خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کدوم منبع کمک آموزشی دین وزندگی بدون کتاب درسی ؟

مرداد هم داره از راه میرسه !ثانیه ها درگذرن!

دوستان من کتاب دین و زنگی دوم وسوم رو خوندم (سوم رو خوب خوندم و یادمه اما دوم نه)

حالا من دنبال یه منبعم (واسه همه درسا کتاب دارم فکر نکنین ....)یه کتاب جامع با درسنامه ی روون وخوب که با خوندن اون نیازی به خوندن کتاب نداشته باشم(اخه وقتشو ندارم!)

در این مورد کتابای گاج و الگو و خیلی سبز رو بهم پیشنهاد کردن این کتابا باهم چه فرقی دارن نقاط قوت و ضعفشون چیه؟

با توجه به وقت سریع کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب گاج میکرو ی جامع و نشر الگو ی جامع رو پیشنهاد میکنم.به نظرم نقطه ی ضعف ندارن.مطمئن باش.به دلخواهت یکی رو بخر.با تشکر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها

دوستان من کتاب دین و زنگی دوم وسوم رو خوندم (سوم رو خوب خوندم و یادمه اما دوم نه)

حالا من دنبال یه منبعم (واسه همه درسا کتاب دارم فکر نکنین ....)یه کتاب جامع با درسنامه ی روون وخوب که با خوندن اون نیازی به خوندن کتاب نداشته باشم(اخه وقتشو ندارم!)

در این مورد کتابای گاج و الگو و خیلی سبز رو بهم پیشنهاد کردن این کتابا باهم چه فرقی دارن نقاط قوت و ضعفشون چیه؟

اتفاقا دینی میشه گفت تنها درسی هست که بدون منابع کمک درسی میشه درصد های بسیار خوبی داشت.
      به شرطی که عمیق و مفهومی بخونید و خودتون آیات رو به هم ربط بدید و خیلی به پیام آیات و مفهومشون توجه کنید.
      ب نظرم نیازی به کتاب کمک درسی نیس اما تا جایی که من میدونم الان بیشتر کتابای دینی خیلی شبیه به هم هستن فقط ظاهرشون متفاوته
      اما در این بین بنظرم چون گاج تست هاش بیشتر مشابه کنکوره از بقیه سرتره وگرنه توی درسنامه یکی هستن همه تقریبا(اگه توی درک آیات مشکل دارید کتاب آیات گاج هم خوبه براتون)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasavary نمایش پست ها
      اتفاقا دینی میشه گفت تنها درسی هست که بدون منابع کمک درسی میشه درصد های بسیار خوبی داشت.
      به شرطی که عمیق و مفهومی بخونید و خودتون آیات رو به هم ربط بدید و خیلی به پیام آیات و مفهومشون توجه کنید.
      ب نظرم نیازی به کتاب کمک درسی نیس اما تا جایی که من میدونم الان بیشتر کتابای دینی خیلی شبیه به هم هستن فقط ظاهرشون متفاوته
      اما در این بین بنظرم چون گاج تست هاش بیشتر مشابه کنکوره از بقیه سرتره وگرنه توی درسنامه یکی هستن همه تقریبا(اگه توی درک آیات مشکل دارید کتاب آیات گاج هم خوبه براتون)
      دوست عزیز منم به خاطر همین که نمیتونم ایات رو بهم ربط بدم میخوام کتاب بگیرم !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZCracker نمایش پست ها
      کتاب گاج میکرو ی جامع و نشر الگو ی جامع رو پیشنهاد میکنم.به نظرم نقطه ی ضعف ندارن.مطمئن باش.به دلخواهت یکی رو بخر.با تشکر
      از نظر نکات ترکیبی الگو با گاج برابری میکنه؟!
      الگو یا گاج نیازو به تنهایی برطرف میکنن یا نیاز به کتاب واسه ایات هم هست؟
      ویرایش توسط Milad98 : 01 مرداد 1394 در ساعت 12:33

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه گفتید نمیتونید آیات رو به هم ربط بدید پس بهترین پیشنهاد از نظر من:
      کتاب گاج به خاطر درسنامه خوب و تست عالیش+آیات گاج برای برقراری ارتباط راحت تر با آیات برای شما بهترین کاره
      باز نظر باقی دوستان رو هم بپرسید ولی فکر میکنم نظر اکثریت همین باشه چون واقعا خوب نتیجه داده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله برابری میکنه و نیازی به کتاب نیست . برید کتاب فروشی خودتون یه نگاهی کنید ببینید با کدوم راحت ترید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      گاج نقره ای میکرو طبقه بندی رو کار کردم عالیه آیات رو بهم ربط داده و مفصل درباره شون توضیح داده متن کتابم قشنگ نوشته پیشنهاد میکنم یه نگاه بهش بندازین
      STOP SAYING IWISH
      START SAYING IWILL

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرداد هم داره از راه میرسه !ثانیه ها درگذرن! دوستان من کتاب دین و زنگی دوم وسوم رو خوندم (سوم رو خوب خوندم و یادمه اما دوم نه) حالا من دنبال یه منبعم (واسه همه درسا کتاب دارم فکر نکنین ....)یه کتاب جامع با درسنامه ی روون وخوب که با خوندن اون نیازی به خوندن کتاب نداشته باشم(اخه وقتشو ندارم!) در این مورد کتابای گاج و الگو و خیلی سبز رو بهم پیشنهاد کردن این کتابا باهم چه فرقی دارن نقاط قوت و ضعفشون چیه؟ با توجه به وقت سریع کمکم کنید
      به نظرم گاج بگیرین چون از نظر توضیح و ارتباط آیات کامله. درسنامه و تستاش هم خیلی خوبه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب گاج نقره ای این ویژگی رو داره. ضمنا حتما پاسخنامش رو هم تهیه کن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

​فقطططططططططط دین وزنگی جامع گاج رو بخون حله
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نشرالگو ویرایش 94+کنکور 94 اومده؟
      اصلا ویرایش شده جدیدا؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نشر الگو پیشنهاد نمیشه ولی گاج جامع دو جلدی پیشنهاد میشه که شما رو از کتاب تا حدودی بی نیاز میکنه
      اما توصیه میکنم که هیچ موقع کتاب درسی رو به خاطر کمک درسی کنار نزارید من برای زیست یک اینکارو کردم و ضرر کردم
      پیشنهاد میشه با گاج کار کنید و درسنامه و تست هاش رو هم تموم کنید بعد خیلی سریع یه دور کتاب رو هم بخونید تا چیزی جا نمونه چون هیچ کتاب کمک درسی 100 درصد مطالب کتاب رو پوشش نمیده در واقع فقط یه مکمل هست

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر من گاج نقره ای عاالیه
      دینی بااااااید کتابو زیاد بخونید و حتما تو ذهنتون تصویری داشته باشیدش
      تست دینی باعث افزایش دقت شما در مطالعه دینی میشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      نشر الگو پیشنهاد نمیشه ولی گاج جامع دو جلدی پیشنهاد میشه که شما رو از کتاب تا حدودی بی نیاز میکنه
      اما توصیه میکنم که هیچ موقع کتاب درسی رو به خاطر کمک درسی کنار نزارید من برای زیست یک اینکارو کردم و ضرر کردم
      پیشنهاد میشه با گاج کار کنید و درسنامه و تست هاش رو هم تموم کنید بعد خیلی سریع یه دور کتاب رو هم بخونید تا چیزی جا نمونه چون هیچ کتاب کمک درسی 100 درصد مطالب کتاب رو پوشش نمیده در واقع فقط یه مکمل هست
      گاج100% پوشش میده کتاب رو..شما اگه میتونید یه مثال نقص بیارید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن