خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من شنیدم اندروید قسمت طراحی و ریزه کاریش بسیییییییییییار رو اعصابه

اما درسته ، پسر عموی من واسه کنکور ارشد هوش مصنوعی داره میخونه ، میخواس بره سرکار این وسط ، 3روز در هفته ، نصف روز حقوق پایه 1تومن ..
      ویرایش توسط Black Swan : 02 مرداد 1394 در ساعت 04:24

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sardare azmoon نمایش پست ها
      بله میشه هر موقع یاد گرفت ولی کار زمان بریه شاید 3 یا 4 سال طول بکشه به خاطر همین شاید شما نتونید تو همون دانشگاه خیلی خوب درس بخونید هم تبرنامه نویسی خوب یاد بگیرید من توصیم اینه که بیشتر توانتون رو برای یادگیری برنامه نویسی بذارید تا دانشگاه
      نه عزیز کار زمان بری نیست
      چند ماهه میشه مسلط شد
      مشاور

3. Top | #18
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باسلامی دوباره

دلم نیومد این مورد رونگم.
      منم موافقم برنامه نویسی خوبه خودم الان سه چهار ساله برنامه نویسی میکنم چه در زمینه اندروید چه تحت وب و انکارش هم نمیکنم درامدش خوبه ولی یک موردی که هست اینه الان تا دلت بخواد برنامه نویس هستش که حاضرن کار رو هر طوری شده ازدستت دربیارن مثلا حاضرن کار 2 میلیون تومنی رو راحت قیمت بدن 500هزارتومان کلا قیمت ها میاد پایین وارزش برنامه نویسی از بین میره و هرکس هم نخواد قیمت پایین بیاره باید بشینه تا زیر پاش علف سبز بشه.درمورد یادگیری هم زمان بر هستش اول باید یک سری پیش نیاز ها رو یادگرفت بعدا رفت سراغ طراحی حرفه ای الان اگر سایت پونیشا رو نگاه کنید تعداد زیادی برنامه نویس داره که حاضرن با هرقیمتی پروژه رو به دست بیارن.اما درمورد رشته نرم افزار ریاضی فیزیک باید بگم واقعا وقتی ادم میبینه ادم هاییی رفتن که صلاحیت ندارن واقعا ناراحت میشه مثلا پروژه اش رو میاد بیرون پول میده انجام میدن.بعدا این اگر فردا مدرک گرفت باهاش چیکار میخواد بکنه استخدام بکنن فرداش اخراجه ولی اونی که به قول دوستان عزیز کار بلد باشه مدرک دیپلم هم باشه استخدام هستش.الان شرکت های زیادی هستن که استخدام میکنن به ویژه اگر از امنیت سررشته داشته باشید یا از یک فریمورک معروف (لاروال ,yii) که عالی میشه.دراین مورد هم بگم علت اصلی اینکه من امسال رتبه ام مزخرف شد به این خاطر برنامه نویسی بود.لامصب مشتری میامد موقع امتحانات نه ادم میتونست قبول نکنه نه میتونست قبول کنه.به نظر من بهترین موقع برای یادگیری برنامه نویسی سه چهار سال قبل از کنکور (سال کنکور نباشه) و یا بعد کنکور وقتی که فضای خالی داشتید انجام بدید وگرنه میشید عین من که باید بشینم یک سال بخونم وبرنامه نویسی رو بزارم کنار تا سال بعد ببینم چی میشه.

شرمنده زیاد شد تجربه ام بود که مختصر گفتم.

موفق وموید باشید

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      چند ماهه میشه مسلط شد
      بله به مفاهیم اولیه میشه سریع مسلط شد
      اما برنامه نویسی حرفه ای بدست نمیاد مگر با تجربه کاری و پروژه ای بالا
      و بدست آوردن تجربه هم زمانبره و یه برنامه نویس حداقل 1 سال و نیم طول میکشه تا از سطح صفر خودشو به سطح حرفه ای برسونه

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasavary نمایش پست ها
      بله به مفاهیم اولیه میشه سریع مسلط شد
      اما برنامه نویسی حرفه ای بدست نمیاد مگر با تجربه کاری و پروژه ای بالا
      و بدست آوردن تجربه هم زمانبره و یه برنامه نویس حداقل 1 سال و نیم طول میکشه تا از سطح صفر خودشو به سطح حرفه ای برسونه
      خب هر چه زمان بگذره تسلط بیشنر میشه بدیهیه اما برنامه نویسی در سطح دانشگاهی با چند ماه زمان به دست میاد
      مشاور

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      باسلامی دوباره

دلم نیومد این مورد رونگم.
      منم موافقم برنامه نویسی خوبه خودم الان سه چهار ساله برنامه نویسی میکنم چه در زمینه اندروید چه تحت وب و انکارش هم نمیکنم درامدش خوبه ولی یک موردی که هست اینه الان تا دلت بخواد برنامه نویس هستش که حاضرن کار رو هر طوری شده ازدستت دربیارن مثلا حاضرن کار 2 میلیون تومنی رو راحت قیمت بدن 500هزارتومان کلا قیمت ها میاد پایین وارزش برنامه نویسی از بین میره و هرکس هم نخواد قیمت پایین بیاره باید بشینه تا زیر پاش علف سبز بشه.درمورد یادگیری هم زمان بر هستش اول باید یک سری پیش نیاز ها رو یادگرفت بعدا رفت سراغ طراحی حرفه ای الان اگر سایت پونیشا رو نگاه کنید تعداد زیادی برنامه نویس داره که حاضرن با هرقیمتی پروژه رو به دست بیارن.اما درمورد رشته نرم افزار ریاضی فیزیک باید بگم واقعا وقتی ادم میبینه ادم هاییی رفتن که صلاحیت ندارن واقعا ناراحت میشه مثلا پروژه اش رو میاد بیرون پول میده انجام میدن.بعدا این اگر فردا مدرک گرفت باهاش چیکار میخواد بکنه استخدام بکنن فرداش اخراجه ولی اونی که به قول دوستان عزیز کار بلد باشه مدرک دیپلم هم باشه استخدام هستش.الان شرکت های زیادی هستن که استخدام میکنن به ویژه اگر از امنیت سررشته داشته باشید یا از یک فریمورک معروف (لاروال ,yii) که عالی میشه.دراین مورد هم بگم علت اصلی اینکه من امسال رتبه ام مزخرف شد به این خاطر برنامه نویسی بود.لامصب مشتری میامد موقع امتحانات نه ادم میتونست قبول نکنه نه میتونست قبول کنه.به نظر من بهترین موقع برای یادگیری برنامه نویسی سه چهار سال قبل از کنکور (سال کنکور نباشه) و یا بعد کنکور وقتی که فضای خالی داشتید انجام بدید وگرنه میشید عین من که باید بشینم یک سال بخونم وبرنامه نویسی رو بزارم کنار تا سال بعد ببینم چی میشه.

شرمنده زیاد شد تجربه ام بود که مختصر گفتم.

موفق وموید باشید
      فکر کنم شما به طور شخصی برنامه نویسی میکنید اما خب شرکت های هم هستند که برنامه نویس استخدام میکنند و میشه با استخدام تو اون شرکت ها این نگرانی رو رفع کرد
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چند ماهه میشه مسلط شد
      ببینیند اگر بخواین به وسیله برنامه نویسی درآمد داشته باشی باید به یک سطح توانایی برسید
      رسیدن به این سطح حداقل 3 یا 4 سال زمان میخواد چون اگر بخواین شخصی کارکنید با سواد کمتر کسی بش کار نمیده اگرم بخواد برید شرکت با سواد کمتر از این شرکت به شما کار نمیده
      بنابر این شاید برخی مفاهیم ظرف چند ماه بش برسید ولی با رسیدن به اون مفاهیم کسب درآمد نمیشه کرد و رسیدن به حدی که بشه کسب درآمد کرد طولانیه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نرم افزار یا ای تی ؟؟ نظر بدید
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      نرم افزار یا ای تی ؟؟ نظر بدید
      علاقه
      90 درصد دروسشون شبیه همه
      مشاور

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرقشونو میشه یک بیشتر توضیح بدید ؟
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      فرقشونو میشه یک بیشتر توضیح بدید ؟
      ای تی بیشتر رفته تو مسله اینترنت و شبکه و...
      مشاور

12. Top | #27
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینیند اگر بخواین به وسیله برنامه نویسی درآمد داشته باشی باید به یک سطح توانایی برسید
      رسیدن به این سطح حداقل 3 یا 4 سال زمان میخواد چون اگر بخواین شخصی کارکنید با سواد کمتر کسی بش کار نمیده اگرم بخواد برید شرکت با سواد کمتر از این شرکت به شما کار نمیده
      بنابر این شاید برخی مفاهیم ظرف چند ماه بش برسید ولی با رسیدن به اون مفاهیم کسب درآمد نمیشه کرد و رسیدن به حدی که بشه کسب درآمد کرد طولانیه
      مثلا الان میری یک شرکت خاص برای استخدام ازت سابقه کار میخوان توی برنامه نویسی هم اینجوری هستش مشتری نمونه کارمیخواد پسندید که سفارش میده نپسندید نمیده.برای کسانی که نمونه کار ندارن میتونن با استفاده از خلاقیت خودشون یک کار رو انجام بدن و سپس برای فروش بزارن یا به مشتری هاشون به عنوان نمونه کار نشون بدن.الان شرکت ها دنبال برنامه نویس هایی هستن که براساس اصولی بودن طراحی استخدام میکنن.بنده برنامه نویس شخصی هستم با این حال به خاطر مشکلات خدمت سربازی برای استخدام درخواست ندادم امسال هم از شهریور میزارم کنار بعدازاینکه کارمردم رو تحویل دادم.تا کنکور بخونم تا بعدا کنکور 95 ببینیم خدا چی میخواد.

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      علاقه
      90 درصد دروسشون شبیه همه
      اگر علاقه به جفتشون باشه فکر کنم نرم افزار برای کسی که بخواد برنامه نویسی هم یاد بگیره بهتره

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر علاقه به جفتشون باشه فکر کنم نرم افزار برای کسی که بخواد برنامه نویسی هم یاد بگیره بهتره
      درسته موافقم
      مشاور

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      مثلا الان میری یک شرکت خاص برای استخدام ازت سابقه کار میخوان توی برنامه نویسی هم اینجوری هستش مشتری نمونه کارمیخواد پسندید که سفارش میده نپسندید نمیده.برای کسانی که نمونه کار ندارن میتونن با استفاده از خلاقیت خودشون یک کار رو انجام بدن و سپس برای فروش بزارن یا به مشتری هاشون به عنوان نمونه کار نشون بدن.الان شرکت ها دنبال برنامه نویس هایی هستن که براساس اصولی بودن طراحی استخدام میکنن.بنده برنامه نویس شخصی هستم با این حال به خاطر مشکلات خدمت سربازی برای استخدام درخواست ندادم امسال هم از شهریور میزارم کنار بعدازاینکه کارمردم رو تحویل دادم.تا کنکور بخونم تا بعدا کنکور 95 ببینیم خدا چی میخواد.
      این فقط برای برنامه نویسی نیست همه کارا اینطورین معمولا اولش که سابقه ندارید سخته کار پیدا کردن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن