خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل با درس ریاضی

با سلام....
      ببخشید من امسال کنکور تجربی رو دادم خیلی خیلی خیلی بد بود چون دست به هیچ کتابی نزده بودم امسال میخوام بشینم اما مثل پارسال ریاضی کلا انگیزه رو ازم میگیره چون حتی نمیتونم یه رادیکال رو حل کنم......سوالم اینه به نظرتون برم پیش یه معلم از پایه بهم بگه بهتره یا با کتاب و.... بخونم.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ریاضی که خیلی آسونتر از فیزیکه.....ولی اگر از پایه مشکل داری برو پیش معلم..یا کسی که میدونی ریاضیش قویه..کمکت کنه..چون خودت تنهایی کتاب بخونی نمیتونی کاری کنی..امیدوارم موفق باشی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یه کم هم حس بد داری! این فقط یه حس کاذبه...خو دت باید مشکلت رو حل کنی...ریاضی رو اه از یه معلم یاد بگیری خیلی نمیتونی پیشرفت کنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آره منم این مشکلو دارم البته من رشته ریاضیم
      البته من خودم تو دبیرستان عاشق ریاضی و هندسه بودم ولی تو کنکور یه جور بهم تلقین شد که خیلی سخته نتمیدونم چرا
      آخرم خراب کردم ریاضی کنکورو
      فک کنم از همون تلقینه + منابع بد
      run forrest runnn

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بهتره پیش یه معلم برید *

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته به نظر خودم هم برم پیش یه معلم.......ممنون از همه.
      دیگه منو نمیبینید تا سال دیگه که بیام بگم پزشکی قبول شدم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به نظر من پیش معلم بری خیلی بهتره
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2 نمایش پست ها
      با سلام....
      ببخشید من امسال کنکور تجربی رو دادم خیلی خیلی خیلی بد بود چون دست به هیچ کتابی نزده بودم امسال میخوام بشینم اما مثل پارسال ریاضی کلا انگیزه رو ازم میگیره چون حتی نمیتونم یه رادیکال رو حل کنم......سوالم اینه به نظرتون برم پیش یه معلم از پایه بهم بگه بهتره یا با کتاب و.... بخونم.
      منم دقیقا مثل شما بودم..جزوه ی یه استاد رو گرفتم و الان سخت ترین بحث مثل مشتق و انتگرال و مثل آب خوردن حل میکنم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام....
      ببین من دقیقا مثل شما بودم تازه من رشتم ریاضی بود !!!!! این یعنی اوج فاجعه که رشتت ریاضی باشه و تو ریاضی صفر باشی ..... ولی سال دوم به سوم اومدم خیلی سبز رو گرفتم ریاضیات پایه + دیفرانسیل نشستم از پایه ای ترین چیز ها مثل رادیکال .... توان رسوندن و .... شروع کردم و حسابان رو جوری خوندم که الانم ازم بپرسی همچیش یادمه حسابان نهاییم شد 19 هر چند معلممون خدای حسابانم بود !!!! بنظر من که با کتاب های کمک آموزشی نیازی به کلاس نیست حالا اگه اونم نتونست کمکت کنه نهایتا برو کلاس !!! فقط یادت باشه وقت زیادی برای آزمونو خطا نداری پس با چند نفر دیگه مشورت کن ....

موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با سلام....
      ما از سطح هوش و توان مالی و تلاش شما مطلع نیستیم ولی 2 راه کلی وجود داره
      اگه پرداخت هزینه ی کلاس برات مقدور کلاس برو چون کارت رو راحت تر میکنه و اگه نیست و میخوای خودخوانی کنی از سال اول دبیرستان شروع کن و متن کتابو بخون و تموم مثال ها رو حل کن و با حل المسائل (مثلا کتاب گام به گام)چک کن این کارو برای تمام 4 سال انجام بده و هر جا اشکال داری از دوست یا معلمت بپرس بعد از این کار سراغ منابع آسون برو مثلا دوسالانه قلم چی بگیر و حل کن.وقتی مسلط شدی حالا از کتاب تست آسون شروع کن و تست بزن در ادامه برای تسلط بیشتر از کتاب های سطح بالا تر مثل مهر و ماه و خیلی سبز استفاده کن
      نظرات همه رو گوش بده و روشی که از نظر خودت مناسب ترین هست رو انجام بده
      موفق باشی

بزرگ ترین آزمون ایمان زمانی است
      که آنچه می خواهید را به دست نمی آورید
      با این حال قادرید بگویید:
      خدایا شکرت

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم برید پیش معلمی که از پایه باهاتون کار کنه و کنکوری و تستی یاد نده .

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام.منم چنین احساسی داشتم که چون ریاضی برام مشکله پس خوندن بقیه درسها هم بیفایده است و همین دلسردم میکرد.درحالیکه میانگین درصد تجربیها برای درس ریاضی 10 درصده و خیلیها رو سراغ دارم که با 20و چند درصد تونستن پزشکی قبول بشن.بخصوص اگه منطقه 2یا 3 باشین.این درصدهارو هم که با کتاب کمک آموزشی و حتی گام به گام و بعدش حل تستای آبی قلمچی میشه کسب کرد و حتی کلاس هم نمیخواد. پارسال توی فرصت برابر آقای سرورپور حرفی زد که منو خیلی تکون داد .میگفت یه دختر نابینا توی یکسال از یه کنکور تا کنکور بعدیش تونسته درصد ریاضیشو از 10درصد به 65 درصد برسونه.داداش از ریاضی برای خودتون غول نسازید و به بقیه درساتون بخصوص زیست و شیمی بی توجهی نکنید و با درصد بالاتر اونا ضعف ریاضی رو پوشش بدین چون تجربیها اکثرا این دوتا رو خوب کار میکنن درحالیکه اکثرا از ریاضی زیر خط فقرند.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      با سلام....
      پاسخ دادن به این سوال یه جورایی برمیگرده به خود شما
      مثلا اگه کسی باشین که کسی واستون درس توضیح بده بهتر یاد میگیرین باید یه معلم خوب بگیری که مستلزم هزینه زیادی هستش
      اگه مث من باکلاس رفتن و شخص معلم میونه ای ندارین وخودخوان هستین باید خودتون از یه کتاب مناسب شروع کنید به خوندن
      باچیزایی که گفتین به نظر من باید خیلی پایه ای کار کنید از اول دبیرستان -پیشنهاد من کتاب ریاضی تستی رشته انسانی هستش میکرو گاج.هم پاسخ نامه خوب داره هم پایه تر از تجربی کارشده.
      هرچند باید یه جزوه خوب +جواب تمرین های کتابم داشته باشین که حتما وصددرصد بایدکار کنید.از همین اول براش وقت بزارین کار کنید.هرروز کار کن تا ترست بریزه وراه بیوفتی.هیچ چیزی نیست که باتمرین مستمر بدست نیاد.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      با معلم پیش بری سرعتت بالا تر میره بعدش هم تو خونه خودت همون مبحث رو انقد بخون و با کتابای ساده شروع کن تا تو کله ت فرو بره اگه میخوای ریاضی رو یاد بگیری باید از ابتدا شروع کنی چه عیبی داره حتی از راهنمایی بخون ولی قشنگ و درست حسابی یاد بگیر تو کنکور مثلا اگه فقط مبحث مشتق و کاربرد مشتق رو اصولی یاد بگیری هم متوجه میشی چقدر ریاضی شیرینه هم حدود 5 سوالو جواب میدی تا اینکه ماست مالی از هرجایی بخونی و هیچ تستی رو نتونی تا آخر بری
      STOP SAYING IWISH
      START SAYING IWILL

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام....
      کتابی که خوب آموزش بده مهروماه هست،رات میندازه .
      به نظرمن امتحان کن یه کتاب بخر از آسونتره شروع کن بخون ،نتونستی معلم بگیر.
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن