خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      کسانی که می خوان از رشته روزانه انصراف بدن در صورتی که بخوان رشته روزانه جدید قبول بشن نیاز نیست هزینه ای پرداخت کنن.میزان هزینه ی تحصیل روزانه اونها به تعهد خذمتشون تو رشته جدید اضافه میشه .ولی در صورتی که روزانه قبول نشین مدرکتون می مونه دستشون تا هزینه تحصیل رایگان رو پرداخت کنید
      من متوجه نشدم .
      من امسال میخوام برم پرستاری دولتی بعد سال 95 محروم میشم از کنکور.
      سال 96 میتونم بدون اینکه از پرستاری انصراف بدم کنکور شرکت کنم ؟
      دردی که انسان را به سکوت وا میدارد،
      بسیار سنگین تر از دردی ست که انسان را به فریاد وا میدارد...!
      و انسانها فقط
      به فریاد هم میرسند،
      نه به سکوت هم...!

فروغ فرخزاد

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahard1994 نمایش پست ها
      من متوجه نشدم .
      من امسال میخوام برم پرستاری دولتی بعد سال 95 محروم میشم از کنکور.
      سال 96 میتونم بدون اینکه از پرستاری انصراف بدم کنکور شرکت کنم ؟
      میشه اما باید انصراف داد
      مشاور

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - اخبار > دانشجویان انصرافی تا پایان سال 92 از طرح جریمه و تعیین تکلیف مشمولان غایب بهر ه مند می شوند .

آقا یه سوال دانشجوی شبانه که انصراف بده(کلا دانشجویان انصرافی )باید به نهاد خاصی مراجعه کنن برای اجازه شرکت در کنکور 95 یا نیازی نیست؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azardin نمایش پست ها
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - اخبار > دانشجویان انصرافی تا پایان سال 92 از طرح جریمه و تعیین تکلیف مشمولان غایب بهر ه مند می شوند .

آقا یه سوال دانشجوی شبانه که انصراف بده(کلا دانشجویان انصرافی )باید به نهاد خاصی مراجعه کنن برای اجازه شرکت در کنکور 95 یا نیازی نیست؟
      نه میری اموزش درخواست انصراف میدی و کارهاشو میکنی در نهایت یه برگه بهت میدن که تاریخ انصرافش هست و معافیت تحصیلی لغو شده
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 07 مرداد 1394 در ساعت 17:40

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و خسته نباشيد،من الان نزديك 6 ماه واسه كنكور95مطالعه ميكنم..كه متن زير را در يك جايي مطالعه كردم كه كلا نااميد شدم از خواندن--ايا شرايط زيل مربوط به من ميباشد؟ايا من مجاز به تحصيل رايگان در رشته ي پزشكي اگر در كنكور95خواهم بود؟؟،خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
      متن زير را ديدم يك نوبت از دو نوبت قبولي: ((هر فرد در ايران حق دارد 2 بار در دانشگاه هاي سراسري در دوره هاي روزانه(تحصيل رايگان) متمركز يا نيمه متمركز پذيرفته شود. اگر فردي يك بار در رشته هاي روزانه پذيرفته شود و ثبت نام نكند يا انصراف از تحصيل بدهد علاوه بر محروميت از شركت در كنكور سراسري سال بعد، يك نوبت از دو نوبت قبولي او نيز حذف شده است.))) من دركنكور سراسري سال 88 در رشته ي تربيت معلم(كارداني)قبول شدم،و بعداز فراغت از تحصيل دردرسال 90 در كنكور سراسري سال 90 شركت كردم،و در رشته ي پرستاري قبول شدم،ولي متاسفانه با مشكل نظام وظيفه مواجه شدم و پيگير ثبت نان نشدم و 3ماه بعد راهي خدمت سربازي شدم.بعد سربازي استخدام شدم و الان من اموزگار نيز هستم.ميخواستم راهنماييم كنيد ايا من ميتوانم در كنكور سراسري95 اگر در رشته پزشكي قبول بشوم اموزش رايگان ادامه تحصيل بدهم.؟؟؟سپاسگزارم منو راهنمايي كنيد

فرستاده شده از HUAWEI Y330-U11ِ من با Tapatalk
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahard1994 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خواهش میکنم با دقت بخونین.یه کم پیچیده س .
      من قبلا شبانه قبول شدم و ثبت نام کردم و یک سال مرخصی گرفتم و دیگه مراجعه نکردم دانشگاه یعنی نه انصراف دادم نه ادامه.
      حالا دوتا سوال داشتم :
      1- اگه امسال روزانه قبول شم میتونم از شبانه انصراف بدم و دانشگاه روزانه ای که امسال قبول شدم ثبت نام کنم ؟
      2- اگه امسال روزانه قبول شم و برم سال بعد محروم میشم از کنکور ، سال بعدش میتونم کنکور بدم بدون اینکه انصراف بدم از این رشته ؟
      و اگه روزانه قبول شم میتونم برم ؟ چون درصورت اینکه دوسال دیگه روزانه قبول شم میشه دوتا انصرافی ، یه روزانه یه شبانه.
      ممنون
      سلام شما ترم اول شبانه رو مرخصی گرفتین؟چطوری میشه این کار رو انجام داد؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اگر شبانه قبول بشیم میشه ثبت نام نکنیم؟

فرستاده شده از SM-E700Hِ من با Tapatalk

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadzadeh76 نمایش پست ها

اره.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadzadeh76 نمایش پست ها

این طور که من قانون رو خوندم بله میشه محرومیت فقط برای روزانست ولی بازم از خود سنجش بپرسید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من پارسال کنکور دادم و پیام نور قبول شدم و دو ترم مرخصی گرفتم امسال دوباره کنکور دادم و روزانه قبول شدم حا میخوام بدونم اگه امسال من روزانه رو ثبت نام نکنم و همون پیام نور بمونم سال بعد از کنکور محروم میشم یا اینکه فقط از دوره روزانه ؟
      منظورم اینه که میتونم سال بعد پردیس ثبت نام کنم ؟

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho$$ein نمایش پست ها
      سلام
      من پارسال کنکور دادم و پیام نور قبول شدم و دو ترم مرخصی گرفتم امسال دوباره کنکور دادم و روزانه قبول شدم حا میخوام بدونم اگه امسال من روزانه رو ثبت نام نکنم و همون پیام نور بمونم سال بعد از کنکور محروم میشم یا اینکه فقط از دوره روزانه ؟
      منظورم اینه که میتونم سال بعد پردیس ثبت نام کنم ؟
      سلام . اره ، فقط دیگه برای دولتی روزانه نمیتوانی انتخاب رشته کنی چون امسال قبول شدی
      البته فکر میکنم باید بری دانشگاهی که قبول شدی و انصراف بدی ( شایدم نباید بدی ، اینشو نمیدونم)
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جواب جفتش میشه آره
      ولی این چه وضعشه هی از این انصراف بدی ، بری اون یکی بعدش از اون انصرا ف بدی بری یکی دیگه خب درست بشین بخوان ک یه چیزی قبول بشی نخوای هی انصراف بدی و ضرر مالی و زمانی کنی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن