خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 128
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      آقا سعید نظرتون راجع به آزمونای سنجش چیه؟؟واسه کسی که از مهر بخواد بره
      آزمون های سنجش توی درس زیست شناسی شدیدن افتضاحن و اصلا کیفیت ندارن اما برای بقیه دروس سوالات در سطح خوبی هس تا جایی که به جرات میتونم بگم سوالات کنکور 94 بغیر از درس زیست شباهت خیلی زیادی به آزمون های جمع بندی سنجش داشت...
      در کل من آزمون های کانون رو پیشنهاد میکنم بخاطر برنامه خوب و کیفیت بالای سوالات خصوصا در درس زیست شناسی و حتما پیشنهاد میکنم آزمون های جامع سنجش رو برید

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salma نمایش پست ها
      سلام .... ببخشید میشه لینک مشاوره ای ایمان سرورپور رو بزارین؟ ممنون اقا دکتر
      فرصت برابر ( قلم چی )

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bigle نمایش پست ها
      آقا سعید نظرت در مورد فاگوزیست؟ میدونم حجمش زیاده ولی من قراره برم سوم و میتونم تمومش کنم. ارزش داره روش وقت بذارم؟
      من این کتابا رو نخوندم اما تعریفشون رو تو سایتا زیاد دیدم البته در کنار نقدهایی که بهش وارد کردن
      در کل شما که الان میخواید برید سوم بهتره با تست های سراسری و کتاب خودتون بیشتر انس بگیرید تا کتب ترکیبی کنکور.چون این کتب نکات سال چهارم رو هم دارن در خودشون که خوندن اونا نتیجه ای جز سردرگمی شما نداره
      موفق باشی دوست من

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین عسل نمایش پست ها
      سلام مشه بگید شما کجا و روی چه چیزی درس می خوندید آخه من اصلا نمی تونم تو اتاقم درس بخونم یعنی اصلا نمی دونم کجای اتاقم درس بخونم
      دقیقن همینجا که نشستم...
      پشت میزم روی صندلی
      شما باید خودتون رو به یک جای خاص برای مطالعه شرطی کنید
      وقتی گفتید اینجا و این اتاق برای مطالعه یعنی فقط برای مطالعه و نه هیچ کار دیگه ای...حتی برای جواب دادن به پیامک هم باید از اون اتاق خارج بشید...اینجوری اون اتاق خودبه خود براتون تمرکز به ارمغان میاره و راندمان مطالعتون رو افزایش میده

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeynab_3 نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم. .

نظرتون درباره این ترکیب واسه زیست چیه ؟

کتاب + درسنامه خیلی سبز + ترکیبی های خیلی سبز + گاج + عمارلو

الگو رو نخونم چیزیو از دس دادم ؟چون حجمش خیلی زیاده. .
      من خودم هم تقریبا همین ترکیب رو استفاده کردم اما با توجه به تغییر سبک سوالات کنکور شما نیاز به سوالاتی چالشی دارید تا ذهنتون رو فعال کنه که بنظرم کتاب های الگو و آبی در این زمینه بهترن...البتع درسنامه خیلی سبز واقعن جامعه و اگر تصمیم بر خوندن اون گرفتید به هیچ وجه سراغ مطالبی که کتاب درسی رو نقد کرده نرین چون این نقد ها فقط به شما ضربه میزنه و باعث سردرگمی شما میشه...ملاک فعلا کتاب و مطالب توی اون هس هر چند که غلط باشه

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azardin نمایش پست ها
      بدون خلاصه نویسی و فقط استفاده از خلاصه های بازار به شرطی که خوب قبلا خونده باشیم شانس جمع بندی خوب هست؟
      من توی دوران جمع بندی فقط از کتاب های خودم استفاده کردم ولی مسلما کتب منابع خلاصه نویسی شده هم میتونن به شما کمک کنن...فقط بنظر من مطالب بسیار فرار که در کتب شما هستند مثل فرمول ها و یا معادلات شیمیایی رو برای خودتون بصورت یکجا آماده کنید و اون ها رو به دفعات مرور کنید تا ملکه ذهنتون بشن و در حل تست وقت کمتری ازتون گرفته بشهو ضریب خطاتون هم کمتر بشه

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سعید جان من امسال میرم سوم تجربی..تو این تابستون هنوز هیچی نخوندم..به نظرت واجبه که دروس دوم رو توی این تابستون جمع کنم؟
      اولویت برای شما دروس سوم هستند چون نصف سرنوشت شما رو این دروس میسازن و همچنین با توجه به اینکه در کنکور هم میان پس این اهمین خیلی بیشتر میشه

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GBrooz نمایش پست ها
      چه چیزی باعث می شد از درس خسته نشی؟؟وقتی از درس زده می شدی چکار می کردی؟؟؟ تا حالا شده موقع درس خوندن،خوابت بگیره و کل روزت حروم بشه؟؟؟ وقتی درسی رو برای بار اول می خوندی،می فهمیدی و سر درد نمی گرفتی یا اینکه متوجه نمی شدی و چند روز بعد همونو می خوندی؟؟؟؟
      خب من هم آدمم و از درس خسته میشدم...مثلا بار اول که یه مبحث ریاضی رو خوندم که فک کنم کاربرد مشتق بود هیچی ازش متوجه نشدم و کل روزم خراب شد...مسلما کسی با یک بار خوندن یک درس تو اون درس استاد نمیشه و با مرور هست که تسلط شما افزایش پیدا میکنه...برای مبارزه با خواب آلودگی مطالعتون رو با یادداشت برداری یا بازگو کردن مطالب فعال کنید و در صورت نتیجه نگرفتن 15 الی 20 دقیقه دراز بکشید و چشماتون رو ببندید و نفس عمیق بکشید...گاهی مواقع لازمه یه دوش بگیرید یا کتاب رو عوض کنید..همه این ها دست خودتونه و باید خودتون رو ذره دره بشناسید تا بتونید بهترین تصمیم رو در چنین مواقعی بگیرید

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      یعنی میگی من که امسال میرم سوم تجربی،درسایه دوم رو نخونم و به جاش سوم رو پیشخوانی کنم؟
      نگفتم دوم رو نخونید...گفتم اولویت با سومه...بله باید دروس سوم رو پیش خوانی کنید و دروس دوم مخصوصا اختصاصیا رو اگه وقت کردین تست بزنید

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad76 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      من امسال کنکور دارم
      یه سوال داشتم
      چی کنم که سر جلسه کنکور سرعتمو تو حل مسایل ریاضی و فیزیک و شیمی بالا ببرم
      وقتمو تنظیم کنم که مخصوصا تو شیمی وقت کم نیارم؟
      سلام
      خب مسلمه اون چیزی که سر جلسه هستید بازخوردی از تلاش شما قبل از جلسه هس و برای افزایش سرعت در سوالات محاسباتی باید بسیار تمرین کنید و تست های گوناگون حل کنید در سوالات مفهومی باید تسلطتون رو روی مفاهیم با خوندن منابع خوب و تکرار و مرور به حد اعلا برسونید

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یه سوال
      تاثیر درصد ریاضی تو کنکور تجربی بیشتره یا فیزیک؟
      تاثیر درس ریاضی در تجربی فوق العادست، می تونید تو تخمین رتبه ها یا کارنامه های واقعایی ببینید زیستتون بالا 50 باشه و ریاضی تون بالا 70 قطعا به هر رشته ای می تونید برسید.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1220 نمایش پست ها
      چنتا سوال داشتم ازتون مدتیه خیلی عصبیم کرده نمیدونم چیکار کنم.
      شما کلا برنامه ریزی تون بر اساس برنامه قلمچی بود؟ و اینکه شیوتون تو برنامه ریزی روزانه طوری که تو 2 هفته دقیقا طبق برنامه کانون پیش برین چجوری بود؟؟
      این کار درستیه که مثلا ی درس از زیست رو بخونیم و بجای اینکه پشت بندش تست بزنیم فرداش با یه بار مرور تستاشو بزنیم؟؟
      راستی بنظرتون اگه یه فصل فیزیک نیاز ب خوندن داره باید کامل تو یه روز خونده بشه و یا اینکه از این مبحث تا فلان مبحث بخونیم و بعد تست بزنیم؟
      سلام
      بله کاملا برا اساس قلم چی...تا هفته اول 2/3 اختصاصیا رو تقریبن میرفتم جلو و در هفته دوم عمومی و باقی مانده اختصاصی...بله...کار درست همینه...بغیر از دروس محاسباتی در سایر دروس باید بین مطالعه و تست فاصله باشه...همون دروس محاسباتی هم باید بعد مطالعه تعداد کمی تست زد و تست زیاد رو گذاشت برای تایم بعدی مطالعه...من هیچ وقت نکفتم امروز برای این کار کلا...2 ساعت تایم میذاشتم برا فیزیک 2 مثلا و هر چقدرشو میتونستم کار میکردم و در کنارش تست آموزشی حل میکردم حالا از کتاب کار یا جزوه

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام شما گفتید چون برای بعضی درس ها کتاب ها رو نمیخوندین اشتباه بوده و سر جلسه کنکور متوجه شدین .... چی باعث شد متوجه بشین؟مثلا من کتاب شیمی3 فصل اول رو خوندم هیچی متوجه نشدم.. چیکار کنم ؟بازم به خوندن ادامه بدم؟
      نه گفتم که فقط کتاب
      گفتم کنار گذاشتن کتاب اشتباهه چون خود کتاب نکات ریزی داره که بعضی مواقع تو کتب کمک آموزشی بهش توجهی نمیشه و طراح کنکور هم دنبال همین چیزاس
      بله تو درس ریاضی مثلا یا شیمی هم همینطور...
      کتاب و جزوه یا درسنامه باید در کنار هم کار بشن نه بصورت مجزا...خوندن صرف کتاب کمکی بهتون نمیکنه

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام برای زیست اگه خیلی سبز بگیرم و خیلی خوب کارش کنم میتونم تو کنکور 60 .70 بزنم .......... نشر الگو خیلی حجمش زیاده میترسم نتونم بخونمش!!!!!! اگه کتاب خوبه دیگه ای

سراغ دارین لطف کنید بگین؟...... من دنبال کتابی میگردم که تستای کنکور های سراسری داخل و خارج با تفکیک سال های درسی باشه؟ مثلا کنکور 94 توی درس زیست بگه که مثلا

سوال 59 از سال سوم و... همین طور ...... ممنون که وقت میزارین جواب میدین
      والا من نشر الگو فقط از بچه های سایت شنیدم واگرنه رتبه 14 سراسری شهر خود ما رتبه 660 رتبه 448 شهر خودمون پرسیدم الگو واسه زیست ؟ مسخره میکردن

وهمشون به خیلی سبز و عمارلو تاکید میکردن

شما حتما همایش رو بگیر

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال
      تاثیر درصد ریاضی تو کنکور تجربی بیشتره یا فیزیک؟
      ریاضییییییییی
      ولی بالا کشیدن درصد فیزیک از ریاضی راحت تره

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن