خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TIGER نمایش پست ها
      داداش خب درس های انسانی واقعا اسونن و منم چون علاقه نداشتم نخوندم ولی درس های تجربی با اینکه علاقه دارم ولی خیلی خیلی سختن
      وقتی آدم علاقه داشته باشه سختیا براش آسون میشن یک .
      دوما عمومی ها که مشترکه ، میمونه زیست و ریاضی و فیزیک و شیمی
      زیست رو که اینقدر کتاب خوب و دی وی دی خوب هست که نیاز به کلاس نیست اصا (از دوستان بپرسی کامل راهنمایی میکنن )
      بقیه درسا رو هم علاقه داشته باشی با تلاش زیاد حله
      زمین رو هم که برای پزشکی نیمخواد بزنی اصا

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دسوتان دیگه حاضر نیستن تجربیاتشون رو اختیار من بزارن؟
      پروردگارا آرزوی قبول و رو سفیدی تمام دوستان کنکوری رو در این ماه مبارک دارم

3. Top | #18
      xak
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسهای تجربی خیلی هم سخت نیستند، خودتون رو نترسونید! طوری هست که یک دانش آموز "میتونه" بخونه!
      اگه امکاناتش رو دارین که معلم بگیرین و بهتون کمک کنه، و اگه "علاقه" دارین، بشینین تجربی رو بخونین خب!

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین هر دو گزینه شرایطش براحتی فراهمه....دیگه تصمیم با خودته

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من امسال کنکور دادم وخلاصه بدون برنامه و اینکه حتی یک تست بزنم کارنامه ام شده این حالا من 2 گزینه دارم برای زندگیم که این 2 تا رو پایین مینویسم

1:اینکه من با این شرایط بمونم برای تجربی:1)سهمیه ایثارگرانم2)زیست،شیمی،فیزی ک،ریاضی رو هیچی ازش نمی دونم و حتما باید معلم بگیرم و حسابی خرج کنم 3)معدل دیپلمم:11/61 4)اگه بمونم از مهر برم قلم چی و با برنامه هاش دقیق پیش میرم و این پشتکار رو دارم 5)تمام دانشگاه ها یعنی هم ازاد و پردیس خودگردان و بین المللی برام رایگانه اگه قبول بشم

2:اینکه 10 روز دیگه برم ازاد و حقوق رو انتخاب کنم که برام رایگانه و سهمیه ام رو حفظ کنم تا در حین خوندن در ازاد برای کنکور 95 هم همین انسانی بخونم و حقوق یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم؟

تو رو خدا فکر کنید خودتون به جای من هستید چیکار میکردید؟ یه کم برام توضیح بدید لطفا

دوست عزیز رشته خودتو برو و بس....بخدا رشته تجربی اصلا ارزششو نداره بخوای هم پولتو خرج کنی هم با اینکه چیزی ازش نمیدونی بیای تازه شروع به خوندن کنی...بعد سال دیگ میای همینجا پست میزاری بمونم یه سال دیگ یا برم....رشته خوتو بچسبو بکوب بخون ....ایشاالله یکی از قضات این کشور بشی....کم درآمد ندارها....از ما گفتن بود....!!!!!
      زندگی رو بدون کنکور تصور کن....

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام داداشی - هر از چند گاهی پست هات رو میخونم
      شما به داشته هات اهمیت نده
      هدف
      هدف
      هدف
      هدف
      هدف
      شما اول هدفت رو مشخص کن - بعد بقیش جور میشه - هر چقدر هدفت بزرگ و محکم باشه بیشتر پیشرفت میکنی
      داداش گلم ادم بی هدف مثل یه برگ درخت میمونه - هر جا هم باد بیاد تو رو با خودش چپ و راست میکنه - یه دفعه میبینی به خاطر یه مشکل کوچیک زندگیت از این رو به اون رو میشه - یه دفعه میبینی عشقت رو از دست میدی و... - همه اینا نشونه بی هدف بودنت هستش - چون هدف نداشتی مدام بازیچه این اون میشی
      ببین چقدر دارم سر هدف بندی تاکید میکنم
      اگه احیانا هدف داری پس بهتره به هدفت شک کنی
      بازم میگم یه هدف تر و تمیز انتخاب کن - به داشته ها و نداشته هات فکر نکن - فقط در کنار هدف بندی به استعداد هات هم توجه کن
      ویرایش توسط Yek.Doost : 02 مرداد 1394 در ساعت 14:43

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش خب درس های انسانی واقعا اسونن و منم چون علاقه نداشتم نخوندم ولی درس های تجربی با اینکه علاقه دارم ولی خیلی خیلی سختن
      پسر کجاش سخته؟؟؟یه ریاضی داره که سخته تقریباً که اونم حتی زیر 500 هم 50% نمیزنه!!! وسه 2/3000 30/40% کافیه!!
      یه ژنتیک و گیاهی داره که اونم خیلیا نمیزنن و پزشکی قبول میشن(ولی بقیه جاهارو خوب میخونن)
      دیگه چیش سخته؟؟؟
      فقط و فقط حجم کار یکم بیشتره!! شما برای مثال برای کنکور تجربی اگه بقای بمنبع جمع کنی اون هم از نوع خوب و روون و قویش:
      برای مثال فیزیک میکرو گاج شیمی:4 گزینه ای مبتکران ریاضی:کوله پشتی+کتاب تست زیست:فاگوزیست+گاج میکرو ادبیات:موضوعی الگو دینی:گاج میکرو زبانEN:گاج میکرو عربی:جامع سبز
      اینا فقط مثال بودن!!
      اینا منبعی هستن که اگه خوب بخونیشون راحت زیر 1000 میاری.لا شک!!
      خب اینا سرجمع اگه از مطالب اضافیش و به قول میکرو یک قدم تا 100% که برای اوناست که میخوان زیر 500 بشن هست فاکتور بگیریم
      در میاد چیزی حدوده 10150 صفحه! همش!!
      حالا شما حساب کن میخوای از اول مهر شروع کنی!خب؟ چیزی هول و هوش 240 روز برای آموزش و مطالعه داری(از مهر تا اردیبهشت)
      از مهر تا آخره پروسه کنکور هم برای جمع بندی(که میشه یک ماه و نیم)
      خب شما اگه به طور میانگین روزانه 40 ص مطالعه داشته باشید،در طول این مدت 240 روزه همه چیزه ok میشه!!
      به همین راحتی
      لبخند بزن!
      محمد حسین نظرت چیه؟
      moho@
      ویرایش توسط Penintent : 02 مرداد 1394 در ساعت 17:01

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راستی استفاده از سهمیه ایثارگران برای بار دوم ممنوعیت ها و محدودیت هایی داره حتما تحقیق کن ببین میتونی در صورت عدم انتخاب رشته یا در صورت انتخاب رشته و انصراف از دانشگاه دوباره از سهمیت استفاده کنی یا نه
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم اصلا نگران نباش من دوستم انسانی بود ی سال بکوب خوند و دامپزشکی آزاد قبول شد.
      اما دوست نداشت دوباره ی سال بکوب خوند و پزشکی آزاد قبول شد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)