلی نزدیک میشه مثل زیست امسال که اکثرا بین.50 تا 60 بود و بهترین کار اینه که شما درصد معمول رو در زمان معمول بزنید بعدش برید سراغ درسی که مهارت بیشتری رو دارید در زمان استاندارد بزنید و در اخر اگه وقت اصولی آوردید اول برید سراغ درسی که مهارت بیشتر دارید و بعد سراغ درسی که سخت تر بود
      این جمله که اگه سخت باشه برای همه سخته رو من سر نتایج کنکور با گوشت وخون حس کردم پس درسی اگه سخت شده بود آرام باشید و فقط به اونایی که مطمینید جواب بدید من توی زیست کنکور حدود 31 درست زدم و 10 تا غلط که اکثر غلط هام سوالاتی بود که شک داشتم
      ببخشید اگه طولانی شد

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دکتر ببخشید یه سوال دیگه من همونی ام که گفتم یمخاوهم واسه تابستون بعد از کلاس تابستونی عوض کنم برم مدرسه دیگه .....ماهم ساعت دو تعطیل میشیم ونهار استراحت میشه 3 ...بعد از 3 تا بخوابم میشه 5 ....یعنی پنج شروع می کنم ......بعد یه سوال دیگه شما کلن سه روز می رفتی مدرسه تو هفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ اگه جوابتون مثبت هست به نظرتون تو بقیقه مدارس هم اینجوری هست؟؟؟؟؟ درکل مدرسه چقدر رو شما تاثیر گذاشت؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دکتر ببخشید یه سوال دیگه من همونی ام که گفتم یمخاوهم واسه تابستون بعد از کلاس تابستونی عوض کنم برم مدرسه دیگه .....ماهم ساعت دو تعطیل میشیم ونهار استراحت میشه 3 ...بعد از 3 تا بخوابم میشه 5 ....یعنی پنج شروع می کنم ......بعد یه سوال دیگه شما کلن سه روز می رفتی مدرسه تو هفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ اگه جوابتون مثبت هست به نظرتون تو بقیقه مدارس هم اینجوری هست؟؟؟؟؟ درکل مدرسه چقدر رو شما تاثیر گذاشت؟
      ما چون از تابستون رفتیم مدرسه سه روز در هفته بودیم و برای من هم ثابت شد که اگه معلم خوب باشه 2 ساعتش میتونه اندازه 4 ساعت خوندنم فایده داشته باشه
      تعداد کمی از مدارس سه روز در هفته هستن
      نکته آخر اینکه 2 ساعت خواب عصر زیاده به نظرم به 45 دقیقه برسونید و دلیل هم دارم چون خواب چند فاز هست و بعد از 45 دقیقه وارد فاز عمیق میشه که اگه در اون فاز فرد بیدار بشه خواب آلودگی داره

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایام عید تقریبا روزی 7 ساعت و تا پایان فروردین حتی به 5 ساعت هم کشید اما اردیبهشت چون میرفتم کتابخونه روزی 10 تا 12 ساعت هم میخوندم و بعدش که امتحانات نهایی پیش بود بازم رسید به 6 ساعت

من با برنامه ی قلمچی پیش میرم و طبق برنامه شخصی خودم روزانه دو ساعت زیست شناسی میخونم سوال من اینجاست این ساعات باید منظم باشه؟ برای مثال هر روز هفته ساعت 4تا6بعد از ظهر به زیست اختصاص بدم یا فقط بگم هر روز دو ساعت زیست بخونم و چه ساعاتی باشه مهم نیست (گاهی اوقات صبح یا ظهر ویا عصر) در این مورد نظرات زیادی رو شنیدم بعضی ها میگن منظم باشه بهتره و بعضی ها هم میگن نیاز به وسواس نیست و اهمیت چندانی نداره---خیلی مشتاق هستم نظرشما رو هم بدونم

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _YALDA_ نمایش پست ها
      من با برنامه ی قلمچی پیش میرم و طبق برنامه شخصی خودم روزانه دو ساعت زیست شناسی میخونم سوال من اینجاست این ساعات باید منظم باشه؟ برای مثال هر روز هفته ساعت 4تا6بعد از ظهر به زیست اختصاص بدم یا فقط بگم هر روز دو ساعت زیست بخونم و چه ساعاتی باشه مهم نیست (گاهی اوقات صبح یا ظهر ویا عصر) در این مورد نظرات زیادی رو شنیدم بعضی ها میگن منظم باشه بهتره و بعضی ها هم میگن نیاز به وسواس نیست و اهمیت چندانی نداره---خیلی مشتاق هستم نظرشما رو هم بدونم
      اینکه دقیقا بیاید و بگید ساعت 4 تا 6 زیست میخونم اگه 4 شروع نکنید و بشه 4:30 من به شخصه استرس میگرفتم اما وقتی که بگید روزی دوساعت زیست میخونم و هر روز عصر هم میخونم ذهن شما حوالی عصر هر روز اماده میشه که زیست بخونید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      تبريك ميگم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن