خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مشکل سربازی و پشت کنکور ماندن

سلام یه سئوال داشتم
      من کنکوری 95 ام و به امید رتبه 500 تا 1500 منطقه 1
      بعید میدونم سال اول بشه اینکارو انجام داد نهایتا 3000 میارم
      میخوام بدونم اگر بخوام پشت کنکور بمونم سربازیو چیکار کنم؟
      یه عده از دوستان میگفتن که قبل از کنکور اون سال دفترچه بفرست بعدش که قبولیت اومدی تبصره میخوری و فلان
      اما اومدیم اون سال قحطی سرباز اومد! دفترچه امون زود اومد اون موقع چه خاکی بریزم به سرم؟!
      اگر بخوام از پیام نور استفاده کنم ترمی حداقل چقدر میشه؟ ممنون!
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ماشاا... آینده نگر خوبی میشی .....
      پیشنهادم اینه که همون سال اول سفت و سخت بخون تا یه جای خوب قبول شی ....چون به فکر سال دوم باشی سال اول رو خیلی دست کم میگیری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      سلام یه سئوال داشتم
      یه عده از دوستان میگفتن که قبل از کنکور اون سال دفترچه بفرست بعدش که قبولیت اومدی تبصره میخوری و فلان
      اما اومدیم اون سال قحطی سرباز اومد! دفترچه امون زود اومد اون موقع چه خاکی بریزم به سرم؟!
      دوستانت اشتباه می کنن من خودم برای کنکور 94 این طور بودم شما طبق قانون یک سال از مدت فارغ اتحصیلیدر مقطع پیش دانشگاهی برای دادن کنکور وقت داری تا غیبت نخوری الان درس متوجه نیستم شما فارغ اتحصیل هستی یا نه ولی اگه شما اگه فارغ تحصیل تابستان سال قبل هستید این زمان رو از دست داده اید اگه فارغ اتحصیل هنوز نشدی بدا بگو تا بگم که چه کار کنی نه به خواد بری نظام وظیفه و نه پیام نور یا ازاد ولی با فرضی که تو الان فارغ تحصیلی سال 93 می باشید شما کد رشته ی پیام نور رو هنگام انتخاب رشته می زنی و پیام نور نوکه هر ترم باید یک شهریه ی ثابت و یک هزینه ی ایاب و زهاب است رو باید بدید که دوربر 150 تومان می شه و در کل برای دو ترم 300 و حداکثر 400 باید بپردازی .پیام نور برای دو ترم پشت سر هم مرخصی می ده که شما باید هر دو رو مرخصی بگیری و تابستان سال دیگه اگه دانشگاه قبول شدید انصراف می دید و به رشته ی جدید می *** . دقیق بگو ببینم فارغ اتحصیل پیش دانشگاهی شده ای یا نه اگه شدی و یا در حال فارغ اتحصیلی هستی بگو تا دقیق باست بگم بای

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من دوسال کنکوردادم ولی رتبه ی دلخواهمونیاوردم.الان هم میخوام دوباره پشت کنکوربمونم ولی چون بایدبرم سربازی نمی تونم دوباره بخونم.میخواستم بدونم ایاراهی هست که دوباره بتونم یه سال دیگه بخونم؟خواهشاهرچهسریعتربهم جواب بدید.ممنون

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.a.t نمایش پست ها
      سلام.من دوسال کنکوردادم ولی رتبه ی دلخواهمونیاوردم.الان هم میخوام دوباره پشت کنکوربمونم ولی چون بایدبرم سربازی نمی تونم دوباره بخونم.میخواستم بدونم ایاراهی هست که دوباره بتونم یه سال دیگه بخونم؟خواهشاهرچهسریعتربهم جواب بدید.ممنون
      پیام نور برو دو ترم مرخصی بگیر بخون و قبل ثبت نام جدیدت انصراف بده تنها راه همینه
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.a.t نمایش پست ها
      ازین زود تر هم مگه می شه ..دوست عزیز شما باید انتخاب رشته کنید و کد رشته ی ازاد یا پیام نور رو به انتخاب خودتون انتخاب کنید البته پیام نور بهتر است سپس از پیام نور دو ترم پشت سر هم مرخصی بگیر که کل هزینش هم حداکثر 400 می شه و سال دیگه وقتی نتایج اومد انصراف بده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      پیام نور برو دو ترم مرخصی بگیر بخون و قبل ثبت نام جدیدت انصراف بده تنها راه همینه
      داداش منم باید برم پیام نور؟!سال 95 فارغ التحصیل میشم ! میخوای یه درسو بندازم تابستون پیش دانشگاهی؟
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsamkarimiyan نمایش پست ها
      دوستانت اشتباه می کنن من خودم برای کنکور 94 این طور بودم شما طبق قانون یک سال از مدت فارغ اتحصیلیدر مقطع پیش دانشگاهی برای دادن کنکور وقت داری تا غیبت نخوری الان درس متوجه نیستم شما فارغ اتحصیل هستی یا نه ولی اگه شما اگه فارغ تحصیل تابستان سال قبل هستید این زمان رو از دست داده اید اگه فارغ اتحصیل هنوز نشدی بدا بگو تا بگم که چه کار کنی نه به خواد بری نظام وظیفه و نه پیام نور یا ازاد ولی با فرضی که تو الان فارغ تحصیلی سال 93 می باشید شما کد رشته ی پیام نور رو هنگام انتخاب رشته می زنی و پیام نور نوکه هر ترم باید یک شهریه ی ثابت و یک هزینه ی ایاب و زهاب است رو باید بدید که دوربر 150 تومان می شه و در کل برای دو ترم 300 و حداکثر 400 باید بپردازی .پیام نور برای دو ترم پشت سر هم مرخصی می ده که شما باید هر دو رو مرخصی بگیری و تابستان سال دیگه اگه دانشگاه قبول شدید انصراف می دید و به رشته ی جدید می *** . دقیق بگو ببینم فارغ اتحصیل پیش دانشگاهی شده ای یا نه اگه شدی و یا در حال فارغ اتحصیلی هستی بگو تا دقیق باست بگم بای
      من سال 95 فارغ التحصیل میشم ! یک درسو موافقی بندازم شهریور؟
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبل از اومدن نتایج باید انصراف بدین ها حداکثر یکمال قبل
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من سال 95 فارغ التحصیل میشم ! یک درسو موافقی بندازم شهریور؟
      نیازی نیس چون الان نظام وظیفه قبولی خرداد و شهریور رو میگه اول مهر سال دیگه بیایید وضعیت خودتون رو مشخص کنیدپس درد سر درس نکن

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام یه سئوال داشتم
      شما اگه سال اول قبول نشی سال دوم اوتوماتیک معافیت تحصیلی میخوری ! منتها اگه شرایط خاص داری باید از مدرسه بپرسی و یه کاغذ تو فروردین بگیری ببری نظام وظیفه تا معافیت تحصیلی بگیری ! ! اگه سال دوم هم قبول نشی میتونی بری ازاد یا پیام نور یا دولتی شبانه ! و بعد دو ترم مرخصی بگیری و واسه کنکور بخونی ..

ولی به قول دوستمون سال اول رو محکم پچسب خیلی محکم بچسب .. اگه سال رو نچسبی سال دوم استرس این جور موارد میاد سراغت !

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsam نمایش پست ها
      نیازی نیس چون الان نظام وظیفه قبولی خرداد و شهریور رو میگه اول مهر سال دیگه بیایید وضعیت خودتون رو مشخص کنیدپس درد سر درس نکن
      یعنی من که 96 فارغ میشم و میخوام 97 کنکور بدم و تولدم 12تیر هست مشکلی پیش نمیاد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن