خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آيا خريد بن ( ! ) ، چك دفتر برنامه ريزى ، جلسات ٥ نفره و اين مسخره بازيها اجباريه؟

سلام امروز كانون جلسه گذاشته بود تو شهر ما و اينارو گفته ( تو يه كاغذ هم چاپ كرده داده امضا كنيم )
      گفتن كه اگه اينا اجرا نشه آزمون راتون نميديم :
      • هر جلسه دفتر برنامه ريزى را بايد به پشتيبان نشان دهيد
      • خريد پكيج ( كتاب تابستان + نوروز + زرد + خوداموز ... ) كه گفته بايد ٨٠ تومان هم بديد كه ما بنو بهتون بديم بريد كتاب بخريد ( بقيه دوستان ميگفتن ديگه بن كتابش رايگانه )
      • جلسات و كلاس هاى مسخره كانون
      • و ...

من اولين بارمه كه كانون ثبت نام كردم ميخواستم ببينم كه اينا كدومش رو راست گفتن كدومش نه و اين كه چقد جدين يعنى مثلا اگه دفتر برنامه ريزى رو نياريم واقعا آزمون رو راه نميدن يا چى؟؟
      بعد اين كه پشتيبان چقد قابليت پيچوندن داره ؟ يعنى جوابشو نديمو و اينا حذف ميكنن واقعا؟ اگه كتاباشونو نخريم چى؟
      مرسى
      ویرایش توسط Uz3r : 01 مرداد 1394 در ساعت 00:04

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمایندگی های مختلف فرق میکنن ولی خرید کتاب برنامه ریزی در اکثرشون اجباره به همراه شرکت در جلسه گروهی و ...
      متاسفانه وقت آدم رو هدر میدن اینا.
      همشون هم با این هدف هستن که هر جلسه کلی عکس ازتون بگیرن و اگه فردا رتبه برتر شدین نتونین ادعا کنین که موسسه دیگه ای رفته بودین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من خودم کانون بودم یک بارم دفتر برنامه ریزی نشون ندادم و در هیچ جلسه ای هم شرکت نکردم غیر از یکی(که اون جلسه هم به مفت نمیرزه بیخود وقتت رو میگیره) و هیچ کدوم از کتابارم ثبت نام نکردم و در آخر هم هیچ مشکلی پیش نیومد .بنظرم سال من که گزینه 2 نسبت سوالاش نسبت سوالای کنکور بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      نمایندگی های مختلف فرق میکنن ولی خرید کتاب برنامه ریزی در اکثرشون اجباره به همراه شرکت در جلسه گروهی و ...
      متاسفانه وقت آدم رو هدر میدن اینا.
      همشون هم با این هدف هستن که هر جلسه کلی عکس ازتون بگیرن و اگه فردا رتبه برتر شدین نتونین ادعا کنین که موسسه دیگه ای رفته بودین
      يعنى در اين حد كه اگه نكنيم حذف ميكنن؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بنظرم بگو نمیخوام و اگه گفتن باید انجام بدی بگو میرم گزینه 2.اگه یک نگاه به فیش واریزت بکنی میبینی که حدود 180 (پارسال که اینجوری بود) پول پیک و صدور پاسخ نامه گرفتن پارسال که از وسط های سال بصورت پیامکی شده بود و دیگه کلید صادر نمیکردن مواظب باش اینا از هر روشی که شده دزدی میکنن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من بورسیه ام (البته با این بورسیه ای که توی سایتش گفته شرایطش فرق داره )
      توی یه کاغذی از منم امضا گرفتن برا دفتر برنامه ریزی و این چرت و پرتا
      جلسات رو که نرفتم
      پشتیبان رو هم تاحالا باهاش حرف نزدم ، حتی یه بار
      کتاب هم آخر سال زنگ زدن گفتن بیا ببر نرفتم هنوز
      بعد آخرین آزمون که رفتم فقط گفتن اول مهر بیا برا ثبت نام
      یعنی عملا حذف نشدم ، تا بعدا چی بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن