خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      آقا امین سلام تبریک بابت رتبت
      اسم منم مث خودته و دارم همین کاریو که شما کر دین میکنم
      یعنی دیپلم ریاضی دارم ولی ۹۵ کنکور تجربی میدم
      حالا نظر شما چیه سال چهارم هم ریاضی بخونم یا تابستون امتحان تغییر رشته بدم ؟
      امتحانش کی هست ؟
      پیش تجربی بخون چون هر چند وقت کمی ازت بگیره دیف و گسسته و هندسه اما بازم وقتت هدر میره
      برو اموزش پرورش اونجا ثبت نام کن امتحانش استانیه مال ما 1و3 شهریور بود و دوتا ازمونه یکی دوم و دیگری سوم
      نمره ازمون تاثیر نداره و فقط باید پاس کنی
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      روی فصل های خاصی تمرکز داشتی؟ میگم اینطوری از آزمون جا میفتم تقریبا نه ؟
      تابستون کانون نمیدادم چون برنامش برای کسی هست که با زیست قبلا اشنا بوده
      اینکه تابستون عقب بیفتی خیلی بهتر از اینه که تند تند بخونی اما هیچی نفهمی
      با حوصله بخون و نگران عقب افتادن نباش اگه خوب بخونی میتونی تا اخر تابستون زیست دوم و ژنتیک و گیاهی را کامل و با کیفیت بخونی
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب بقیه درسا چی ؟ من بیچاره ۸۵۰ پول دادم قلمچی ثبت نان کردم
      توروخدا راهنماییم کن دا رم از استرس میمیرم
      (کلاس زیست آموزشگاه میرم )
      بقیه درس ها که میرسی چون قبلا هم داشتی در ضمن حرف من در مورد زیست و اون هم در تابستون هست نه بقیه سال
      البته هماهنگ اگه با کلاس زیستت و مدرست باشی خیلی به نفعته چون اصل کار اونا هستن و کانون هم کمی عقب و جلو میرسی
      نگران هم نباش اینقدر که فکر میکنی زیست سخت نیست(در کل زیست خوندن میخواد و فهمیدن ) و مطمئنا میتونی موفق شی
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      سعلــــآم تبریکـــ کلیـــ
      ببخ
      شید شما ترازتون تقریبا چند میشد؟
      رتبتون تو کانون چطور بود؟
      و یه سوال...
      من در حد توانم درس میخونم روزایی که مد داشتیم 5.5 - 6 ساعت الانم که تابستونه تیر ماه هفته ای 61 ساعت خوندم این ماه هم 69 ، خرداد هم 75 در برنامه دارم ولی نمیدونم چرا ترازم 6400 بالاتر نمیره میخوام امسال برسم به 7000 ولی نمیدونم چطوری ...
      راستی امسال دوم بودم میرم سوم
      در ضمت تشریحیان خعلی خوبه
      امين دهقان شهرضا
      لینک کارنامه های کانون
      ساعت مطالعتون خوبه اما شاید کیفیت و تمرکز ندارید زمان مطالعه و بهترین راهش برنامه ریزی دقیق و مو به مو هست که اگه انجام بدید از اشفتگی در میاید
      تراز فقط یه عدد هست و سطح شما را نشون نمیده و شما روی تراز نباید الان حساس باشید-هر ازمون که میدید نقطه ضعف و قوتتون را بنویسید و تا ازمون بعد نقاط ضعف را قوی و نقاط قوت راثابت نگه دارید
      موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      با سلام
      رتبه تون رو تبریک میگم
      با توجه به سطح سوالات فیزیک امسال درصد فیزیک شما در حد عالی هست لطفا درباره ی روش مطالعتون در این درس توضیح بدید
      من فک مبکنم فیزیک درسی هست که باید به جای جزوه خوندن مسئله حل کنه حتی شده در اوایل چند برابر زمان استاندارد و بعد بره پاسخنامه را بررسی کنه و اگه راه بهتری بود اون را در کنار راه خودش یاد بگیره
      شاید روند این کار طولانی باشه اما مطمئنم جواب میده و
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جمع بندی کلی
      تغییر رشته بدم ؟
      اگه ندم خیلی سخت میشه؟
      اگه تغییر رشته بدی در سال بعد راحت تر هستی و میتونی با تجربیا سر یه کلاس باشی و همه تو را به عنوان تجربی میشناسن و باعث رقابت میشه
      تغییر رشته سخت نیست اما اگه خرداد قبل کنکور بخوای دیف و هندسه تحلیلی و گسسته امتحان بدی حس میکنی وقتت تلف شده
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اجازه مصاحبتو تو وبم گذاشتم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چجوری اختصاصیارو قبل عید تموم کردین ؟

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چجوری اختصاصیارو قبل عید تموم کردین ؟
      سلام
      زیست و شیمی رو من اوایل مرداد شروع کردم و روزانه 2 ساعت زیست و یه روز در میان 2 ساعت شیمی میخوندم البته زیست من به کندی پیش رفت چون قبلا نخونده بودم و تا اوایل شهریور به صورت تشریحی کار میکردم و بعدش تستی کار کردم و فیزیک و ریاضی رو هم تقریبا هر کدوم 4 تا 6 ساعت در هفته میخوندم و دقیقا یادمه عصر 29 اسفند فصل قارچ ها رو تست زدم و تموم شد
      البته عمومیا نزدیک به 1 ماه بعد تموم شد

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من. زیست رو میخوام برای اولین بار از مرداد سال بعد شروع کنم واسه کنکور 96..توصیتون چیه؟..چطور زود به مهارت برسم تو این درس؟

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      من. زیست رو میخوام برای اولین بار از مرداد سال بعد شروع کنم واسه کنکور 96..توصیتون چیه؟..چطور زود به مهارت برسم تو این درس؟
      سلام
      حتما توی اولین دور خوندن نخواید تموم جزئیات رو یاد بگیرید و بار اول روزنامه وار و تیتروار بخونید و دور های بعد نکات بیشتری پیدا کنید
      تقریبا باید توی 10 تا ص5 دور اول خوندنتون نکات جدید از مباحث پیدا کنید و دقت بالایی داشته باشید
      همیشه یه ساعت مقرر برای زیست خوندن داشته باشید که اون ساعت سرحال و با نشاط هستید مثلا من بین 5 تا 7 عصر زیست میخوندم چون صبح ها سرحال نبودم
      دیدن پاسخ تست در مرحله اموزش خیلی مهمتر از تست زدن هست پس به نظرم مباحثی که نسبتا سخت هست رو هر 10 تست یکبار پاسخ ها را مطالعه کرده و نکات اونا رو کنار کتاب بنویسید
      از هر کتاب درسی دو تا داشته باشید و توی یکیش هیچ نکته ای نباشه تا بشه کاملا بر متن کتاب تمرکز کنید و در کتاب دیگر نکات رو وارد کنید و حتما نکات رو با مداد بنویسید چون بعضی نکات رو اشتباه می نویسید یا پس از مدتی تکرار نکته براتون عادی میشه
      اگه کلاس اضافه ای میرید حتما توی تابستون برید تا به مهر و بعدش نکشه چون که اون زمان بیشترین بازده و تاثیر مثبت را خودتون میتونید داشته باشید

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جالبه.تراز6800ََشما تو 22 اسفند رتبه منطقتون شده630 وکشوری2173
      اونوقت من با تراز6800 رتبم تو منطقه دو 1900!

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naeema نمایش پست ها
      به این چیزا توجه نکنید فقططططط بخونید بی دغدغه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من یه سوال دارم اگه درست و منطقی جواب بدید چند دقیقه فکر کنید با دعا کنید بعد تا اخر عمرم دعات می کنم( با اینکه با دعای گربه سیاه بارون نمی باره)
      من تو مدرسه نمونه درس میخونم که تازه سه ساله تاسیس شده یعنی 91 و ازمون گرفتن از 120 نفر بعد 90 نفر قبول شدن سال اول معلم های افتضاح بود چون اولین سال تاسیس بود سال دوم هم بد بود الان که سومم بدنیست بعد یه مدرسه است که عادیه بعد اکثر معلم هایی که میان مدرسه ی ما میرن اونجا درس هم میدن خب من تو سوم راهنمایی معدلم 19.94 تو دوم راهنمایی 20 بود بعد اومدم تو این مدرسه نمونه دولتی واسه دی ماه رو میگم 18.37 شد دی ماه رو عرض می کنم بچه ی درس خونیم بعد امسالم قلم چی میرفتم ترازم بالاترینش 4500 بودش ...دیگه نمی رم میخواهم تابستون برم .....یکی از عواملی که باعث شد کم بشه ترازم وقتت نداشتم اخه ساعت سه میرسیدم خونه دوساعت خواب ساعت پنج تازه شروع کنم به خوندن با زور درس های فردا رو اماده کنم هفت سال برای چهار زنگ کافیه؟ ..درصورتی که تو مدرسه عادی با همون دبیر یکی یا دوتا دبیر شاید فرق کنه !!!!!! ساعت دوازده تعطیل و یک ونیم شروع به خوندن می کنم برای سه زنگ ؟؟؟؟ تازه بعضی روز ها هم می پیچونم .........من کلن تکیه به دبیر ندارم و بیشتر با کتاب کمک اموزشی یاد می گیرم و اصلن تو کلاس چیزی یاد نمی گیرم نه تنها من بقیه ی بچه ها همینجورن خودشون میگن تازه معاون هم اومده بود میگفت خودتون برید وقت بگذارید برید بخونید میدونم طولانی شده ولی یه ذره صبر کنید وتا اخر بخونید ممنون میشم ...........حالا به نظرتون مدرسه مو واس سال بعد عوض کنم یعنی کلاس های تابستونی شو برم بعد دیگه مهر برم مدرسه عادی ...برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن مدرسه ی دانش اموز های خوبی داره وتلاشگر و اون مدرسه هم همین جور هست تلاشگر زیادی داره و پارسال یه رتبه 285 کنکور تجربی داده البته کم پیش میاد ولی پیش میاد تورقران جواب بدید شما وان کس که می تون جواب بده تورخدااااااا

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naeema نمایش پست ها
      آزمون های آزمایشی برای این هست که نقاط ضعف و قوت رو بفهمید
      خیلی مواقع اشتباه پیش میاد اما اصلا اصلا مهم نیست و شما باید به روند رو به جلوتون ادامه بدید

خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن