خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمایی برای انتخاب رشته گروه زبان های خارجی

سلام به همه ی دوستای گلم.من دیپلم و پیش تجربی دارم و امسال فقط کنکور منحصرا زبان دادم.زبان امتحانیم المانی بود.رتبه کل در سهمیم 12779 شده و رتبه سهمیم تو زیر گروه 2 که همون زبان المانی هست 2133 شده و رتبه کشوریم تو همین زیر گروه 4883 شده.سوالی که دارم اینه که من امکانش هست قبول بشم؟برام اصلا رشته و شهرش مهم نیست چون من فقط به یه قبولی تو دوره روزانه یا شبانه احتیاج دارم.قبول میشم به نظرتون؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ینی هیچکس نیست به من کمک کنه؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شبانه یا حتی روزانه های دانشگاه های شهرستان ها احتمالش خیلی بالاست اما دانشگاه نهران یا بهشتی رو بعید میدونم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      شبانه یا حتی روزانه های دانشگاه های شهرستان ها احتمالش خیلی بالاست اما دانشگاه نهران یا بهشتی رو بعید میدونم
      ممنون یعنی منظورتون کلیه ی زباناست دیگه؟چون رتبم تو زیر گروهای دیگه فرق داره.و زبان المانی هم متاسفانه فقط 3 تا دانشگاه ارایه داده

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      عزیزم باید وایسی جواب بیاد!!! المانی رتبه ی تو فکر کنم دانشگاه تهرانم میاره!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah B نمایش پست ها
      عزیزم باید وایسی جواب بیاد!!! المانی رتبه ی تو فکر کنم دانشگاه تهرانم میاره!
      اخه میدونید من باید ادامه ی کلاسامو برم و باید ببینم اگه قبول میشم از الان برم اگه نه که هیچ یکم موقعیت بدیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعیتش رتبه های زیرگروه توی گروه منحصرا زبان نصف اهمیت گروه های دیگه رو داره. بله تو زبان های غیر انگلیسی منظورمه و با توجه به چیزی که از سوال شما متوجه شدم ( قبولی روزانه یا شبانه ) ، وضعیت انتخاب رشته تون تا حدود زیادی مشخصه فقط باید یه وقت بزارید اولویت بندی شهرها و رشته ها رو انجام بدید.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      واقعیتش رتبه های زیرگروه توی گروه منحصرا زبان نصف اهمیت گروه های دیگه رو داره. بله تو زبان های غیر انگلیسی منظورمه و با توجه به چیزی که از سوال شما متوجه شدم ( قبولی روزانه یا شبانه ) ، وضعیت انتخاب رشته تون تا حدود زیادی مشخصه فقط باید یه وقت بزارید اولویت بندی شهرها و رشته ها رو انجام بدید.
      یعنی اول رشته المانی و بعد بقیه رشته هارو بزنم؟شهر چی؟اول باید تهرانو بزنم؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول باید یه اولویت بندی برای دانشگاه ها انجام بدید. به ترتیب از بهترین تا کم اهمیت ترین دانشگاه رو لیست کنید
      بعد رشته ها رو هر چند نوشتید براتون مهم نیست اما باز هم یه اولویت بندی انجام بدیدکه اگر انتخاب با خودتون باشه دوست دارید کدوم رشته رو بخونید و به ترتیب همه ی زبان ها رو از اولویت اول تا آخر بنویسید

حالا کار اصلی شما شروع میشه یعنی چیدمان رشته ها که باید دقت کنید و مدام سوال هایی از این قبیل از خودتون بپرسید که : بین زبان ژاپنی دانشگاه تهران روزانه و ترکی استانبولی دانشگاه علامه شبانه کدوم رو ترجیح میدید ؟ یا بین آلمانی اصفهان روزانه و شبانه اسپانیایی علامه کدوم رو ترجیح میدید ؟

150 انتخاب دارید بنابراین اصلا به این فکر نکنید که کدوم رو قبول میشم با این رتبه یا نه صرفا فکر کنید همه انتخاب ها رو قبولید حالا با این وضعیت کدوم رو به کدوم ترجیح میدید ؟ فکر میکنم با دو سه ساعت کار فشرده بتونید لیست نهایی تون در بیارید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TeacherBahrami نمایش پست ها
      اول باید یه اولویت بندی برای دانشگاه ها انجام بدید. به ترتیب از بهترین تا کم اهمیت ترین دانشگاه رو لیست کنید
      بعد رشته ها رو هر چند نوشتید براتون مهم نیست اما باز هم یه اولویت بندی انجام بدیدکه اگر انتخاب با خودتون باشه دوست دارید کدوم رشته رو بخونید و به ترتیب همه ی زبان ها رو از اولویت اول تا آخر بنویسید

حالا کار اصلی شما شروع میشه یعنی چیدمان رشته ها که باید دقت کنید و مدام سوال هایی از این قبیل از خودتون بپرسید که : بین زبان ژاپنی دانشگاه تهران روزانه و ترکی استانبولی دانشگاه علامه شبانه کدوم رو ترجیح میدید ؟ یا بین آلمانی اصفهان روزانه و شبانه اسپانیایی علامه کدوم رو ترجیح میدید ؟

150 انتخاب دارید بنابراین اصلا به این فکر نکنید که کدوم رو قبول میشم با این رتبه یا نه صرفا فکر کنید همه انتخاب ها رو قبولید حالا با این وضعیت کدوم رو به کدوم ترجیح میدید ؟ فکر میکنم با دو سه ساعت کار فشرده بتونید لیست نهایی تون در بیارید
      سلام دوست عزیزم.اومدم بگم سراسری اصفهان قبول شدم.مرسیی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parinaz t نمایش پست ها
      سلام دوست عزیزم.اومدم بگم سراسری اصفهان قبول شدم.مرسیی
      تبریک میگم
      امیدوارم از دوران داشنچویی لذت ببرید و همیشه موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)