خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MHP نمایش پست ها
      سلاممن که تو کنکور شرکت کردم و مجاز به انتخاب رشته شدم تو فرم انتخاب رشته چند تا هم رشته بر اساس سوابق تحصیلی زدم فقط اینو می خواستم بدونم من هم باید تو سامانه ی ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام می کردم؟ممنون می شم زود جواب بدید
      الزامی نداره اون برا رشته های صرفا سوابق تحصیلی بود مه الزامی نبود
      مشکل نیست
      مشاور

2. Top | #17
      MHP
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تو فرم انتخاب رشته چند تا رشته که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بوده زدم
      پس مشکلی نیست ممنون

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پیام نور بدون ازمون

سلام . من می خوام برای رشته فناوری اطلاعات پیام نور بدون ازمون ثبت نام کنم. دیپلم فنی دارم و پیش دانشگاهی علوم انسانی . سوالم اینه با توجه به اینکه پیش دانشگاهی انسانی دارم و معدل پیش دانشگاهیم پایینه شانس برای پذیرش در فناوری اطلاعات دارم؟ چون در فرم ثبت نام پیام نور گفته شده معدل پیش دانشگاهی هم وارد کنید . یا اینکه معدل دیپلم ملاک پذیرشه؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ثبت نام رشته بدون کنکور پیام نور

سلام دوستان ثبت نام رشته های بدون کنکور چجوریه واسه پیام نور؟؟من رشتم تجربیه و باید امسال حتما یه یونی برم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
      ویرایش توسط Javad1376 : 28 تیر 1396 در ساعت 13:39 دلیل: البته رشته های با ازمون هم میزنم منتهی میخوام خیالم راحت باشه که حتما قبول شم چون اگه تا 31 شهریور قبول نشی مثل ا

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام.دفترچه فراگیر پیام نور ک فک کنم قیمتش شصت تومن یا بیشتر دقیق یادم نیس بدون توجه به مدرک دیپلمت هر رشته ای رو میتونی انتخاب کنی.چن واحد بهت میدن که همون ترم اول محسوب میشه که باید اینا رو پاس کنی یه جوری میشه گف امتحان ورودی ولی صد درصد قبولی حتی اگه پاسشون نکنی.من دوست خودم چن واحد عمومی و تخصصی بش دادن فک کنم 12 واحد بش دادن ولی اکثر درساشو ده به پایین گرف .رف ترم دوم افتادهاشو پاس کرد.

خلاصه اینکه میتونی هر رشته ای بدون توجه مدرک دیپلمت انتخاب کنی
      روزهای سخت دوام نمی اورند

اما انسانهای سخت چرا

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      سلام.دفترچه فراگیر پیام نور ک فک کنم قیمتش شصت تومن یا بیشتر دقیق یادم نیس بدون توجه به مدرک دیپلمت هر رشته ای رو میتونی انتخاب کنی.چن واحد بهت میدن که همون ترم اول محسوب میشه که باید اینا رو پاس کنی یه جوری میشه گف امتحان ورودی ولی صد درصد قبولی حتی اگه پاسشون نکنی.من دوست خودم چن واحد عمومی و تخصصی بش دادن فک کنم 12 واحد بش دادن ولی اکثر درساشو ده به پایین گرف .رف ترم دوم افتادهاشو پاس کرد.

خلاصه اینکه میتونی هر رشته ای بدون توجه مدرک دیپلمت انتخاب کنی
      سیستم پذیرش فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی5ساله لغو شده و اینطوری...لطفا تحقیق کنید بعد پاسخ بدید تا دوستان اشتباهی انجام ندن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام دوستان ثبت نام رشته های بدون کنکور چجوریه واسه پیام نور؟؟من رشتم تجربیه و باید امسال حتما یه یونی برم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
      شما زمان انتخاب رشته...تمامی رشته های صرفا سوابق تحصیلی رو انتخاب میکنی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن