خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 244
    1. Top | #16
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nkurii1111 نمایش پست ها
      تبريک بابت رتبتون من نهایی بدلیل پاره ای از مشکلا شدم13 یعنی من هرچقدم که بالا بزنم زیر صد که غیر ممکن زیر هزارم نمیشم؟؟؟رتبه های برتر همشون معدلشون بالاس و فرصت جبرانم نیس((کلا انگیزمو از دست دادمو باختم خودمو خیلیییییی
      ممنونبا ميانگين درصد 80-85 راحت زير هزار منطقه ميشيد

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad.sh نمایش پست ها
      سلام
      شما در تابستون در چه ساعت هایی از روز شروع به خوندن میکردین ؟ شب ها تا چه ساعتی میخوندید ؟
      سلام
      تابستون از 10-11 صبح شروع ميكردم تا 11 شب. البته قطعا همش رو نميخوندم . وسطش ظهرا 3-4 ساعت واسه ناهار و استراحت ميرفت. شام و استراحت بين درس خوندن هم 2 ساعت. روي هم 6-7 ساعت ميخوندم

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم رتبتون رو ....

من معدلم 16.12 هست رتبم 7500 منطقه 2 شد ولی اگه بخوام بمونم برای کنکور سال 95 بنظرتون با درصدای در حد خودتون میشه رتبه زیر 1000منطقه 2 اورد ؟!! دوباره کانون برم یا نیازی نیست ؟!!
      آره قطعا ميشه. چون امسال ديدم چنين كارنامه اي. (البته اگه زياد كردن تاثير سوابق رو نميدونم)
      كانون خوبه. سنجشم براي پشت كنكوريا خوبه. فرقي نداره فقط هركدومو رفتين اون يكي رو بررسي كنين حتما

4. Top | #19
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط analooshe نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام برم اموزشگاه هدف برای کلاسای دیفو هندسه گسسته و فیزیک
      فیزیک برام واجبه
      ولی چون ساکن کرجم و هدف تهرانه گفتم بین هندسه و گسسته و دیف یکیو اتخواب کنم
      دیف استاد رفعتی و عباسپوره
      هندسه استاد انصاری و مشفق
      میشه لطفا کمکم کنید؟؟
      من خودم ديف رو به دليل حجم بالا لازمتر از هندسه و گسسته ميبينم.
      هندسه و گسسته، فقط بايد براش زياد زياد و تست هاي خلاقانه زد. و قطعا كلاس محل حل تست نيس و محل يادگيري. از طرفي كلا گسسته حجم مطالش كمه ولي سوالاش زياد و سختن. بخاطر همين من به نظرم ديف بريد.

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uz3r نمایش پست ها
      سلام ضمن تبريك زبان فارسى جزوه و كلا مدرسه + تست از موضوعى به نظرتون كافيه؟
      واين كه عربى رو تو تابستون چقدشو خونديد بعدش چى ؟ خيلى ممنون
      سلام. ممنون.
      بله خودمم همين كارو كردم و توي كنكور زبان فارسي رو كامل زدم
      عربي توي تابستون اول رو خوندم و يكم پشيمونم كه چرا براش تست نزدم. فقط خوندم. و عربي سوم هم از زرد عمومي ميزدم. طول سال هم دوم و سوم رو تموم كردم

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 979608 نمایش پست ها
      سلام پیشنهادتون برای تابستون سال سوم چیه ممنون
      سلام.
      من نظرم اينه شيمي 2 رو با كتاب نشرالگو كامل بررسي كنين. فيزيك هم يا پيشخواني كنيد يا سال دوم تست بزنيد. اگه تموم شد اينا، بريد سراغ كار تشريحي حسابان

7. Top | #22
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cloner1248 نمایش پست ها
      برا هندسه گاج نقره ای بهتر نیست؟؟ من هم سیر تا پیاز رو دارم هم نقره ای ولی به نظرم نقره ای بهتره
      نه اصلا.
      خب ببينيد تمام سوالاي گاج نقره اي توي سيرتاپياز هم هست ، به علاوه يه سري تمرين تشريحي و تست تاليفي سخت كه سيرتاپياز داره و گاج نقره اي نداره.

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوباره یه سوال پیش اومد پس کتاب های عمومی سال دوم رو کی بخونم باز ممنون میشم چواب بدید
      خب شما عمومي هاي سال دوم رو الان بخونيد فكر ميكنيد تا موقع كنكور چيزي يادتون ميمونه؟؟؟؟؟؟ نه اينجور نيس. همه رو فراموش ميكنيد. فعلا فقط اختصاصي

9. Top | #24
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      تو تایستون سال سوم (تابستان آینده)، خوندن عمومی ها رو پیشنهاد میکنید؟! کدوم دروس و کدوم بخششون؟
      مرسی
      تابستون بين سوم و چهارم منظورته ديگه؟
      توي مصاحبه هم گفتم. آرايه. زبان فارسي. عربي 1 و 3. ديني 2 به نظرم كافيه (حتي زياده!)

10. Top | #25
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون به خاطر جواب خوبتون فقط واسه ی آمار که تو کنکور میاد چی و

واسه هندسه2 چی
      همنطور واسه فیزیک 2 کنکور چه کتابی وفیزیک1 بخش عدسی که میآید چی
      واسه آمار يه خط ويژه كاملا كاملا كافيه.
      هندسه 2 هم سيرتاپياز
      فيزيك هم براي دوتاشون باهم توي فيزيك پايه گاج هست خب. نياز به كتاب جدا نيست

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      سلام.انشاالله همیشه موفق وسلامت باشید.
      نظرتون درباره ی چند منبع بودن چیه؟ایا اشکال داره از اموزش یک کتاب استفاده کنیم و تست های یک کتاب دیگه رو بزنیم؟چه مباحث یا فصل هایی رو پیش خوانی کنم بهتره؟مثلا میگن فصل نظریه اعداد گسسته الان خونده بشه .ایا واقعا میشه کل قسمت های مفهومی وغیر حفظی پایه رو تابستون خوند؟من جزوه دبیر هیچی ندارم به نظرتون جزوه های خوب رو از اینترنت پرینت بگیرم یا درسنامه کتاب ها کافیه؟
      سلام.
      اگه چند منبع بودن به این شکل که شما گفتی باشه، اشکالی نداره. ولی چون هزینه ش زیاد میشه، معمولا اینجوری نمیگن. شما اگه مشکل هزینه نداری همینکارو کن.
      پیشخوانی رو توی پست اول گفتم.
      آرایه. عربی 1. دینی 2. هندسه پایه. شیمی 2 و 3. دیفرانسیل و ریاضی پایه. فیزیک 3.
      بله که میشه کل قسمتای غیرحقظی و مفهومی رو خوند. این چیزایی که من گفتم هم حداقل هایی هستن که باید خونده بشه. وگرنه خودم فیزیک 2 و دینی 3 و جبر رو هم خوندم علاوه بر اینا.
      هیچ جزوه ی خوبی توی اینترنت نیست. من جزوه های خیلی زیادی دانلود کردم و هیچ کدوم رو بدرد بخور ندونستم. کتابهای بازار چندین برابر بهتر از جزوه هستن. حتی بهتر از جزوه های کلاس خصوصی دبیران!

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      باز هم اومدم مهندس جون

عربی داداشی اینو میگی

امروز میخام برم کتاب بخرم میشه نظرت رو در مورد شیمی تکمیلی مبتکران بگی؟

داداشی کتابای مبحثی الگو همون ارایه و .. برای من خوبه؟

امار نمی دونم چی بگیرم؟

داداشی اگه سیر تا پیاز رو بگیرم به نظرت نیازه من و درسام خیلی سبز رو بگیرم؟ بین این 2 تا موندم

عربی سفید خوبه یا گاج کامل؟

ببخشید زیاد شد
      آره همین.
      شیمی تکمیلی مبتکران رو اگه الان که سال سوم هستی کار کنی خوبه. ولی سال کنکور خیلی توصیه نمیکنم. البته همین الان هم تکمیلی رو نگیر و بزار آخر سال بگیرش که خوب تست زده باشی.
      آره مبحثیا خوبه.
      اگه برای امتحان مدرسه میخوای نمیدونم حقیقتا. خودم چه سال دوم چه سال کنکور، هیچ کتابی جز خط ویژه گاج نداشتم و آمار رو همیشه کامل جواب میدادم.
      سیرتاپیاز و من و درسام هدفشون یه چیزه. ولی سیرتاپیاز تست هم داره، من و درسام همش برای نهاییه. فرقی نداره. دقیقا توی این یه مورد هرکدوم قشنگ تر بود و بیشتر باهاش راحت بودی بگیر
      عربی هردوتاش خوبه. ولی درسنامه ی هردوتا خلاصه است. درسنامه ی عربی میخوای همین عربی 3 یا عربی جامع خیلی سبز (البته الان که سال سومی فقط این عربی 3 رو بگیر و سراغ بقیه نرو)

13. Top | #28
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرتون کتاب آمار و هندسه1 رو کی بخونم همین تابستون که می خواهم برم کلاس سوم یا تابستون بعد بخونم
      همینطور واسه کتاب تست فیزیک سال دوم که در کلاس درس داده شده چه کتاب تستی بخرم ممنون
      آمار که ولش کنید تا سال کنکور. هندسه 1 هم به شرطی که قبلش شیمی 2 نشرالگو و فیزیک 2 یا 3 رو کار کرده باشید برید سراغ هندسه 1.
      کتاب تست فیزیک سال دوم هم گاج یا نشرالگو

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم ،گفتید معدل بالای 18رو میشه جبران کرد ……خواستم ببینم 17خیلی بده؟؟ میشه زیر هزار شد؟ البته من تجربی ام ولی خب فکر نکنم زیاد فرق کنه درکل
      ببخشید من جواب میدم.
      یکی از کاربران انجمن با معدل 16.5 دیپلم ریاضی، امسال کنکور تجربی داد و رتبه 350 منطقه 3 شد.
      ...

15. Top | #30
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوباره سلام میگم نشر الگو رو پیدا نکردم خودت دزفول جایی سراغ نداری معراج و رشد گاج رفتم نداشتن
      شیمی 2 نشرالگو؟ اگه منظورت اینه فعلا دزفول نمیرسه. از سایتش بخر

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن