خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مهم ( ملت برید برنامه نویسی وب یا اندروید یاد بگیرید )

سلام یک ذره طولانیه ولی بخونید ضرر نمیکنید
      دوستان الان موقع انتخاب رشته است همه میگن بازار کار چه رشته ای خوبه
      دوستان عزیز بهترین کار الان برای برنامه نویسی وب هستش کار توش بیداد میکنه مثلا یکی از اقوام من برنامه نویس وبه جالبه میگه تعداد استخدام های برنامه نویس وب یا اندروید خیلی بیش تر از متقاضیاست مثلا یک شرکت میخواد 10 نفر استخدام کنه ولی فقط 2 نفر میان استخدام بشن ( کدوم کاری تو ایران هست که متقاضی هاش کم تر از نیاز اون رشته باشه )
      از دیگر ویژگی های برنامه نویسی وب یا اندروید اینه که هیچ کاری به مدرک تحصیلیتون ندارن یعنی شما دیپلمم باشید میگیرن شما رو یا اگر لیسانس و فوق لیسانس باشید هیچ کاری به رشتتون ندارن !!!!
      به ویژه کسانی که ریاضی کنکور دادن حتما برن این رشتهبرنامه نویسی یاد بگیرن چون رشتهئ های ریاضی اشباع شدن توصیم اینه که دانشگاه برن رشته مهندسی نرم افزار و در کنارش برنامه نویسی هم یاد بگیرن ( چون رشته ای که بیشترین کمک رو بشون میکنه برای یادگیری برنامه نویسی وب همین نرم افزاره البته خیلی ربطی به هم ندارن ها ولی تو رشته های موجود اگر کسی بخواد برنامه نویس بشه این رشته شبیه ترینشه و تو فوق لیسانس گرایش هوش مصنوعی خیلی گرایش خوبیه )
      دوستان عزیز کسانی برنده میشن که از الان ببینن بازار کار تو 5 سال دیگه تو چی هست مثلا کسانی که 10 سال پیش رفتن پزشکی برنده واقعی هستند و کسانی الان میرن تا حدودی برنده هستند کسانی که 5 سال دیگه میرن بازنده هستند چون وقتی فارق التحصیل میشن دیگه پزشکی اشباع شده الان برنامه نویسی همینطوریه اگر الان برید برنده واقعی شما هستید من میگم حتی اگر دانشگاه نرید و بشینید برنامه نویسی بخونید می ارزه
      از ویژگی هایی که برنامه نویس باید داشته باشه اینه که زبانش خوب باشه و دارای خلاقیت بالا باشه و این رو هم بدونید که باید تو این رشته کاملا به روز باشید و هی اطلاعاتتون رو افزایش بدید
      اخرین نکته اینه که این تشخیصه منه و بدیهیه شاید غلط باشه اگر یک وقتی سهوا دچار اشتباه شده بودم مسوولیتش پای من نیست موفق باشید
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

2. Top | #2
      m40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمن اینکه نمیشه پیشرفت وب رو انکار کرد و صد در صد در بعضی رشته ها بازار کار بهتره ولی با اون قسمتی که گفتید پزشک 5 سال دیگه بازندست رو قبول ندارم چون هرکسی کارش رو خوب بلد باشه برندست و هرچقدر هم وضع بازارکار خراب باشه کار و درآمدش رو داره.
      ولی در کل برنامه نویسی وب چیزخوبیه
      باتشکر

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنامه نویسی که رشته نمیخواد شما هر موقع میتونی یاد بگیری
      مهم کاربلد بودنه نه مدرک
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m40 نمایش پست ها
      ضمن اینکه نمیشه پیشرفت وب رو انکار کرد و صد در صد در بعضی رشته ها بازار کار بهتره ولی با اون قسمتی که گفتید پزشک 5 سال دیگه بازندست رو قبول ندارم چون هرکسی کارش رو خوب بلد باشه برندست و هرچقدر هم وضع بازارکار خراب باشه کار و درآمدش رو داره.
      ولی در کل برنامه نویسی وب چیزخوبیه
      باتشکر
      منظورم این بود که مردم وای میستن ببینن کدوم رشته خوبه و تازه همه هجوم میبرن بهش و وقتی فارق التحصیل میشن بازارش اشباع شده ( پزشکی فقط یک مثال بود ) در حالی که برنده کسی که قبل از اینکه همه به اون رشته هجوم ببرن بره سراغ اون رشته که الان برنامه نویسی اینطوریه احتمال 99 درصد میدم که 5 سال دیگه هجوم ملت برای یادگیری برنامه نویسی اغاز بشه و برنده کسیه که الان بره سراغ اون کار

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      برنامه نویسی که رشته نمیخواد شما هر موقع میتونی یاد بگیری
      مهم کاربلد بودنه نه مدرک
      بله میشه هر موقع یاد گرفت ولی کار زمان بریه شاید 3 یا 4 سال طول بکشه به خاطر همین شاید شما نتونید تو همون دانشگاه خیلی خوب درس بخونید هم تبرنامه نویسی خوب یاد بگیرید من توصیم اینه که بیشتر توانتون رو برای یادگیری برنامه نویسی بذارید تا دانشگاه

6. Top | #6
      m40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله منم تقریبا حرف شمارو تایید کردم
      البته من خودم هم توی برنامه نویسی وب سر رشته دارم و به دوستان میگم یه دفعه نمیشه یاد گرفت و سریع پیشرفت کرد وگرنه همه میرفتن یاد بگیرند! فکر میکنم معمولا چهار سال شایدم بیشتر طول میکشه به سطح بازار کار برسید ، البته اگه مشغله نداشته باشید و فکرتون آزاد باشه و تلاش کنید شاید زودتر ولی بستگی به خود فرد داره.......
      من پیشنهادم اینه که انرژیتون رو بیشتر بزارید روی رشته بخصوص اگه رشتتون خوبه و علاقه دارید و در مرحله دوم کار جانبی ولی بازم به خود فرد و اهدافش بستگی داره.
      موفق باشید
      ویرایش توسط m40 : 02 مرداد 1394 در ساعت 01:02

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا خودت یاد گرفتی یا نه ؟؟؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خدا رو شکر هم برنامه نویسی وب و هم اندروید رو تا حدودی بلدم اگه نیاز شد میتونم ادامه بدم ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من یک سال بیشتره دارم کار میکنم.رشته خوبیه
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برنامه نویسی زیادم آسون نیستا ..
      الگوریتم و فلوچارت باس بلد باشی (خیلی رو اعصابه این الگوریتم)
      باید دستورات کامل زبان رو بلد باشی که هر کدوم با یکیش فرق داره ..(c#.c++و...)
      بعضی جاها حتی باید فتوشاپم عالی بلد باشی (طراحی آیکون و ...)

///
      پ.ن : شما یا پیشنهاد ندید یا اگه پیشنهاد میدید از پیشنهادتون دفاع کنید خط آخر که نوشتید مسئولیتش پای من نیست یکم نادرسته .. به هر حال بگذریم ... الانم کم نیستن کسایی که میان برنامه نویسی یاد بگیرن اونم داره کم کم اشباع میشه ولی پزشکی هیچوقت اشباع نمیشه همیشه و تو هر شرایطی در آمد خودشو داره ...

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      حالا خودت یاد گرفتی یا نه ؟؟؟
      نه چون من وقتی فهمیدم که تقریبا اخرای لیسانس بودم و زبانم هم خوب نیست و الان دیگه مشغلم زیاده نمیتونم 3-4 سال وقت بذارم برای یادگیری ولی دوستانی که تازه میخوان برن دانشگاه وقت برای یادگیری دارند

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      برنامه نویسی زیادم آسون نیستا ..
      الگوریتم و فلوچارت باس بلد باشی (خیلی رو اعصابه این الگوریتم)
      باید دستورات کامل زبان رو بلد باشی که هر کدوم با یکیش فرق داره ..(c#.c++و...)
      بعضی جاها حتی باید فتوشاپم عالی بلد باشی (طراحی آیکون و ...)

///
      پ.ن : شما یا پیشنهاد ندید یا اگه پیشنهاد میدید از پیشنهادتون دفاع کنید خط آخر که نوشتید مسئولیتش پای من نیست یکم نادرسته .. به هر حال بگذریم ... الانم کم نیستن کسایی که میان برنامه نویسی یاد بگیرن اونم داره کم کم اشباع میشه ولی پزشکی هیچوقت اشباع نمیشه همیشه و تو هر شرایطی در آمد خودشو داره ...
      ببینید هر چقدر هم ادم مطمئن باشه به هر حال یک درصد امکان خطا هست من فقط همین رو گفتم وگرنه الان مطمئنم حرفم درسته فقط اون یک درصدی که احتمالش هست رو در نظر گرفتم مدیون کسی نشم
      پزشکی فقط مثال بود گفتم قبل از هجوم مردم برید سراغ یک رشته خوب
      برنامه نویسی اصلا اشباع نشده عرض کردم الان کمبود نیرو هم تو برنامه نویسی هست ( اگر نگیم تنها شغل از معدود شغلایی هست که تعداد افراد متقاضی کمتر از نیازه )
      ویرایش توسط sardare azmoon : 02 مرداد 1394 در ساعت 01:27

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sardare azmoon نمایش پست ها
      سلام یک ذره طولانیه ولی بخونید ضرر نمیکنید
      دوستان الان موقع انتخاب رشته است همه میگن بازار کار چه رشته ای خوبه
      دوستان عزیز بهترین کار الان برای برنامه نویسی وب هستش کار توش بیداد میکنه مثلا یکی از اقوام من برنامه نویس وبه جالبه میگه تعداد استخدام های برنامه نویس وب یا اندروید خیلی بیش تر از متقاضیاست مثلا یک شرکت میخواد 10 نفر استخدام کنه ولی فقط 2 نفر میان استخدام بشن ( کدوم کاری تو ایران هست که متقاضی هاش کم تر از نیاز اون رشته باشه )
      از دیگر ویژگی های برنامه نویسی وب یا اندروید اینه که هیچ کاری به مدرک تحصیلیتون ندارن یعنی شما دیپلمم باشید میگیرن شما رو یا اگر لیسانس و فوق لیسانس باشید هیچ کاری به رشتتون ندارن !!!!
      به ویژه کسانی که ریاضی کنکور دادن حتما برن این رشتهبرنامه نویسی یاد بگیرن چون رشتهئ های ریاضی اشباع شدن توصیم اینه که دانشگاه برن رشته مهندسی نرم افزار و در کنارش برنامه نویسی هم یاد بگیرن ( چون رشته ای که بیشترین کمک رو بشون میکنه برای یادگیری برنامه نویسی وب همین نرم افزاره البته خیلی ربطی به هم ندارن ها ولی تو رشته های موجود اگر کسی بخواد برنامه نویس بشه این رشته شبیه ترینشه و تو فوق لیسانس گرایش هوش مصنوعی خیلی گرایش خوبیه )
      دوستان عزیز کسانی برنده میشن که از الان ببینن بازار کار تو 5 سال دیگه تو چی هست مثلا کسانی که 10 سال پیش رفتن پزشکی برنده واقعی هستند و کسانی الان میرن تا حدودی برنده هستند کسانی که 5 سال دیگه میرن بازنده هستند چون وقتی فارق التحصیل میشن دیگه پزشکی اشباع شده الان برنامه نویسی همینطوریه اگر الان برید برنده واقعی شما هستید من میگم حتی اگر دانشگاه نرید و بشینید برنامه نویسی بخونید می ارزه
      از ویژگی هایی که برنامه نویس باید داشته باشه اینه که زبانش خوب باشه و دارای خلاقیت بالا باشه و این رو هم بدونید که باید تو این رشته کاملا به روز باشید و هی اطلاعاتتون رو افزایش بدید
      اخرین نکته اینه که این تشخیصه منه و بدیهیه شاید غلط باشه اگر یک وقتی سهوا دچار اشتباه شده بودم مسوولیتش پای من نیست موفق باشید
      من حرفت رو قبول دارم ؛ واقعا همین طوره
      به جرات میتونم بگم تنها رشته ای که با کمترین سرمایه میشه مشغول به کار شد و شرکت زد ؛ رشته های مرتبط با علوم کامپیوتر(it/نرم/سخت/علوم) هست
      اما علاقه خیلی مهمه
      منم تا حدودی با اینجور مسائل و قضایا وارد رشته نرم افزار شدم اما دیدم اصلا علاقه ای ندارم ؛ دو ترمه که توی این رشته ام با کپی و تقلبی پروژه ها و تمرینا تونستم پاس کنم
      به حدی افت تحصیلیم زیاد شده ، که هر ترم با نذر و دعاست که مشروط نشدم و هر ترم که میرم جلو ؛ تنفرم از رشته و درس شدیدتر میشه
      شاید همین فردا پس فردا انصراف دادم ، دوباره اومدم پشت خط
      فقط میخاستم بگم علاقه یه چیز دیگست

پ ن : کاشکی یه جور دیگه تایپیک زده بودی ؛ گفته بودی اگه کسی دنبال درآمده و میخاد سریع وارد بازار کار بشه این جور رشته ها آینده دارن.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      البته این درسته که متقاضی کمه و بریماین رشته اما دلیلی هم داره و اون اینه که رشته اسونی نیست
      من خودم شاخه وب رو بلدم و توی کار کد نویسی قالب و افزونه
      و مدیریت وردپرس و جوملا هستم
      حدود 7 ساله دارم این کارو میکنم و حقوق خوبی در میارم
      اما ادم 1 سال اولش روانی میشه
      کلی کد هست که هر کدومو عوض کنی یک چیزی دیگه به وجود میاد و حفظ و یاد گیری اون تمرکزمیخواد
      به این راحتی هم نیست
      و گرنه اینم پر میشد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دادا ممنون که تجربتو در اختیار بقیه میذاری...
      دلت صافه و آدم دل پاکی هستی...امیدوارم خدا تو ادامه کمک حالت باشه...
      موفق باشی...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن