خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل اساسی با کارنامه و انتخاب رشته !!!!

سلام خسته نباشید . من واقعا الان به مرز دیوونگی رسیدم ! رتبه بنده توو منطقه 1 دقیقا نزدیک 1000 شده و نمره ای که توو کارنامه برام زده 9750 بوده ! حالا دیروز که رفتیم سنحش 18 تومن ریختم به حساب ... دانشگاه هایی که پارسال با رتبه 1350 قبول شدن امسال زده من کلا نمی تونم و اونایی که با 1700 800 قبول شدن زده خیلی کم !!!!! از طرفی دیدم آزاد پارسال آخرین نمره قبولیش 9600 بوده !!! یعنی من با رتبه 1000 لب مرز دانشگاه آزادم ؟؟؟ قضیه چیه یکی شفاف سازی کنه
      ویرایش توسط Parsa001 : 01 مرداد 1394 در ساعت 11:49

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا شما با 100 صد درصد دانشگاه ازاد همه رشته رو قبولی
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اقا شما با 100 صد درصد دانشگاه ازاد همه رشته رو قبولی
      والا با این رتبه باید پردیس تهران هم قبول باشم ولی انتخاب رشته سنجش زده بود بسیار کم احتمالشو !!! دارم ناامید میشم ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa001 نمایش پست ها
      والا با این رتبه باید پردیس تهران هم قبول باشم ولی انتخاب رشته سنجش زده بود بسیار کم احتمالشو !!! دارم ناامید میشم ...
      انتخاب سنجش مزخرف ترین انتخاب رشته است توجه نکن بهش
      شما صد درصد ازاد دولتی و پردیس قبولی
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید . من واقعا الان به مرز دیوونگی رسیدم ! رتبه بنده توو منطقه 1 دقیقا نزدیک 1000 شده و نمره ای که توو کارنامه برام زده 9750 بوده ! حالا دیروز که رفتیم سنحش 18 تومن ریختم به حساب ... دانشگاه هایی که پارسال با رتبه 1350 قبول شدن امسال زده من کلا نمی تونم و اونایی که با 1700 800 قبول شدن زده خیلی کم !!!!! از طرفی دیدم آزاد پارسال آخرین نمره قبولیش 9600 بوده !!! یعنی من با رتبه 1000 لب مرز دانشگاه آزادم ؟؟؟ قضیه چیه یکی شفاف سازی کنه
      آزاد چیه 1000 باشید سراسری های تهران هم قبولید !!!!!!!!!!!!
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میگم بچه ها تو کانون اخرین فرد قبولی تو پزشکی ایلام رتبه 1778 و رتبه کشوری 9892 داشته اما من امسال 1726 منطقه و 9205 کشوری هستم تو انتخاب رشته سنجش میگه احتمال خیلی کم
      منکه رتبم از اخرین قبولی پارسال کمتره تاره امسال طرفیت بیشتر شده یعنی امکان قبولیم صفره؟؟؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamadabfm نمایش پست ها
      میگم بچه ها تو کانون اخرین فرد قبولی تو پزشکی ایلام رتبه 1778 و رتبه کشوری 9892 داشته اما من امسال 1726 منطقه و 9205 کشوری هستم تو انتخاب رشته سنجش میگه احتمال خیلی کم
      منکه رتبم از اخرین قبولی پارسال کمتره تاره امسال طرفیت بیشتر شده یعنی امکان قبولیم صفره؟؟؟؟
      پول انتخاب رشته سنجش ندین چرت ترینه پولتونو حروم نکنین
      نه شما احتمال زیاد قبولین همه شهرستان ها رو بزنین
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انتخاب رشته سنجش رمل و اسطرلاب نمیندازه که اینده رو پیش بینی کنه:yahoo (76)
      :اونا هم مبناشون نتایج انتخاب رشته سالهای قبله. وقتی خودت میگی سال پیش با این رتبه بین الملل تهران و ازاد قبول شدن پس امسالم احتمالش بالاس قبول بشی
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما صد درصد هر سه رشته آزادو قبولی.
      واسه دولتیم شانستون خیلی بالاست.
      نکته جالب اینجاست که یکی از دوستای من با یه رتبه تقریبا بد با سنجش انتخاب رشته کرده و چنتا رشته که عمرا نمیاره رو براش احتمال زیاد زده!
      ویرایش توسط simin11 : 01 مرداد 1394 در ساعت 12:43

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sardare azmoon نمایش پست ها
      آزاد چیه 1000 باشید سراسری های تهران هم قبولید !!!!!!!!!!!!
      1000 منطقه 1 شدن سه رشته اول سراسری تهران بعید میدونم قبول بشن.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      داداش فکر کنم قبولیا !!!
      به احتمال 95% قبولی داداش
      داداش @artim درست میگه
      موفق باشید
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      1000 منطقه 1 شدن سه رشته اول سراسری تهران بعید میدونم قبول بشن.
      ایشون نگفتن 3 تا رشته اول !!!!! گفتن کلا سراسری قبول نمیشن
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما آزاد رو قبول میشی. وقتت رو با این انتخاب رشته های پولکی و آبکی هدر نکن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      حالا برای انتخاب رشته "رتبه کل در سهمیه " ملاک هست یا رتبه کل کشوری بدون اعمال سهمیه ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن