خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      روحش شاد ، انشالله خدا رحمتشون کنه

اینن بنده خدا حدودا 40 ساله بوده ، یعنی تا امروز سرش فقط تو کتاب و درس خوندن بوده !

خیلی ناراحت شدم
      چقد نگاه متفاوتی
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از یک پزشک:
      همکاران گرامی. من انترن دکتر پیرزاده بودم. خانم دکتر سلیمی هم چند هفته پیش انترنشون بودن. استاد هیچ گونه ناراحتی و عصبانیتی که نشانه ی وجود یه مسئله ی شخصی باشه رو نداشتن. استاد ماه رمضون چون سحر بیدار میشدن و روزه دار بودن و عبادت میکردن مورنینگارو نمیومدن. روز حادثه ما حدود ساعت ۱۱و ربع ویزیتو تموم کردیم. با خوبی و خوشی خداحافظی کردن و رفتن. رزیدنت سال ۳ مون که مشاوره ها رو میدیدن بعد از ویزیت مرتب باهاشون در تماس بودن. دکتر تلفنی بهشون گفتن که میرم یه ویزیت در منزل دارم مریض بدحاله. بعدش تماس میگیرم که مریضو انتقال بدیم به بخش خودمون. اینها دقیقا اون اتفاقیه که افتاده. خواهش میکنم استدعا میکنم از نشر اکاذیب جلوگیری کنیم. ضاربو من خودم توی اورژانس دیدم. یه پسربچه ۱۶ ساله بود که خودش به اورژانس اطلاع داده بوده که استادو با چاقو زده. حادثه در بالین بیمار اتفاق افتاده. همکاران عزیزم خواهش میکنم جلو نشر اکاذیبو بگیرین. این واقعیت و انتشار بدین. خواهش میکنم. نباید بذاریم با آبروی استاد مومن و با آبروی ما بازی بشه
      توضیح عکس پروفایل: جراحی Transcatheter Aortic Valve Implantation یا به اختصار TAVI یکی از روش های جدید تعویض دریچه بدون نیاز به باز کردن قفسه سینه می باشد که با همت پزشکان در حال حاضر در چندین مرکز در ایران در حال انجام است. ایران جزو نخستین کشورهایی است که با این تکنیک عمل های تعویض دریچه را انجام میدهد.

تاپیک معرفی رشته پزشکی عمومی و توضیحات در مورد رشته های تخصصی و فوق تخصصی

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیـــــــــــــــــــــــ لی نامردی شد در حق همه خصوصا بیمارای سرطانی...
      آمپولی که 950 تومن بود الآن بعد از قتل ایشون شده 2میلیون....الآن اون بیچاره ها چیکار کنن؟
      خدا خودش جواب اون قاتلو بده

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tina17 نمایش پست ها
      واقعااا
      حالا کسایی ک وضع خوبی دارن هیچی
      ولی اون بیچاره هایی ک باید کلی از این2میلیون ها بدن چیکارکنن؟؟؟

Sent from my C2105 using Tapatalk
      آره واقعا...بخاطر این دکتر بود که آمپولارو ارزون میدادن.حالا دقیق نمیدونم که سهمیه بود یا دولتی یا چیز دیگه...
      اما بعد از مرگ ایشون همه ی آمپولا به قیمت آزاد به فروش میرسه

5. Top | #65
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      متاسفم واسه مردم کشورم..با این سطح فرهتگگگ
      بعضی ها انتظار دارن پزشک جای خدا باشه..معجزه کنه که بیمار خوب شه

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه وحشتنااااااک
      خدا رحمتشون کنه و به خانواده شون صبربده

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خو چرا آخه؟؟
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

http، فوق، فرهنگی، فرهاد، فردی، فعالیت، قلب، قمه، قانونی، قاتل، قبل، منابع، منتظر، منجر، مواجه، موضوع، می‌شود، متاسفانه، متخصص، محل، مرگ، مردم، معرفی، نیست، نگران، نتیجه، نجات، نزدیک، همت، همراه، هزار، ولی، وی، ویژه، وارده، وزیر، یک، یکی، کم، کنند، کننده، کند، که، کارشناسان، کرده، گفته، گفتگویی، گرفته، گزارش، پایگاه، پرونده، پزشکی، پس، پشیمان، آمارهای، اقتصادی، اما، امر، امروز، انگیزه، این، اثر، احیای، احتمال، احتمالا، اخبار، اردبیل، از، است، استان، اطلاع، اعلام، اعتراض، به، بهداشت، بود، بوده، بیماری، بیماران، بیمارستان، با، بار، باشند، باشد، بخصوص، بدین، بدست، بر، برای، براساس، بررسی، تلاش، تنها، توجه، توسط، تخصص، تدریس، ترتیب، تسلیت، تصمیم، تعطیل، جمله، جنایت، جهت، جوان، جامعه، جزییات، حال، خون، خواهد، خود، خبری، دلایل، دنبال، دیگر، دکتر، دانشگاه، دارد، داشته، در، درمان، درباره، درجه، دست، دستگیر، رود، روز، روزانه، رئیس، راهی، راست، رسمی، رسید، رسانی، سفر، سن، سال، سازمان، ساعتی، سرطانی، شنبه، شهر، شود، شاد، شده، شدید، صبح، ضرب، علوم، علت، عمل، عنوان

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن