خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Exclamation ادبیات و زبان فارسی گاج (جامع یا موضوعی)

سلام دوستان
      من سرچ کردم تاپیک ها رو اما هرچی گشتم جوابم رو پیدا نکردم
      مدرسه برای همه بچه ها ادبیات جامع میکرو طبقه بندی گاج رو گرفته اما با پرس و جویی که کردم فهمیدم بهترین کتاب برای ادبیات موضوعی گاج هست
      به نظر خودم ادبیات جامع به درد ازمون های قلمچی میخوره که بودجه بندی درس به درس داره
      اما موضوعی به درد کنکور میخوره
      حالا بنظرتون برم موضوعی رو بخرم یا نه ؟اگه خریدم جفتش رو استفاده کنم یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان ی مدیر بد اخلاقی میاد میگه تکراری و بسته !!! : ))

موضوعی گاج کمکت میکنه عزیز ، درس به درس هم میتونی استفاده کنی .

میکرو گاج اصلا توصیه نمیشه :/

The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یک سوال ؟
      الان برای مثال بودجه بندی قلمچی درس 1 تا 4 سوم هست از موضوعی چه جوری میشه خوند؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smmmt نمایش پست ها
      یک سوال ؟
      الان برای مثال بودجه بندی قلمچی درس 1 تا 4 سوم هست از موضوعی چه جوری میشه خوند؟
      دوست عزیز اگه دانش اموز هستی به نظر من محوری گاج خعلی قویت میکنه هم از برای امادگی در امتحان هم برا قوی شدن در قرابت معنایی و ارایه ها.....هم به صورت درس به درس هستش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smmmt نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من سرچ کردم تاپیک ها رو اما هرچی گشتم جوابم رو پیدا نکردم
      مدرسه برای همه بچه ها ادبیات جامع میکرو طبقه بندی گاج رو گرفته اما با پرس و جویی که کردم فهمیدم بهترین کتاب برای ادبیات موضوعی گاج هست
      به نظر خودم ادبیات جامع به درد ازمون های قلمچی میخوره که بودجه بندی درس به درس داره
      اما موضوعی به درد کنکور میخوره
      حالا بنظرتون برم موضوعی رو بخرم یا نه ؟اگه خریدم جفتش رو استفاده کنم یا نه؟
      در کنکور حداقل 11 تست مربوط به آرایه و قرابت هست و درصد شما به این مربوطه که چقدر اینا ها رو تمرین کرده باشین نه اینکه منبعتون چی بوده. از هر منبعی که بیت های زیادی قرابت معنی کنین میتونین موفق بشین. 6-7 تا تست دیگه هم حداقل از املا و تاریخ ادبیات میاد که هیچ ربطی به منبع ندارن و صرفا هرکی حفظیات رو خوب کار کرده باشه تستا رو میزنه. میمونه فقط زبان فارسی که اونم همه منابع خوب یاد دادنش.
      اینا رو گفتم که زیاد روی منبع حساس نباشین با هر منبعی از انتشارات های خوب میشه در کنکور ادبایت رو خوب زد.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از راهنماییتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن