خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 140 از 140
    1. Top | #136
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نارگل88 نمایش پست ها
      ببخشید شما که رشته اکوفیزیولوژی رو می خونید چرا کتاب شیمی الگو رو داری می خونی؟ شما که کنکور دادی؟!!!! من اگه این کتاب رو معرفی کردم و گفتم خوبه به این دلیله که دانشجوی پزشکی هستم و سه ساله درم شیمی درس میدم. متأسفانه فضای سایت یه طوری شده که هر مطلبی دربارۀ یک کتاب گذاشته میشه چند نفر مغرضانه از طرف بعضی انتشاراتی ها میان و مطالبی رو علیه اون کتاب میذارن. اینطوری به بچه ه نمیشه کمک کرد واقعاً. یک کمی هم به فکر نتیجه کار بچه ها در کنکور باشید که باید با سبک جدید سؤالات کنکور کتابای مفیدی رو بخونن.
      چرا فکر می کنید فقط شما شیمی درس می دین؟! خب منم می خوام مجددا کنکور بدم اشکالی داره؟! چرا فکر می کنید هر کسی نظری خلاف نظر شما بده مغرضه و جزو ایادی بیگانست؟!! توهم توطئه داشتن چیز خوبی نیست. اینجا یه انجمن بحث و گفتگو هستش و هر کسی میاد نظر خودشو می گه. اونی هم که می خواد کتابی بخره در نهایت خودش میره کتاب رو دستش می گیره ورق می زنه و اگه باب میلش بود می خره. ممکنه یکی با سبک نگارش کتاب ارتباط برقرار نکنه و بر عکس یکی دیگه کاملا ارتباط برقرار کنه. این یه چیز طبیعیه. شما که پزشکی می خونید بهتر باید بدونید حتی در مورد بیماری یکسان نمیشه برای بیمارهای مختلف داروی یکسان داد.
      ویرایش توسط urmeko : 15 مهر 1395 در ساعت 23:42

2. Top | #137
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      من این کتابو خریدم و فصل یکشو تقریبا تموم کردم. زیاد نظرمو جلب نکرده. مبتکران قدیمی(چاپ ۹۲ دوجلدی) بهتر بود از بعضی جهات.
      والا منم مبتکران و الگو هردو رو خوندم، از نظر درسنامه هر دو کامل هستن ولی از نظر تست به نظرم الگو بهتره نسبت به کنکورای جدید، هرچند من مبتکران تک جلدی رو خوندم ولی در کل زیاد از سوالای تکمیلی مبتکران خوشم نمیاد

3. Top | #138
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به عنوان یک نفر از هزاران نفری که شیمی تدریس می کنن خواستم تجربه ام رو در اختیارتون بگذارم امیدوارم حالا که تصمیم گرفتید مجدداً در کنکور سراسری شرکت کنید منابع تستی رو آگاهانه و قوی انتخاب کنید و در رشته ای که علاقه دارید پذیرفته بشید.

4. Top | #139
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من شیمی دو الگو کار میکنم به پیشنهاد بچه های انجمن گرفتم(اشتباه محض)...تستاش جالب نیست یعنی نکته کم داره و اسون.. درسنامهاشم طولانیه.. حالا نمیدونم چرا بیخودی تعریفشو میکنن

5. Top | #140
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من این تاپیک رو مطالعه کردم و بنا به شعور فعلیم این طور خروجی گرفتم:
      مبتکران به دلیل داشتن درسنامه ی خوب و فار برای تست
      موافقین دوستان ایا تست های فار درس به درس هست؟ منظورم اینه میشه از روی مبتکران خوند از و فار تست زد .؟
      ممنون

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن