خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

**پشت کنکوری ام...کدام رشته پیام نور به نفع من است؟ **

به نام خدا
      با سلام به همه عزیزان و بزرگواران
      من کنکور 95 کنکور سومم است و امسال برای نرفتن به سربازی باید دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم تابتونم کنکور 95 بدهم
      چه رشته ای ثبت نام کنم ک هم ساده باشه هم ارزان هم راحت بشه غیر حضوری کرد یعنی رشته ای ک بی دردسر باشه؟
      سپاسگذارم

نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدیریت ها برای شما بهترن
      ضمن اینکه شما میتونین همون ابتدای کار مثلا اواخر آبان انصراف بدین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدیریت بازرگانی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز . ناراحت نشی ها ولی به نظرم دیگه پشت کنکور نمون . مقطع بالاتر درستش کن .

حیفه به خدا . تو همون پیام نور هم می تونید موفق بشین . به آینده فکر کن .

خیلی ها کنکور رو موفق شدن . رفتن دانشگاه تاپ ولی اونجا خراب کردن شاید بریدن شاید اخراجی شدن

بعضی ها هم تو پایین ترین دانشگاه ها تونستند بهترین باشند . والا انشاالله کنکور کارشناسی رو رد کنی بری پایتخت .

البته این نظر من حقیره . میل خودته .

البته اینو بگم من کسانی رو میشناسم تونستد 24 سالگی بلاخره رفتن .می دونید مشکلاتی هم داره دیگه .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست من ، کلا همون یک سال هم که موندید پشت کنکور اشتباه کردید
      دیگه این اشتباه رو ادامه ندید
      کنکور سراسری اصلا ارزش این چیزارو نداره
      هر رشته ای بهش علاقه دارید رو توی پیامنور بخونید و سعی کنید برای ارشد دانشگاه خوب قبول بشید
      وقتی مدرک ارشدتون از دانشگاه معتبری باشه کسی درمورد مدرک سراسری سوالی نمیپرسه و اصلا مهم هم نیست .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرمیرسه یه رشته کاردانی بهتر باشه برای هدفی که شما دارین چون هم شهریه اش کمتره و هم وقت شمارو با کلاسهای حضوریش نمیگیره. هر رشته ای که نظری باشه و کارگاه عملی نداشته باشه خوبه برای این دو منظور.برخلاف بقیه دوستان بنده نظرم اینه که ذنبال اهداف و علایقتون برید،بنظرم پشت کنکور موندن چیز وحشتناکی نیست اگر برای رسیدن به رویاهامون باشه.البته هرکسی روحیات و امکانات خودشو بهتر میشناسه.اگر میدونیدکه میتونید امسال بهتر و متفاوت تر از پارسال تلاش کنید چرا نباید یه شانس دیگه به خودتون بدید؟
      ولی اگر هر بار از اشتباهاتمون درس نگیریم و همون کارهایی رو بکنیم که قبلا میکردیم ،طبیعتا بدون هیچ تفاوت وپیشرفتی همون نتایجی رو بدست میاریم که قبلا بدست آورده بودیم . اگر فقط به صرف دانشگاه رفتن باعجله یه رشته ای رو بزنید و برید دو حالت داره،یا بعد از لیسانس دوباره برمیگردید سرپله اول و باز کنکور میدین یا یک عمر حسرت به دل میمونید و شغلی که بهش علاقه ندارید رو تا آخر عمر باید یدک بکشید.امیدوارم تمام بچه های این سایت برای رویاهاشون بجنگند و دلسرد نشن و با یاری خدا موفق بشن.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چکار دارین شما آخه؟ یارو شاید دلش می خواد 10 سال بشینه پشت کنکور! اشتباه کردی یعنی چی؟ منم سال سوممه امسال!
      در حواب سئوالتون هم بگم که من حسابداری زدم و بعد روانشناسی و شیمی! همینارو پیشنهاد می کنم.

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      چکار دارین شما آخه؟ یارو شاید دلش می خواد 10 سال بشینه پشت کنکور! اشتباه کردی یعنی چی؟ منم سال سوممه امسال!
      در حواب سئوالتون هم بگم که من حسابداری زدم و بعد روانشناسی و شیمی! همینارو پیشنهاد می کنم.
      بله منم کاملا با حرف شما موافقم به نظرم به جای واژه ی پشت کنکوری بهتره از واژه ی پشت اهداف خود موندن و برای رسیدن بهشون تلاش کردن استفاده کنیم

امیدوارم هم شما وهم استارتر موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      به نام خدا
      با سلام به همه عزیزان و بزرگواران
      من کنکور 95 کنکور سومم است و امسال برای نرفتن به سربازی باید دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم تابتونم کنکور 95 بدهم
      چه رشته ای ثبت نام کنم ک هم ساده باشه هم ارزان هم راحت بشه غیر حضوری کرد یعنی رشته ای ک بی دردسر باشه؟
      سپاسگذارم

بهترین راه انتخاب ی رشته نظریه مثله زیان خارجی و ایناس
      پاسخ به سوالات سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن