خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
      اگه از دامپزشکی ، پزشکی رو بر داری دیگه هیچکس نمیره سراقش
      " سراغ "

دامپزشکان از نظر نقش سلامت در جامعه در سطح پزشکان قرار دارند

تمامیِ مواد گوشتی از ماهی گرفته تا بلدرچین باید از فیلتر دامپزشکان رد بشن ، کلی بیماری مشترک بین انسان ودام وجود داره ، کار نظارت بر رستوان ها بر عهده دامپزشکان هست ، در چارت درسی دامپزشکی کلی درس مشترک با پزشکی وجود داره

چون حیطه کاری دامپزشک بسیار گسترده هست از لحاظ سختی مباحث بسیار سخت تر از رشته های دیگه هست ...

کسانی هستند که بسیار علاقمند به حوانات هستن ولی با این حال افرادی که به پزشکی انسانی هم علاقمندن به این رشته میرن چرا که خیلی خیلی مشابهت داره هرچند که در کشور ما مورد کم لطفی قرار گرفته این رشته ...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افرین. ایشالا موفق شید من منظورم اون کسایی بود که به این رشته علاقه ندارن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ava62 نمایش پست ها
      " سراغ "

دامپزشکان از نظر نقش سلامت در جامعه در سطح پزشکان قرار دارند

تمامیِ مواد گوشتی از ماهی گرفته تا بلدرچین باید از فیلتر دامپزشکان رد بشن ، کلی بیماری مشترک بین انسان ودام وجود داره ، کار نظارت بر رستوان ها بر عهده دامپزشکان هست ، در چارت درسی دامپزشکی کلی درس مشترک با پزشکی وجود داره

چون حیطه کاری دامپزشک بسیار گسترده هست از لحاظ سختی مباحث بسیار سخت تر از رشته های دیگه هست ...

کسانی هستند که بسیار علاقمند به حوانات هستن ولی با این حال افرادی که به پزشکی انسانی هم علاقمندن به این رشته میرن چرا که خیلی خیلی مشابهت داره هرچند که در کشور ما مورد کم لطفی قرار گرفته این رشته ...
      اشک من پیرهنتو تر کرده
      همه جا عطره تو پیچیده ولی
      دل دیگه غربتو باور کرده

امشبم میون اون خاطره های سردم
      بی رمق دنبال اون حادثه ای می گردم
      که نفهمیدمو کی کجا تورو ازم گرفت
      دستو جدا شد و نگاه تو گم کردم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ava62 نمایش پست ها

سلام ، اول از همه عذر میخوام واسه فعال کردن مجدد تاپیک ولی چون دیدم که ممکنه واسه دوستان دیگه سوال باشه گفتم جواب بدم :

بنده کاملا
      مخالفِ اون دوستی هستم که فرمودند سمت دانشگاه آزاد در رشته دامپزشکی نرید ، دوست عزیز بر چه مبنایی میگین که بدرد نمیخوره و دامپزشکان عمومی میان تدریس میکنن ؟!

من خودم دانشجوی سال 2 دکتری عمومی دامپزشکی در شهرستان
      شبستر هستم ، با وجود اینکه شهرستان کوچکی هست ولی امکانات مناسبی برای دانشجویان دکتری دامپزشکی داره ، از جمله آزمایشگاه های مجهز ، دامداری ، مرغداری ، کلینیک تخصصی دامپزشکی و ...

با اینکه این دانشگاه در یک شهرستان هست ولی تمامی اساتیدش
      متخصص هستن و تو اونها دامپزشک عمومی وجود نداره

دامپزشکانِ عمومی فقط برای مقطع
      کاردانی دامپزشکی حق تدریس دارن که بازهم تعدادشون کم بوده و حتی در این مقطع نیز در بسیاری از دانشگاه های آزاد برای تدریس دروس از متخصصین استفاده میشه ..

لطفا در رابطه با چیزی که صد در صد مطمئن نیستید انقدر قاطعانه نظر ندید

سپاس

اگه 2 سال شبستر خوندی من سه سال دانشگاه تهران خوندم انصراف دادم خدایی با چه امیدی رفتی اونجا داری می خونی؟؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      اگه 2 سال شبستر خوندی من سه سال دانشگاه تهران خوندم انصراف دادم خدایی با چه امیدی رفتی اونجا داری می خونی؟؟
      افراد مختلف ، دیدگاه های مختلف و اهداف مختلفی دارن ... شما انگیزه نداشتی دلیل نمیشه که همه بی انگیزه و بی هدف باشن

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چی میگید دامپزشکی واسش کار نباشه یعنی محال ترین حرف دنیا اینه .بعدشم اسارتر عزیز بورو از خو د دانشجو ها ی این رشته سوال کن ن این جا .
      الان ی بچه دوره متوسطه که اومده اینجا کامنت گذاشته .من نمیدوم .........

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا همه درباره ی آزاد پرسیده بودین :/
      برا سراسری شهرای مختلف باید چه رتبه ای آورد؟
      راستی همدان و مازندران دامپزشکی داره؟!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن